Çok yıprandım, sadece yazmak istedim

ilk eşi aldatmıştı o üyeyi tatilde öğrenmişti hatta.boşanmıştı ondan bir oğlu vardı.sonra yaşı kendinden küçük bir adamla tekrar evlenmişti ondan da olmuştu bir çocuğu.2. eş de aldatmıştı galiba .bazı şeylerde de ifşa olmuştu üyelik iptali yapmıştı.olabilir mi olmaz mı bilemedim

Üzgünüm ama ben bu konuya hiç inanmadım
Niye ya ben inandım üzüldüm şu an bi moralim bozuldu hayatı sorguladım :KK43:

O hesap makinesi uygulaması eşimde vardı biz sevgiliyken bizim resimlerimiz vardı gıcık ablası karıştıp dururdu telefonunu.özel resimleri oraya koyardı 😁

Şimdi o kadar gerildim ki eşime sen nerden buldun o uygulamayı diye sataştım.

Bilmiyorum dedi

Ama söylemek istemiyor bak ben mesela hiç bilmiyorum cidden aklıma bile gelmezdi onda görünce öğrendim gıcık oldum birden

Neyse konuya döneyim baya inandım ben

Yalan mı diyorsunuz

Yalansa çok iyi kurgu

Kapıyı kitleme konusunda evet hatalıyım genelde gece yatmadan önce kitledigim için aklıma gelmedi ama evde küçük bi çocuk varken daha dikkatli olmak gerekiyor.

Hazir kurtuluş yolu açıkken kurtulun gitsin. Malesef ben aldatanlarin düzeleceğine inanmıyorum,şimdi şans verseniz bile içinizi kurt gibi kemirecek o şüphe.

