Cok uzuldummm yaaaa:((((

deno88

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
143
4
35
.......................................................................................

Son düzenleme:
burnun kötü degil kesinlikle ama eski burnunun da resmini koysaydın gercekten degismis misin degismemis misin bir sey söyleyebiliriz

canim ne uzuluyosun boyle seyler icin onemli olan sensin sen beyeniyasan olay bitmistir aldirma oyle herekezin dedigine kiskanc gaci iste kiskandiya nediyecegini bilemedi

canım benim burnun bence çook hoş ve yüz hatlarına çok güzel gitmiş ama önceki burnunla benzerliği var mı farkı yok mu bilemicem çünkü önceki burnunu bilmioruz ama bence şimdiki çok hoş şişlikler indikçe mükemmele doğru yol almış resmen ben çok beğendim güle güle kullan ..he bu arada emin ol öle tipler çıar herşey için ywni bişi alırsın buna mı para verdin derler saçını boyatırsın neden boyattın derler herşeye bir kulp bulurlar ..bende estetik olmak istiorum bakalım kaç kişi böle kalbimi kıracak hayırlısı olsun ne diim şans yanımızda olsun ama üzülme seninki çok hoş :KK66:

canım boşver kimsenin dediğini kafana takma önemli olan senin beğenmem gerisi boş ve burnun gayet güzel yüzüle çok uyumlu güle güle kullan canımm

önceki burnun kemerliyse de öyle dediyse belli ki kıskanmıs sallama hic hayatta böyle insanlar hep olur

belkide gercekten bir farklilik goremedi? illaki yapmacik bir sekilde 'aaa cook guzeel yaa'mi demesi gerek?
bu tur yorumlarada acik olmalisin..
ha kiskanclikla yapilmis ha yapilmamis. iyi, kotu yorumlar olacaktir,..

canım çok güzel olmuş burnun , eski hali kemerliydi demişsin , bariz bir fark olmuştur. bana kalırsa sen o arkadaşına fazla takılma:CüvCüv: buram buram kısknçlık kokuyo :mymeka:yerimseniben

buram buram kıskançlık kokusu alıyorum madem çok farketmemiş iki senedir görmüyor nasılda anlamıs hemen hayret hç takma bence kıskançlık başka bisey degil!

belkide gercekten bir farklilik goremedi? illaki yapmacik bir sekilde 'aaa cook guzeel yaa'mi demesi gerek?
bu tur yorumlarada acik olmalisin..
ha kiskanclikla yapilmis ha yapilmamis. iyi, kotu yorumlar olacaktir,..

1.cisi farkedilmicek bir burnum yok.. kemerliydi eski burnum simdi kucucuk oldu farketmese zaten burnunumu yaptirdin demezdi:) ayrica ben sizlere sordum burnum nasil diyee bu demek oluyorki yorumlara iyi kotu acigim

arkadaşın far yok gibi diyor ama farkı da hemen farkediyor...demekki eski ile yeni arasında bariz bir fark varmış deno...takma kafana sen aynaya bakınca tebessüm edebiliyorsan bu halinle gerisi boş!

Neden bu insanlar böyle ...
Boşverin takmayın kafaya siz kendinizi iyi hissedip farkı farkediyosanız ve mutluysanız
gerisi boş :)

Eski halinizle fark var mı yok mu bilemeyeceğim ama süper göründüğünüz bariz:nazar::nazar:

evet bende yorum yapcam ama goremedım.tekrar koyarsan emın ol gercekcı yorumlar yaparım.

X