ÇOK SİLİK ÇİZGİ

Merhaba ben de gözümle göremesem de sanki bir karartı var gibi hissettim haber et lütfen peki bunda var mı gerçi daha bata 3 gün var ama … yakından belli olmayıp uzağa çekince karartı yı görebilen tek benim evde :)) psikolojik sanırım.

Eklentiler

• 8A68AA13-A3E8-48CE-BA0C-1847EB9FEF7D.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 165
HALA REGL OLMADIM VE ERKEN GEBELİK TESTİ SİLİK ÇİZGİ NE YAPICAMMM

Çok hafif var gibi adetin geçtimi

merhaba herkese yardımcı olursanız çok sevinirim :) adet oldum 5 gün kadar sürdü ve bittikten 1 gün sonra kaset test yaptım silik çıktı inanamayıp 1-2 saat sonra tekrar yaptım o da silik çıktı. kuruma çizgisi değil çünkü ikinci çizgiler 3 dakika içersinde oluştu. dün sabah ilk idrarla tekrar test yaptım yine bir önceki günden daha belirgin ikinci çizgi çıktı. bu sabah tekrar erken gebelik testi ve kaset testi aynanda yaptım kaset testim pozitif silik erken gebelik ise negatifti kendimi yiyp bitirmek üzereyim lütfen yardımcı olursanız çok sevineceğim

Canım merhaba geç döllenme olmuş hayırlı olsun :)

Canım 0.1 de gebelik görünmüyor şuan test 5 dakika içinde sonuç verdiyse beta hcg baktır eğer saat geçtiyse gebelik yok bendede böyle olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…