Çok terlemenin bir çözümü var mı

Savsancik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
390
273
25
Yaz kış koltuk altım çok terliyor çok aşırı rahatsız oluyorum peçete katıyorum felan olmuyor tabi çözümünü gerçekten merak ediyorum var mı bilen

Ter bezlerin iyi çalısiyor demekki. Bende terlerim her insan gibi ama terletmeye daha cok sebep olan kiyafet giymemeye calisirim dar kazaklar dar tsortler vs. Roll on deo kullanirim. Her gun duş.
Terlemenin onune gecilmez bence saglikli birsey sonucta toksik sivilar da disari atilmis oluyor takma kafana.

Ter bezlerin iyi çalısiyor demekki. Bende terlerim her insan gibi ama terletmeye daha cok sebep olan kiyafet giymemeye calisirim dar kazaklar dar tsortler vs. Roll on deo kullanirim. Her gun duş.
Terlemenin onune gecilmez bence saglikli birsey sonucta toksik sivilar da disari atilmis oluyor takma kafana.
Koku pek olmuyor ama deodorantların koltuk altını kararttığını duymuştum doğru mu

Annem bunun için doğal kristal roll-on kullanıyor.
Bir bakın isterseniz, bayağa etkili oldu demişti annem.

Bir ara dus sonrasi karbonat kullanirdim. Terlememi azaltiyordu kokuda yapmiyordu. Simdi eskisi kadar cok terlemiyorum kullandigim bir tane rol on var ne terleme yapiyor ne koku cok memnunum. Bebek pudrasi da kullandim bir ara cok terlemesem bile aliskanlik olmustu.

Bir ara dus sonrasi karbonat kullanirdim. Terlememi azaltiyordu kokuda yapmiyordu. Simdi eskisi kadar cok terlemiyorum kullandigim bir tane rol on var ne terleme yapiyor ne koku cok memnunum. Bebek pudrasi da kullandim bir ara cok terlemesem bile aliskanlik olmustu.
Güzel fikirmiş deneyeceğim teşekkür ederim 😊

Eczane ürünü antiperspirant kullanabilirsiniz ben driclor marka kullanıyorum ıslaklık koku olmuyor

karbonat yöntemini bende bi ara denedim gerçekten işe yarıyo

yanlış yere yazdım markasını alabilir miyim acaba soruluyorsa :)

X