Çok pişmanım ve ne yapmalıyım

Yani evli kalsam eşimin kötü bir eş olmasına rağmen aldatmanın vicdan azabı çekeceğim ve eşime katlanmaya devâm edeceğim, boşansam otizmli oğlumun yükünü yüklenecek gücüm yok..
Ve o adama kesinlikle bir daha gitmem hatadan pislikten döndüm.
Ama kimseye içimi dökemeyince intiharın eşiğine geldim
Eşinin kötü olması bir başka erkekle yatmayı meşru kılmaz. Kılıfı da hazır bir de gayet derecede tesettürlü bayanın. Yani bunu bile alet ediyorsunuz bunu bile kılıf yapmışsınız.

Ya da kocan olacak adam hak etmiş falan mı dememizi bekliyor ben anlamadım ki 🤷🏻‍♀️🤣
Yapma demek faydasız yapmaması gerektiğinin farkında da bence içini biraz rahatlatmamızı bekliyor ama çok bekler.
Erkekler aldatınca nasıl linçliyorsak kadın olunca da aynı tarife. Çünkü aldatmak cinsiyetten bağımsız olarak iğrenç bir durum.
öyle tabiki üstelik otizimli bir çocuk var ortada ne ara forsat bulup da gidip aldatmış anlamıyorum. ben 6 yaş kızımı sağlıklı olduğu halde bırakıp çoıkamıyorum kimseye

Yıl bilmem kaç.. Yani bu tanışma tarzı sanki benim lise dönemlerimde kaldı. O dönemlerde dışarda çok laf, söz söyleyen, numara isteyen olurdu. Ama çok uzun bir zamandır ne kendimde rastladığım, ne de çevremden duyduğum bir şey bu. Çok inandırıcı gelmedi bana hikayeniz, amma velakin diyelim ki biriyle eşinizi aldattınız, duygusal eksiklik, boşluk adına ne derseniz artık, vicdanınızın rahatsız etmesi çok normal çünkü eşinizi aldatmışsınız.

İkinci çocuk zorla oldu desem istemeyerek tecavüz misali ona da inanmazsınız, kendimi savunmuyorum ama yaşadıklarım sıkıntılarım burada yaşadığımdan çok çok fazla
kimse sizi zincirle baglamiyorki evde sokaklarda rahat rahat gezebiliyorsun bosanin aldatan kendisini aldatir

Boşanın veya boşanmayın diyemem. Kendi kararınız. Psikologla görüşün. Intihar çözüm değil. Heleki çocuklarınız var. depresyon geçiriyorum çocuklarla uğraşırken çok zorlanıyorum hemen hemen hergün ağlıyorum kolumu kıpırdatmak bile ağır geliyor ama yine çocuklarım için ayakta durmaya çalışıyorum.Allah şaşırtmasın.
İnsanoğludur hata yapar sizinki bayağı ağır olmuş ama tevbe kapısı açıktır

Boşanın veya boşanmayın diyemem. Kendi kararınız. Psikologla görüşün. Intihar çözüm değil. Heleki çocuklarınız var. depresyon geçiriyorum çocuklarla uğraşırken çok zorlanıyorum hemen hemen hergün ağlıyorum kolumu kıpırdatmak bile ağır geliyor ama yine çocuklarım için ayakta durmaya çalışıyorum.Allah şaşırtmasın.
İnsanoğludur hata yapar sizinki bayağı ağır olmuş ama tevbe kapısı açıktır
Psikolog tedavisi almaya yeni başladım ve tevbe de ediyorum.
Allah'ın merhametinden ümit kesmiyorum.
Ve kendimi tamamen çocuklara adayacağım.
Ben gerçekten çok pişmanım ve bütün bu linç edici yorumlar, bana bir tokat misali iyi geliyor.
Her insan hata eder,ben en ağırından ettim ve maalesef yaşadığım bu olay tamamen gerçek, keşke gerçek değil de kötü bir kabus olsaydı..

Psikolog tedavisi almaya yeni başladım ve tevbe de ediyorum.
Allah'ın merhametinden ümit kesmiyorum.
Ve kendimi tamamen çocuklara adayacağım.
Ben gerçekten çok pişmanım ve bütün bu linç edici yorumlar, bana bir tokat misali iyi geliyor.
Her insan hata eder,ben en ağırından ettim ve maalesef yaşadığım bu olay tamamen gerçek, keşke gerçek değil de kötü bir kabus olsaydı..
Sizi yargılamak bize düşmez. İnsanlara sığınmak olmaz zaten bu yüzden Allah a sığınıyoruz

