Çok üzgünüm:((

KotuKediSero

Gıt gıt gıdaaaakkkkk.....
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
7.633
3
39
Merhaba arkadaşlar,ben uzun süredir forumu takip ediyordum ama mesaj atmak bugün nasip oldu. Geçtiğimiz birkaç gün kabus gibiydi benim için, yaşadıklarımı paylaşıp içimi hafifletmek, belki biraz da sizlerin de bu konuda kendinizi bir tartmanızı istedim. Evleneli daha 3.5 ay oydu ve neden bu kadar sıkıntı ediyorum kendime bilmiyorum. Resmen takıntı haline geldi. Regl günüme 1 hafta kala başlıyorum düşünmeye acaba bu ay hamile kaldım mı diye:KK43: Evlendiğim Temmuz ayından itibaren reglim hiç şaşmadı, her ayın 22 sinde geldi. Bu ay da Perşembe gelmesini bekledim gelmedi, hemen bi test yaptım evde, negatif:KK43: sonra forumu okudum, yazılanlardan etkilenip kan testinde çıkar belki dedim, bu arada psikolojik midir bilmem, göğüslerimde ağrılar , sızlamalar başladı, kesin hamileyim diye şartlandım, cumartesiye zor dayandım, doktora gittim, doktor önce ultrasondan bakıp bi boşluk gösterdi, hamile olabilirsin ama çok yeni, net görünmüyo dedi, kan testime baktı, 1den küçük yani negatif çıktı o da, ama geç döllenme olmuş olabilir, 5 gün sonra tekrar gel dedi, buna da kendimi öyle inandırdım ki, geç döllenme var diye düşünüyordum. Ama dün akşam üzeri kırmızıları gördüm tuvalette:KK43: dünya başıma yıkıldı sanki :KK43: neden ümitlendim boşa diye kızdım kendime önce, sonra düşünün nasıl takmışsam kafaya, belki de yerleşme kanamasıydı bu diye düşündüm:KK43: ama hala adetim devam ediyor bugün:KK43:( ne yazık ki hamile faan diilim, yine olmadı:KK43: tutamadım kendimi, bütün gece ağladımmafoldumben
Demek istediğim şu ki sanırım biyerlerde yanlış yapıyoruz, birbirimizin anlattıklarından çok etkileniyor ve çok kaptırıyoruz kendimizi benneyaptımki ben artık oluruna bırakmaya karar verdim düşünmemeye çalışıcam, Allah hepimize hayırlısını versin inşallah...
Hepinize iyi günler, hayırlı bebişler diliyorum...

canım nasıl bir hayal kırıklığıdır burayı okuyan herkes bilir.elbette hepimizin isteği bebek sahibi olabilmek.buda bizi ister istemez şartlandırıyor.üzülmekte haklısın.bende (bugün tam 6 ay doldu)6 aylık evliyim.eşim benden daha istekli ve buda benii her an hamileliğe şartlandırıyor ve hamile kalmayı düşündürüyor. azıcık rahat olmakta fayda var aslında.çok yakınımda 2 arkadaşım var ve 2sininde hamile kalmaları tedavisiz olamaz denmişti doktor tarafından.ve ikisinden de duyduğum hesaplamayı bıraktık takmadık olmayacak nasılsa diye düşündük dediler.ve ikiside şimdi hamilee.en imkansızlardandı arkadaşlarım ama oldu işte.rabbim ne zaman derse. biz boşuna anca kendimizi yıpratıp etrafımızdaki güzellikleri görmemiyoruz.dua edelim birbirimizee e güzeli bu ve allaha teslim edelim kendimizi.ince düşünürsek yaprak bile onun emri olmadan kıpırdamadığına göre bizim hesapların ayarlamaların bir anlamı yok.çünkü allah dileyecek ve biz bebeklerimize kavuşacaz.dua edelimmmmmm ve rabbimizden tüm içtenliğimizle dileyelim.

Teşekkürler arkadaşlar, duygularımı burda paylaşmamın nedeni de bu işte, beni anlayacağınızı biliyorum, ancak böyle rahatlatıyorum, allah hepimiz için en hayırlısını versin, yapacak bişey yok

Son düzenleme:
Hala kafamı kurcalayan ne biliyor musunuz? Doktorun gördüğü boşluk neydi, onu düşünüyorum, ona bunun gebelik olabileceğini düşündüren bişey vardı demek ki, ve şimdi ona ne oldu işte bunu düşünüyorum akşamdan beri :KK43:

Hala kafamı kurcalayan ne biliyor musunuz? Doktorun gördüğü boşluk neydi, onu düşünüyorum, ona bunun gebelik olabileceğini düşündüren bişey vardı demek ki, ve şimdi ona ne oldu işte bunu düşünüyorum akşamdan beri :KK43:

canım kan testinde olsaydı kesin çıkardı zaten.doktorun sana böle birşey söyleyip ümit vermemesi gerekirdi.nasıl doktorsa onuda anlamadım.boşluk görücekte kanda çıkmayacak.orda boşluğu görücek kadar zaman geçtiyse kanda nasıl çıkmaz.salaktı bence doktorun

canım kan testinde olsaydı kesin çıkardı zaten.doktorun sana geç döllenme olabilir deyip ümit vermemesi gerekirdi.nasıl doktorsa onuda anlamadım.boşluk görücekte kanda çıkmayacak.orda boşluğu görücek kadar zaman geçtiyse kanda nasıl çıkmaz.salaktı bence doktorun

Bilmiyorum yaa:KK43: kafam karıştı:KK43:aslında çok da iyi bi doktordur, iki yıl önce beni yumurtalık kistinden ve dayanılmaz adet sancılarımdan kurtarmıştı, özel bi hastanenin de başhekimi şu an, ona güvendiğim için gitmiştim zaten:KK43:( hatta doktoruma o kadar güveniyorum ki, dün gece acaba hamile olduğum halde şu üstüne görme dedikleri şey mi var ki bende diye düşündüm, hani hamileyken de adet olanlar varmış ya:KK43: ama onu da düşünüp kendimi boşa avutmak istemiyorum artık, oluruna bırakıcam, yok diye düşünüyorum şu an, her ne kadar kafamı kurcalasa da olmayınca olmuyo işte, boşuna kendimi üzdüğümle kalıyorum:KK43:(

X