Piercing, Hızma Çok pis acıyor

Summe

Şarkıya , türküye lanet olsun. Anlayamadın ya !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2014
2.444
1.381
Herkese merhaba bayanlar benim sorunum şu .
4 gün önce kulaklarimi deldirdim 3 sağa 3 sola bi şekilde . Sol tarafımda Bir sorun yok da sağ hem şişti hem de kupeleri ceviremiyorum . Delikler kapansin istemiyorum . Bir de çok acıyor .
Tecrübesi olan var mı ?

İlk delindiğinde mikrop kapmasa bile acı yapıyor. Ama senin de sürekli dezenfekte etmelisin, kulağını deldirdiği yerin bunu söylemiş olması gerekir. Her gün batticon'la temizleyip, küpeyi takarken mikrop önleyici bir merhem sürmelisin. Temiz tuttuktan sonra sorun olmaz

küpeleri çıkartmadan bepanthen sürebilirsiniz.krem yumuşatınca hafif hafif çevirirseniz.o acı yeni deldirince hep olur.küpeleri sakın çıkartmayın.yoksa sonra benim gibi küpeyle tekrar kendiniz delmek zorunda kalırsınız.. :KK43:

Ayyyy :-( anestol krem var onu kullanın hiç olmasa acıyı hisetmezsniz birde gümüş yada altın küpe takın. . Arada kolanyali pamukla temizlyeyin biraz yakar ama gün gectikce alisrsnz

şişme kızarıklık ağrı akıntı varsa antibiyotikli krem kullanın.

Bende de aynisi oldu hem de 3 kupenin 2si icine kacti gece uyurken kulagimin icine yani, doktora gittim ilac verdi bi sekilde cikarttik hemen yara oldu kapandilar kurtuldum arghh puhh hatirladim huzurum kacti

Bende 3 yasindaki kizimin kulaklarini deldirdim hastanede. Bactroban pomad verdiler onu surup cevirdim hergun ve 1 hafta su degmesin demisti doktoru. Bu merhemi deneyebilirsiniz.

Herkese merhaba bayanlar benim sorunum şu .
4 gün önce kulaklarimi deldirdim 3 sağa 3 sola bi şekilde . Sol tarafımda Bir sorun yok da sağ hem şişti hem de kupeleri ceviremiyorum . Delikler kapansin istemiyorum . Bir de çok acıyor .
Tecrübesi olan var mı ?
Küpeleri hafif hafif oynatarak altına teramisin sürün inşallah doğru yazmısımdır :KK70:

Çok teşekkürler yumuşak bir krem ve kolonya uygulayacagim ben de .
Kizardilar ve aciyor lar . Biraz da buz tuttum oda iyi geldi

Küpeleri hafif hafif oynatarak altına teramisin sürün inşallah doğru yazmısımdır :KK70:
Kupeleri oynatirken oyle bi acıyor ki içten içe kanıyor mu acaba .
Çıkarmıycam kupeleri kapanmasını istemiyorum

Benimde kulaklarımda toplam yedi tane delik var. Ilk deldirdigimde seninle ayni acıyı yasamistim fakat o kadar aciyi cektikten sonra kapanmasini istemedigim icin kesinlikle cikarmadim kupeleri. Kupelerin ustunden kremleyebilirsin. Bir sure sonra cikarip, hijyenini sağladıktan sonra tekrar takarsin. Seneler gecmis olmasina ragmen hala arada sizliyor. Sahte küpe taktigimizdan olsa gerek

Benimde kulaklarımda toplam yedi tane delik var. Ilk deldirdigimde seninle ayni acıyı yasamistim fakat o kadar aciyi cektikten sonra kapanmasini istemedigim icin kesinlikle cikarmadim kupeleri. Kupelerin ustunden kremleyebilirsin. Bir sure sonra cikarip, hijyenini sağladıktan sonra tekrar takarsin. Seneler gecmis olmasina ragmen hala arada sizliyor. Sahte küpe taktigimizdan olsa gerek
yok bu sancılarını çektkten sonra biraz daha çekerim çıkarmam küpeleri ..
İyice açılsınlarda düzgün küpeler alıcam.
Ben küpeyi çevirirken acıyor hala , ypışıyor yani hala.

X