Çok eleştiri alacağımı çok kınanacağımı bilerek soruyorum. 13 sene önce görücü usulü evlenmiş, 12 yaşında kızı ve 4 yaşinda hafif dereceli otizmli oğlum olan gayet derecede tesettürlü bir bayanım. Ailemin din baskısıyla liseyi zor okumuş, istediği mesleğe kavuşamamış ve istediği hayatı yaşayamamış biriyim Evliliğim ilk başlarda iyi kötü gitse de eşimin anlayışsızlığı ve ailesinin kötülüğünden uzun zaman depresyona girdiğim ve hastalıkla boğuştuğum oldu, ve hala da tam toparlanmadım. Eşimle oğlum doğduktan sonra özel hayatımız sıfıra yakın ve bir senedir hiç yok ve ayrı yatıyoruz. Oğlumdan önce de çokkk zayıftı zaten. Bundan 2.5 ay önce yolda benden genç bekar bir adam numaramı istedi. Ben erkeklerle normalde sadece mecburiyetten konuşan biriydim. Ama o adam çok ilgimi çekti, mesajlaştık gizlice buluştuk öptük sarıldık derken, bir evde 4 kez buluşup beraber olduk. Ama sonra bu iş bana vicdanen ağır geldi ve 2 hafta önce ayrıldık gibi, ama söz verdik numaraları silemedik yine de. Ve ben anladım ki benim ki müthiş bir duygusal boşlukmuş. Evet ben işlediğim günahın farkındayım. Eşimden boşansam otizmli oğlumun yükünü tek başına kaldıracağım, evli kalsam hem aldatmanın vicdan azabına hem sevmediğim kaba, anlayışsız eşime nasıl katlanacağım
Şakaaa:KK57:
Eşin yapmış var say bu anlattıklarını, ne yaparsın?

Niye inanmamis insanlar bu konuya anlamadim
Disarda bu tip hasta insan dolu.
Azicik sorunu oldugunda yeni heyecan yeni ilgi arayan zayif insanlar bir dolu hemde

Niye inanmamis insanlar bu konuya anlamadim
Disarda bu tip hasta insan dolu.
Azicik sorunu oldugunda yeni heyecan yeni ilgi arayan zayif insanlar bir dolu hemde
Konuya açan kişi diyor yoldan geçen biri benden numaramı istedi verdim diyince inanmak zor geliyor . Hadi sosyal medyadan ekledi konuştuk dese inanılırdı bence konu sahibi herseye demiyor .
Belki konuştuğu yakın çevresinden biri

Konuya açan kişi diyor yoldan geçen biri benden numaramı istedi verdim diyince inanmak zor geliyor . Hadi sosyal medyadan ekledi konuştuk dese inanılırdı bence konu sahibi herseye demiyor .
Belki konuştuğu yakın çevresinden biri
takildigi oturdugu bilgelere gire degisir. Ne insanlar var akla zarar
Allah korusun

Kandırmıyorum bizzat yaşadığımı anlattım.
Ve anlatacak hiç kimsem yok çok çaresiz kaldım ve hesap açtım o yüzden..
sizden tel nr isteyecek verecek hatta cinsellige kadar cesareti nasil nereden buldunuz akil tutulmasimi yasadiniz adam kimbilir sapikda olabilirdi sizi bulustugunuz yerde ikiye bölse kimsenin ruhu dahi duymacacakti bu ne cesaret yahu üstelik hemm anne tesettürlü yada tesettürsüz hic bir bayana yakismayan igrenc cirkin hareketler ile degilde yeni nesil genclere güzel örnek olunuz lütfen ....

Sevgilinden ayrılmak mı zor?
Eşinden ayrılmak mı?
Ahlak konusuna hiç girmiyorum.
Çocukların durumunu hiiiççç söylemiyorum bile -ki en önemlisi-
boşan bacım. İhanete uğrayıp boşanan birisi olarak söylüyorum. Bir kez yapan hep yapar. Ben kadınları tesettürlü tesettürsüz diye ayırmıyorum. Zira tesettürlü olanlar tanınmadığı için ya da kendilerine yüksek ahlak yüklendiği için daha kolay yapıyor bu tür şeyleri. Kimse şüphe etmiyor çünkü.
Bunu yargılayacak olan ben değilim. Kimse böyle bir durum ile sınanmak istemez. Çocuklar önemli ne halt yerseniz yiyin.

Ben kendimin iğrençliğini savunmuyorum, ama nereye gittiği belli olmayan ve söylemeyen bir eşim var
Kurban olayım, o da aldatmıyor öyle mi?
Şaka mısın, velevki oda aldatıyor, sizi haklı mı çıkartır 😬

Aferin mi demek gerekiyor. Mutsuzsanız boşanırsınız.

X