Çok üzgünüm bagimliyim

Deniiskisiii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
44
-9
28
Deliricek gibiyim artık. Geçen hafta çocuktan ayrıldım. Yalvardı biraz her şey güzel olacak düzelteceğim inan yeter seni kaybetmek istemiyorum dedi konu da biz iki yıldır sevgiliyiz bir ay ayriyken arkadaş adı altinda kızla takıldı opusmus ben yeni öğrendim ayrıldım bu. Yok diyince pes etti ve bidaha sesi çıkmadı bugün ben yazdim biraz saydirdim uzun mesajlarla hkkim helal değil diye cevap dahi vermedi. Bu muydu sevgisi hani kaybetmek istemiyodu. Çok üzgünüm deliricek gibiyim kızla barıştı kesin yeniden instagraminida göremiyorum gizli iyice saplantı yaptım. Herkes kurtuldun toksik bı cocuktu diyor ama çok üzgünüm ayrılan zaten benim artık olmuyodu küfür kafi. Şimdi noldu bana boyle.

Deliricek gibiyim artık. Geçen hafta çocuktan ayrıldım. Yalvardı biraz her şey güzel olacak düzelteceğim inan yeter seni kaybetmek istemiyorum dedi konu da biz iki yıldır sevgiliyiz bir ay ayriyken arkadaş adı altinda kızla takıldı opusmus ben yeni öğrendim ayrıldım bu. Yok diyince pes etti ve bidaha sesi çıkmadı bugün ben yazdim biraz saydirdim uzun mesajlarla hkkim helal değil diye cevap dahi vermedi. Bu muydu sevgisi hani kaybetmek istemiyodu. Çok üzgünüm deliricek gibiyim kızla barıştı kesin yeniden instagraminida göremiyorum gizli iyice saplantı yaptım. Herkes kurtuldun toksik bı cocuktu diyor ama çok üzgünüm ayrılan zaten benim artık olmuyodu küfür kafi. Şimdi noldu bana boyle.
Hazmedememissiniz, zamanla gecer. Bir daha msj atip k.cini kaldirmayin sunun

Küfür kafi ne demek?
Pesimden koşsun hayır ayrılamayız desin diye blöf yapmışsın ama yememiş eleman.
Hayır blöf degildi cildirmistim biraz yalvardı sonra pes ediyorum ayriyken olan seyin hesabını soramazsin dedi pekte pişman gibi değildi zaten smdi de hiç sallamiyoe

Hayır blöf degildi cildirmistim biraz yalvardı sonra pes ediyorum ayriyken olan seyin hesabını soramazsin dedi pekte pişman gibi değildi zaten smdi de hiç sallamiyoe
E söylüyoruz sana konu sahibi? Ayrıyken baska kızla denize gitti onu optu evet ama bunu ayrıldıktan 1 ay sonra yaptı? Sevmiyormus zaten seni kabullen.Öz saygını kaybetme artik ona ulasmamalisin.

E söylüyoruz sana konu sahibi? Ayrıyken baska kızla denize gitti onu optu evet ama bunu ayrıldıktan 1 ay sonra yaptı? Sevmiyormus zaten seni kabullen.Öz saygını kaybetme artik ona ulasmamalisin.
Hazmedemiyorum seviyor gibiydi bir ay sonra gelmesi benim için il dışına her hafta gelmesi bilmiyorum kabullenemiyorum belki de

Hazmedemiyorum seviyor gibiydi bir ay sonra gelmesi benim için il dışına her hafta gelmesi bilmiyorum kabullenemiyorum belki de
Dünün günesiyle bugünün camasirlarini kurutamazsın?
Gecmis gecmiste kaldi suanki sana olan iplemez tavirlarini düsün.Sen üzülürken o keyfini sürüyor hayatina bakiyor.

iradene hakim olup ayrılacaksın, düşünmeyeceksin
Kimse senden üstün değil
Fazla abartma insanları

çocuk zaten sana yalvarmış sen başka birini bulamadığın ancak çocuk bulduğu için kudurmuşsun saplantın o yüzden

engelleyin takmaya bile değmez..

Ya adam cebimde bi sevgilim olsun o garanti olsun takılırım mantığında. Bir sonraki ayrılıkta "aşkım ayrıldığımız da evlendim ama seni kaybetmek istemiyorum boşanıcam" derse imam nikahı kıyıp 2. Eş mi olacaksın?

Pişman olsun, sürünsün, peşinden koşsun istemişsiniz ama olmamış. Olmaz da zaten. Neden olsun ki hayat devam ediyor. Dünyada 7 milyar insan varken neden bu takıntı saplantı?

Bu noktada haklı. Ayrıyken olan şeyin hesabını soramazsın. Ayrılınca hemen kendi yoluna gidiyor demek ki. Yas süresi yok adamın. Herkeste olmaz

X