Cok şaşkınım hayatımda biseyler oluyor

4 seneyi 1 anda bitiren biri nasıl hayatının aşkı olarak aklında ve kalmalı da diye altını cizmissin anlamadim. Ben olsam tüm çirkin yakistirmalari ona içimden yapistirir yeni bir güzel iliski bakardim. O bu soylediklernin çeyreği bile değil. Sen tamamen kendin buyutmussun hala devam ediyorsun buyutmeye gözünde.

Önünüze bakın kalbimin en temiz yerinde saklayacağım falan boşverin sizı çok sevseydi bırakıp gitmezdi. Sizi sevseydi aramadan duramazdı olayı dramatize etmeye yesil cam filmine çevirmeye gerek yok.

Zaten degecek bir adam olsaydi sizi bu kadar uzmezdi ne demek yillarinizi alip ailesinin sozuyle uzaklastirmak...Ailesi mi gelinle bir omur gecirecek koynuna alacak yaslanacak.Suan anlamiyorsun ama evlilik dusundugun gibi bir sey degil zaten aileci biriyle sonun olmazdi.Bastan olmamasi cok iyi olmus.Sana tavsiyem yuregin soguyana kadar yasa sevecem diye cabalama zaten sevilecek biriyse karsindaki kendiliginden olur.Bahsettiginiz kisiye ve kendinize cok beklentiye girmeden sans verin.Hayat bu ne olacagi bilinmez.Ayrica her katil olay yerine tekrar gelir ama lutfen kabul etme derdi her neyse yasattiklarini hatirla oyle bir durus sergile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…