Merhaba..dertleşmek istiyorum biraz uzun olabilir..
29 yaşındayım, maddi konuda bir sıkıntım yok pazarlama müdürüyüm kendi paramı kendim kazanıyorum.6 senelik evliliğimi aldatıldığım için bitirme kararı aldım. 2 çocuğum var.
Harika bir evliliğim olduğunu sanıyordum, eşimle üniversitede tanıştık çok severek evlendik ve gerçekten herşey mükemmeldi, onun için de öyle olduğunu düşünüyordum. Herkes bizi çok yakıştırırdı enerjimize uyumumuza hayran kalırlardı..
Eşim inşaat mühendisi pandemiden önce Rusya'da proje teklifi almıştı ama virus çıktı gidemedik. Ocak ayında yeniden çağırdılar, ücretsiz izne ayrıldım gittik. Nisanın başında o zaman 30 haftalık hamileydim. Eşimin şüpheli bir telefon görüşmesini yakaladım. Yeter artık arama beni bak buralara kadar geldim yakında çocuğum doğacak, artık istemiyorum aramaya devam edersen engelleyeceğim diye fısıldadı ve kapattı. Ertesi gün eşim duştayken oğlum onun telefonundan oyun oynuyordu telefonu kaptım WhatsApp temiz Instagram temiz arama kayıtlarında birşey yok en son Snapchat e girdim herşey orda ortaya çıktı (snapchati klasöre saklamış) bütün konuşmalar oradaydı (kadın eşimin Rusya'dan onceki eski projesinde çalışan mimar ve evli) , başımdan aşağı kaynar sular döküldü, o anda nasıl aklıma geldi bilmiyorum konuşmaların ss ni alıp kendime attım ondan da sildim ve telefonu biraz daha karıştırdığımda bi sayfada iki tane hesap makinesi gördüm. Bilenler bilir hesap makinesi görünümlü bir uygulama var içeride gizli fotoları ve videoları saklayabiliyorsunuz bende bunu bildiğimden baktım ve fotoları da gördüm, içim yana yana onları da kendime attım.
Daha sonrasında Türkiyeye uçak bileti almaya çalıştım. Pandemiden dolayı almam biraz uzun sürdü. Bu süre zarfında onunla aynı evde olmak zorunda kaldım geceleri hamileliğimi bahane edip rahatsız olduğumu söylüyordum oturma odasına gönderiyordum onunla aynı yatağa girmemek için. Daha sonrasında o işteyken uçağa binmeden mesaj attım oğlumu da alıp karnım burnumda Türkiye'ye döndüm. Birkaç gün sonra o da tabiki. Eve almadım kapının önünden yalvardı yakardı baktı olmuyor Rusya'da işi de var gitti. Ben çok sinirliydim kadın hala aynı inşaatta devam ettiği için oraya gittim yöneticisiyle konuştum ( özel olduğu için) fotoları gösterdim siz kimleri çalıştırdığınızı farkında mısınız dedim. İşiyle ilgili sorunlar yaşamasına vesile oldum tabi ordan da eşinin kulağına gitti, adam bana ulaştı instagram dan ona da attım kanıtları. Daha sonrasında ben kan pıhtılaşması sorunundan (hamileyken koronayı da atlatmıştım o da pıhtılaşmayı tetikledi) 32. Haftada erken doğum yaptım. Bebeğim 2 hafta kuvözde kaldı ciğerleri gelişmediği için. Daha uzun kalabilirdi ama kilosu haftasına göre ilerideydi zaten sata göre de bir hafta ilerideydi buda yardımcı oldu çabuk çıkmasında. O arada da eşim geldi zaten çok kötü durumdaydık ikimizde anlaşmalı boşanma konusunda anlaştık ev yarı yarıya iken benim üstüme yapıldı ek olarak sadece çocuklar için nafaka istedim o kadar. Dava açıldı bebeğim kuvozden çıktıktan sonra döndü Rusyaya daha sonrasında projede bi aksaklık çıktı temmuzda Türkiye'ye temelli geldi. Temmuzun sonunda duruşma vardı herşey yolunda giderken duruşma günü nolduysa ben karımı ve çocuklarımı seviyorum boşanmak istemiyorum dedi ve dava çekişmeliye döndü bu süre zarfında onunla avukat eşliğinde konuştum. Kanıtlarım var sürüm sürüm süründürürüm seni dedim dinlemedi bile.
En son bir hafta önce anası geldi. Kocan çok kötü durumda yemeden içmeden kesildi bi deri bi kemik kaldı çok pişman her gece içiyor, çocuklarını düşün affet kocanı dedi hiç oralı olmadım gereken cevabı verip yolladım.
Bu son olay dün akşam oldu. Oğlum odada oyuncaklarıyla oynuyordu ben içerde bebeğimi uyutuyordum. Kapı çaldı, ben toparlanırken oğlum o kadar tembih etmeme rağmen gidip açmış kapıyı bi anda baba hoşgeldin diye bi çığlık duydum. Hemen koştum baktım oğluma sarılıyor ses etmedim. Biraz vakit geçirdiler bende inceleme fırsatı buldum. Gerçekten çökmüş görünüyordu saçı sakalı uzamış bi tuhaf olmuş gözleri kıpkırmızı sonra hareketlerinden anladım ki alkollü de. Çocuğu odaya yolladım konuşmamı yapıp gönderecekken, oturma odasının kapısını kilitledi napıyosun sen ya açsana kapıyı falan derken tartışmaya başladık. Kısa sürede çok ciddi bir hal aldı. Ve tabiri caizse hayvan gibi bağırmıya başladı. O kadar korktum ki resmen sinir krizi geçiriyordu ağzına geleni son ses bağırarak hem beni sevdiğini söyleyerek hem küfürler ederek saydı süs eşyalarını alıp fırlattı. Saksıyı devirdi kapıya yumruk attı. İlişkimiz boyunca hep sakin olan taraf o olmuştu ilk defa böyle büyük bir sinir krizine şahit oluyordum o kadar korktum ki anlatamam. Bana zarar verecek sandım kendinde değildi çünkü bi yandan yan odadaki çocuklarımı düşündüm. Sonra sakinleşti. Ben korkudan ağlıyordum o susunca anladım ki yan odadaki bebeğim de ciyak ciyak ağlıyor. Oturdum duvarın kenarına eşim de oturdu bu süre öylece durduk... zaten az sonra komşular kapıya dayandı vurmaya başladılar evde bebeğimin ağlama sesi dışında hiçbir ses yoktu. Eşim en sonunda açtı kilidi kalkıp gitti komşularla kapının önünde tartışma yaşadı komşular tekrar kapıya vurdular. İyiyim gidin diye bağırmak zorunda kaldım. Daha sonra çocuklarımın yanına koştum hemen bebeğim ağlamaktan kıpkırmızı olmuş oğlum bi kenara sinmiş korkmuş çok o da ağlıyor ikisine birden sarıldım sımsıkı. Hala perişan durumdayım kimseye anlatmadım ne avukatıma ne anneme beni tanıyan hiç kimse ile konuşmak istemiyorum.
Çok yıprandım tam iyileşeceğim zaman yine birşey çıkıyor nefret ediyorum ondan beni, bizi bu hale getirdiği için. Çocuğumun da psikolojisi bozuldu zaten kreşe yeni adapte olmaya çalışıyordu, hem kendim hem oğlum için psikolojik yardım almayı düşünüyorum. Ama ondan önce bu dün yaptığını komşulardan rica ederek mahkemede kullanabilirim yani aslında mantıken yapmam gereken şey aynen bu.
Ama istemiyorum hiçbir şey istemiyorum bir zamanlar aşık olduğum adamın bu hale geldiğine inanamıyorum, güzel anılarımızı düşünüyorum mahvetti hepsini. Ben eğer bunu davada kullanırsam nasıl bi sonuç olur onu da bilmiyorum eğer avukatıma danışırsam hemen bunu kullanmak isteyecek. Ve doğru olan da bu, sadece o kadar üzgünüm ki mantıklı düşünemiyorum. Tam iyileşiyorken yine girdi ve dağıttı herşeyi. Bıktım artık sadece dertleşmek istedim.. vaktinizi çaldığım için kusuruma bakmayın...
Allah yardimcin olsun Zorlu bir süreç ama dimdik ayakta dur çocuklarımla yeni hayatında çok mutlu ol insaAllah kullan tabiki elinde de ne kadar delil varsa kullan acıma en üst tazminatı al ihtiyacın yoksa bile al ve asla iyi anılarını düşünme neden çünkü biliyor musun o anılara sana iki evladına açılmamış b.k herif hamile eşini aldatmış anlık gaflet denilemez ihanetin affı olmaz çünkü

