Çok önemli ! Gebelik olabilir mi :(

edacaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2021
4
0
Ben 2 nisanda sürtünmeli bir ilişki yaşadım boşalma olmadı zevk suyundan şüpheleniyorum. 16 nisanda regl oldum. Daha sonra 9 mayısta test yaptım ilk 20 dk bir şey yoktu. 20 dkdan sonra çok küçük bi nokta gözüktü. Ben de korktum 11inde yine test yaptım negatif belirgin pembe veya kırmzıı çizgi yok ama aklım benimle oyun oynuyor sanki çizgiyi görüyor gibi oluyorum. 13 mayısta da adet oldum. Normalde 2 gün önceden görüyorum bu ay olmadım. Sizce gebelik var mıdır ? Kusura bakmayın biraz mantıksız gibi geliyor ama internete çok fazla yazılan şeyden etkileniyorum bir de 3. Adet gecikince korktum. 3. Adetim 3 gün gecikti. Yardımcı olur musunuz böyle bir şey mümkün mü

Son düzenleme:
gebelik söz konusu değil 20 dakika sonra görülen çizgi kuruma çizgisi ilk 5 dakika içinde çıkan sonuç doğrudur
takıntı haline gelmiş sizinkisi hamile olsanız adet olmazsınız zaten bu adetinizde stresten gecikmiş olabilir
stres yapmayın adetinizin sökülmesi için maydonoz suyu içebilirsiniz
ama şunu söyleyim içiniz rahat olsun gebelik yok

Ben 2 nisanda sürtünmeli bir ilişki yaşadım boşalma olmadı zevk suyundan şüpheleniyorum. 16 nisanda regl oldum. Daha sonra 9 mayısta test yaptım ilk 20 dk bir şey yoktu. 20 dkdan sonra çok küçük bi nokta gözüktü. Ben de korktum 11inde yine test yaptım negatif belirgin pembe veya kırmzıı çizgi yok ama aklım benimle oyun oynuyor sanki çizgiyi görüyor gibi oluyorum. 13 mayısta da adet oldum. Normalde 2 gün önceden görüyorum bu ay olmadım. Sizce gebelik var mıdır ? Kusura bakmayın biraz mantıksız gibi geliyor ama internete çok fazla yazılan şeyden etkileniyorum bir de 3. Adet gecikince korktum. 3. Adetim 3 gün gecikti. Yardımcı olur musunuz böyle bir şey mümkün mü
İlişki gerçekleşmemiş, hani bebek olması için yumurta ve spermin aşk yaşaması lazımya yok karşılaşmamışlar bile. Üzerine iki kez de adet olunmuş, testlerde negatif. Sizce olabilir mi? Mümkün değil. Sadece adet döngünüz değişmiş hepsi bu

Merhaba ikinize de cevabınız için teşekkür ederim aslında da ben de olmayacağını biliyorum ama burada bir çok kadın arkadaş bu tarz şeyler yazıyor mesela 3 kez 5 kez adet olan ama anlamayan doktora gidince anlayan felan korkudan onları okuyorum sonra stres oluyorum yoksa gerçekte aslında benim de mantığımı almıyor

Merhaba ikinize de cevabınız için teşekkür ederim aslında da ben de olmayacağını biliyorum ama burada bir çok kadın arkadaş bu tarz şeyler yazıyor mesela 3 kez 5 kez adet olan ama anlamayan doktora gidince anlayan felan korkudan onları okuyorum sonra stres oluyorum yoksa gerçekte aslında benim de mantığımı almıyor
O yazan kadınlar tam birliktelik yaşayanlar. Sürtünme değil

3 aydık o kadar çok şey okudum ki burada sürtünmeyle olan bakireyken olan işte zevk suyuyla olan adet görürken olan o yüzden korku yayıldı aklımda teşekkür ederim yine de cevabınız için

3 aydık o kadar çok şey okudum ki burada sürtünmeyle olan bakireyken olan işte zevk suyuyla olan adet görürken olan o yüzden korku yayıldı aklımda teşekkür ederim yine de cevabınız için
Cinsel ilişki yaşamamalısın... Cinselliği ilk önce oku öğren ondan sonra yaşarsın canım 👍

Sürtünmeyle de bulaşıcı hastalıklar kapabilirsin. Korunmanızı öneririm. Özellikle mantar ve vajinal siğil kapma ihtimalin yüksek olur.

Test 5 dk içinde sonuç veriyor. Sonrasında renk değişimi olabilir o dikkate alınmaz. Bir kaç tane daha test alıp yap içine sinmiyorsa. Ama 3 ay geçmiş hamilelik olsa testte mutlaka çıkar .

Çok teşekkür ederim hepinize de bir şey daha sorabilir miyim dün adet oldum fakat bugün kesildi çok az oldum normal mi acaba ? Vaktinizi alıyorum belki size göre saçma konularla ama :/

Bu kadar korkuyorsan doğum kontrol yöntemleri var hap gibi onu kullan

X