Çok üzgünüm. Umut yok sanırım

zehrazeseta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2024
17
2
31
Hali hazırda yumurtalık kıstı için dienille doğum kontrol hapı kullanıyorum. Reglin 3. Günü başladım ve yarın 21. Gün. Daha reglime var yani. Hapı da her gün kullansam da saati saatine almadım. Yumurtlama dönemi gibi bir korunmasız ilişki oldu. Aslında kilomdan dolayı zayıflamayı bekliyorum bebek için ama hormonal olarak bebek sahibi olmayı çok istiyorum ağlıyorum. Bugün erken ve normal olmak üzere toplam 5 test yaptım hepsi negatif çıktı. Zaten dienilleden dolayı olma olasılığı zayıftı ama umut işte. Sizce burdan dönme şansım var mı hala. Regl için zaman var hiçbir belirtim de yok

hem fazla kilonuz hem kistiniz oldugunu soyluyorsunuz bence saglikli bir gebelik ve bebek icin bu problemleri cozmeyi deneyin zaten ayni saatte almasaniz bile her gun dogum kontrol hapi kullanirken hamile kalmaniz pek mumkun gorunmuyor

hem fazla kilonuz hem kistiniz oldugunu soyluyorsunuz bence saglikli bir gebelik ve bebek icin bu problemleri cozmeyi deneyin zaten ayni saatte almasaniz bile her gun dogum kontrol hapi kullanirken hamile kalmaniz pek mumkun gorunmuyor
Evet haklısınız. Bunların hepsinin farkındayım bu yüzden ciddi ciddi denemeyi erteliyoruz ama gönül ferman dinlemiyor. Bunu yazarken bile ağlıyorum. Gerçekten çok istiyorum bu yüzden sabretmek çok zor

Bu arada yarın hapın son günü, biraz önce fark ettim, kahverengi akıntı geliyor, her şeyi gebeliğe yormak istiyorum

ilaç kullanırken gebe kalmanız çok çoook sürpriz olur. ama önce sağlıklı bir bedene kavuşun yoksa sağlıksız bir gebelik yaşama ihtimaliniz cok daha yüksek olacak. benim de iki kez kist oluştu ama kendiliğinden atıldılar doktor kontrolünde bana ilaç vermedi hiçbir zaman. önce kilonuzdan kurtulup, sağlıklı yumurtlamaya yönelik beslenin. vücudunuz zaten en uygun olduğu zamanda gebeliği oluşturacaksınız. kist oluşturuyor olmanız zaten sağlıklı yumurtlamayamadığınızın göstergesi. kilo verirseniz bu sorun büyük ölçüde iyileşir zaten. umarım en doğru zamanda sağlıklı, güzel bir gebelik yaşarsınız.

ilaç kullanırken gebe kalmanız çok çoook sürpriz olur. ama önce sağlıklı bir bedene kavuşun yoksa sağlıksız bir gebelik yaşama ihtimaliniz cok daha yüksek olacak. benim de iki kez kist oluştu ama kendiliğinden atıldılar doktor kontrolünde bana ilaç vermedi hiçbir zaman. önce kilonuzdan kurtulup, sağlıklı yumurtlamaya yönelik beslenin. vücudunuz zaten en uygun olduğu zamanda gebeliği oluşturacaksınız. kist oluşturuyor olmanız zaten sağlıklı yumurtlamayamadığınızın göstergesi. kilo verirseniz bu sorun büyük ölçüde iyileşir zaten. umarım en doğru zamanda sağlıklı, güzel bir gebelik yaşarsınız.
Çok teşekkür ederim

Doğru söze ne denir 👏 gerçekten çok katılıyorum . Ben 2 aydır diyetteyim yani sağlıklı besleniyorum paketli gıda az ve az belki hiç tüketmiyorum 2 ayda verdiğim 4-5 kg bile yumurtlamamda çok faydasını gördüm bide bende pcos teşhisi aldım 93 de 87e düştüm 1-2 gün boşladım şimdi yine sağlıklı besleniyorum çok zor biliyorum ama en azından kendin ilaç almadan yumurtlayabilmek bile o kadar güzel bir his ki ümitsizliğe kapılmayın ve kendinize iyi bakın

Doğru söze ne denir 👏 gerçekten çok katılıyorum . Ben 2 aydır diyetteyim yani sağlıklı besleniyorum paketli gıda az ve az belki hiç tüketmiyorum 2 ayda verdiğim 4-5 kg bile yumurtlamamda çok faydasını gördüm bide bende pcos teşhisi aldım 93 de 87e düştüm 1-2 gün boşladım şimdi yine sağlıklı besleniyorum çok zor biliyorum ama en azından kendin ilaç almadan yumurtlayabilmek bile o kadar güzel bir his ki ümitsizliğe kapılmayın ve kendinize iyi bakın
verilen ufak tefek kilolar bile çok etkili oluyor gercekten. elimizden geleni yapıp gerisini kadere bırakıyoruz valla 😂 inşallah güzel sonuclar alırız hepimiz

Ben de diyete başladım. Zayıflıyorum.ama şu an kan vermemek için kendimi zor tutuyorum. Kabullenemiyorum negatif testleri. Hâlâ bir umut taşımak istiyorum

X