Çok Üzgünüm, Verilmiş Sadakam Varmış

Ego savaşı aslında.
Düzeltmek isteyecekleri tipleri seçiyorlar hep. Nerede karı kız peşinde, uçarı tipler var gidip ona yapışıyorlar. Neden? Çünkü "adam" edecekler, düzeltecekler. Tatmin oluyorlar aslında bununla. Olmayınca da buraya konu açıp ağlıyorlar.
E git kendine göresini bul diyoruz. Ona da yok diyorlar.

bu taktik görücü usulü seven teyzelerde de var.
ay kızım çocuk çok iyi, sen onun giyimini gezmesini düzeltirsin
yahu neden hazır ot varken boka konayım anlamış değilim

abi ya gerçekten kadınlar mı anlam çıkarmayı seviyorum yoksa adamların hepsi nuri alço kıvamında mı anlayamıyorum ben artık
bi erkek bana masumsun dedi diye hayallere girmem yani
Ben de anlamıorum .Ama belkıde onunda bır zamanı var .Karşılık beklememe sanatı

abi ya gerçekten kadınlar mı anlam çıkarmayı seviyorum yoksa adamların hepsi nuri alço kıvamında mı anlayamıyorum ben artık
bi erkek bana masumsun dedi diye hayallere girmem yani
İşte o hayallere 15 yaşındayken girerdin, girdin belki de. Ama onun üzerine milyon tane şey yaşadın duygusal olarak geliştin. Konu sahibi orda kalmış, ilerleyememiş 😂

Adamların çoğunda bahsedilen gibi bir sorun yok bence. Normal davranışları farklı anlamlandırılıyor.

İşte o hayallere 15 yaşındayken girerdin, girdin belki de. Ama onun üzerine milyon tane şey yaşadın duygusal olarak geliştin. Konu sahibi orda kalmış, ilerleyememiş 😂

Adamların çoğunda bahsedilen gibi bir sorun yok bence. Normal davranışları farklı anlamlandırılıyor.

yani sokakta yürürken de bakışabilirsin bir sürü insanla. karşılıklı hisler ve flört için en azından bi çay daveti lazım

Bence adamlarda sorunlu kadınlarda

Kadınları bu noktaya getıren onlar .Psıkolojılerıyle oynayıp sonra hıc bır sey olmamıl gıbı devam edıolar
Yok kadınların o noktaya gelesi var bence. Şu konuyu ele alırsak ne hatası var bu adamın? Ne yapmış da böyle sadakalarla kurtulacak kadar psikolojisi bozulmuş konu sahibinin? Döveni söveni ayrı mesele de kadınlar erkeklerden daha deli bence 😂

Yok kadınların o noktaya gelesi var bence. Şu konuyu ele alırsak ne hatası var bu adamın? Ne yapmış da böyle sadakalarla kurtulacak kadar psikolojisi bozulmuş konu sahibinin? Döveni söveni ayrı mesele de kadınlar erkeklerden daha deli bence 😂
Sadece hissini anlatmış .Daha once tecrube yoksa boyle hıssetmış olabılır

30 yaşında olduğunuza inanmak istemiyorum. Bu arada sormadan geçemeyeceğim, genel olarak her şeyi bu kadar abartır mısınız?

Sadece bakıştığınız bir adama nasıl bu kadar anlam yüklediniz ? Ne yaşadınız da adamın sizi kullanmak istediğini düşündünüz ?

30 yaşında biri için hiç kafa yorulmayacak işler bunlar. Ne hali varsa görsün demeliydiniz.

yani sokakta yürürken de bakışabilirsin bir sürü insanla. karşılıklı hisler ve flört için en azından bi çay daveti lazım
Otobüste, kafelerde kaç insanla göz göze geliyoruz bir bilseler 😂 o zaman herkes aşık bana. Maskeden bile fark edilen güzelliğim(!) 🤭🤭🤭

Biri selamını dahi almadığı adamı kıskanır. Diğeri çocuk gibi kadını kıskandırmak için bağıra bağıra biriyle buluşacağını söyler. 24 yaşında daha olgun olduğuma yemin edebilirim.
Bence adam gayet rahat biri, başından geçen her olayı kurstakilere anlatıyor.

Konu sahibi de anlatılan her şeyi ‘bana duyurmak için anlattı’ falan sanıyor.

Küçücük sınıfta da bakışmak falan saçma geldi herkes herkese bakar zaten gün içinde doğal olarak. Bence konu sahibi her şeyi gereksiz üstüne alınmış.

:KK69:

X