Çok mutsuzum ve şişkoyum

Düğününüz ne kadar süre sonra ve kaç kilo aldınız? Bölgesel bir şeyse sadece karnınızdaysa mesela korseyle giymeyi deneyebilirsiniz. Yediklerinizi kalori olarak hesaplayın telefon için uygulamalar var veya internetten yediklerinizin kalorisine bakıp bir yere yazabilirsiniz de. Bir iki haftalık bir süreden bahsediyorsak oruç tutmayı da düşünebilirsiniz. İlk duyunca çok korkunç geliyor ama internetten araştırın düzenli olarak 2-3 günlük oruç tutanlar var. Oruç tuttuğunuz günlerde sadece su, şekersiz sütsüz çay kahve vs içebiliyorsunuz o kadar. İlk gün zor oluyor ama sonra açlık hissetmiyorsunuz. İyice araştırın ve doktor kontrolünde yapın. En hızlı bu şekilde olur sanırım.

Toplu cvp olsun kızlar ben stresten kilo alıyorum maalesef ve qlairista Doğum kontrol ilacım da hem iştah açtı hem aşırı ödem yaptı. Bayramdan hemen sonra düğünüm. Sağlıksız olduğunu biliyorum ama benim şok diyetle ani kilo kaybından Başka çarem yok:KK43:
Doğum kontrol hapını birak o zaman madem yan etki ediyor neden iciyorsun eşin korunacak. Keşke kilona sürekli baksaydin çok az kalmış şok diyette kurtarmaz gelinliği tadilat ettirmen lazim yoksa düğünde bayılır kalırsın şok diyet yüzünden

Sok diyet değil de başka birşey diyeyim, kuzenim evlendi yeni, yazık kızın üstünde hiç birşey güzel durmadı. Düzgün dursun diye kaç kişi onu hazırladık. Çok üzüldük onun adına.
O kadar çok uzulmussunuz ki o ve diğer kilolu gelinler için ne güzel moral veriyorsunuz.
Yazık denilcek ne var yahu acinacak durumda sanki.

Bir hafta mi var yani? Saglikli olarak en fazla 3 kilo verebilirsiniz. Ben olsam gelinligi genisletmeyi denerim. Bir de bir spor salonuna gidip deli gibi calisabilirsiniz bi hocayla. 1 hafta olmasa da 1-2 ayda cok buyuk degisim olabiliyor. Bol bol su icin, tuzu azaltin.

Koşuşturmaca zaten yorucu bide şok diyetin vereceği halsizlik yorgunluk olacak. Allasen düğününde zombi gibi( mecalsiz, rengi benzi atmış) mi görünmek istiyorsun? Hem Allah korusun başına bişi falan gelir. Gelinliğin modelini bilmiyorum çözümü illaki vardır

Kızlarrr kısa bir süre sonra düğünüm var ve 2 ay evvel aldığım gelinliğime sığmıyorum. Yardım edin şok diyet Önerin bana lütfen çok kötüyüm çoookkkk
Genelde gelinler kilo verir düğün zmaanı stresten bende öyle olmuştu fakat banada çirkinlemişin zayıflık yakışmamış demişlerdi :) bazılarınada stres kilo yapar moralinizi bozmak gibi olmasın ama bir an önce kilo vermeye bakın kilolu gelinle hiç hoş durmuyor bence.Detoks diyetleri var üç gün onu yapıyorsunuz vs

X