Çok yapay gözükmeyen burun yapabilecek iyi doktor önerisi? (Ankara)

damaged lemon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
2.812
7.674
Merhaba, Ankara'da, çok kalkık ve abartılı burun yapmayan, nispeten daha doğal görünümlü burun yapan başarılı ve tecrübeli bir plastik cerrah arıyorum. Öncelikle iyi eğitimli olması ve tecrübeli olması tercihim. Ankara'da çalışmasına rağmen anadolu'daki küçük üniversitelerden mezun doktorlar da oluyor, öyle olmasını istemiyorum. İyi bir üniversiteden mezun ve iyi itibarlı biri olsun. Bütçem maksimum 25.000 bu arada.

Tavsiye verirken eğer biliyorsanız ortalama fiyat aralığını da belirtirseniz çok sevinirim.

Op. Dr. Tural Fatullayev burunları harika, doğal ve muntazam burunlar yapıyor. Bir inceleyin isterseniz. Ankara’da olsam kesinlikle bu doktora yaptırırdım.

Op. Dr. Tural Fatullayev burunları harika, doğal ve muntazam burunlar yapıyor. Bir inceleyin isterseniz. Ankara’da olsam kesinlikle bu doktora yaptırırdım.
teşekkürler. baktım, evet çok kalkık burun yapmıyor ama fazla düz ve herkese aynı burunu yapıyor gibi geldi. bazılarına çok yakışmış ama. emin olamadım. bir de burun estetiğinin kbb uzmanlarına değil de plastik cerrahlara yaptırılmasının daha iyi olduğunu okumuştum. kendisi de kbb uzmanıymış.

teşekkürler. baktım, evet çok kalkık burun yapmıyor ama fazla düz ve herkese aynı burunu yapıyor gibi geldi. bazılarına çok yakışmış ama. emin olamadım. bir de burun estetiğinin kbb uzmanlarına değil de plastik cerrahlara yaptırılmasının daha iyi olduğunu okumuştum. kendisi de kbb uzmanıymış.
Tam tersi bence eğer nefes probleminiz varsa kesinlikle kbb uzmanina yaptırnamiz gerekiyor çünkü befesi ayarlayacak uzman kisi kendisi bende ankarada tevfik sözen'i yakip ediyorum bayadır görüşmeye gideceğim

X