Allah yardimcinniz olsun..hayalkirikligi bir yandan psikolojisi bittmiş hastayla ugrasmak bir yandan ayrica 2 cocuk annesisiniz. Anneyseniz 2 kere extradan güçlüsünüz aşacaksıniz dua ve Allaha sığının dilinizden dua eksik olmasın. Biraz cocuklarla kisa bir uzaklaşma bir yerde iyi gelebilir mi acaba..Anneyi de alip belki ??

Avukattan asla saklamayın bu durumu. Bilgisi olsun ki sizi daha iyi korusun. Gururunuz incindi ve arkanıza bile bakmadınız. Hayatınız tehlikeye girmiş bunun için kılınızı bile kıpırdatmayacak mısınız? Anlıyorum ki siz işler çirkinleşmeden kurtulmak istiyorsunuz ama karşı taraf farklı şekilde hareket ediyor. Gitse avukatına gecenin bir vakti evinize geldiğini, sizinle barıştığını söylese ne yapacaksınız? Ayak oyunları yapan erkeklerden her şey beklenir. Kendinizi, haklarınızı ve çocuklarınızı güven altına alın.

Bu arada çok geçmiş olsun. Yavrularınızla çok mutlu olmanızı dilerim.

🤨 bizim bosananlar grubundaydi bu arkadaş bir kaç ay önce. Başka bir hesabı daha vardı ve kendisine ait 2 hesapla karşılıklı konuşuyordu yanlış hatırlamıyorsam. Hatta bu sebepten banlanmisti.

Yanlış hatırlamış isem konu sahibinden özür dilerim. Ama doğru hatırlıyorsam, enteresan bir ısrar içinde kendisi 🤷‍♀️

Sevgili Mune Mune

Niye ya ben inandım üzüldüm şu an bi moralim bozuldu hayatı sorguladım :KK43:

O hesap makinesi uygulaması eşimde vardı biz sevgiliyken bizim resimlerimiz vardı gıcık ablası karıştıp dururdu telefonunu.özel resimleri oraya koyardı 😁

Şimdi o kadar gerildim ki eşime sen nerden buldun o uygulamayı diye sataştım.

Bilmiyorum dedi

Ama söylemek istemiyor bak ben mesela hiç bilmiyorum cidden aklıma bile gelmezdi onda görünce öğrendim gıcık oldum birden

Neyse konuya döneyim baya inandım ben

Yalan mı diyorsunuz

Yalansa çok iyi kurgu
Sizce de betimlemeler cok fazla değil mi? Oldukça amatör bir hikaye gibi.. duyguları alamadım ben..

Sizce de betimlemeler cok fazla değil mi? Oldukça amatör bir hikaye gibi.. duyguları alamadım ben..
Yazilanlardan,sanki olaya gözünüzle şahit oluyormuş gibi duygu selini nasıl beklediniz hayret ediyorum. Kadın belki bunları yazarken ağladı bunları yazıya nasıl aktarsin? En salim kafasıyla kaleme almaya calismis

X