çok zayıfım ne yapmalıyım?

damlagenc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2012
11
0
arkadaşlar,ablalarım size bi sorum olucak ;15 yaşındayım 1.62 boyundayım 38 kilodayım henüz adet olmadım. kaç senedir alabildiğim 3-4 kilo oldu ne yapmalıyım ekmek ve ev yemeği pek sevmiyorum ama yine de yeterince yerim abur cunbur çok yiyyorum hala kilo almadım.Bi öneriniz var mı? Bir de bi şey duydum bağırsak kurdu falan çok korktum napıcam bilmiyorum böyle bir hastalıgı olan var mı yardım ederseniz çok sevinirim

Seninle yaşıtız,ben de çok şişmanım neredeyse.Sen zayıflıktan ben de şişmanlıktan şikayetçiyim.
Valla bilemiyorum.

Seninle yaşıtız,ben de çok şişmanım neredeyse.Sen zayıflıktan ben de şişmanlıktan şikayetçiyim.
Valla bilemiyorum.

bende 17 yaşındayım ve boyum 1.70e kilom 45 ve gayet sağlıklıyım her bölüme bakıldım takma derim :)

canım pekmez süt ve cici bebe karışımıdan hergün yiyerekte kilo alabilirsin ben bu şekilde kilo aldım üstelik ekmeği ve yemeği fazla fazla yemeğe çalış bağırsak kurtularından şüphen varsa portör yaptır var mı yok mu çıkar o şekilde de kilo alamazsan bi dahiliyeye görün test tahlil flan yapsınlar neden kilo alamadığın çıkar benimde bi arkadaşım kilo alamıyodu ama dahiliyeye gitti bi şurup vermişler bi kilo aldı benden çok çok zayıftı şimdi benden kilolu

öneriler için teşekürler gerçekten yaşımdan çok küçük gözüküyorum aslında boyum yerinde hiç bir kıyafeti üstüme uyduramıyorum ne yapıcam bilemedim her yerde ayrı ayrı tarifler yazmışlar bu bebe büsküvisini bi kaç kişi de daha duymustum hem kolay elde edilebilicek bi şey denicem sanırım lise 2 ye gçtim geçen gün bir avmde lise için burs kayıtı yapan birileri geldi ilkokullu sanmış arkadasımla beni (arkadasım da biraz öyle de :KK70:)

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

Son düzenleme:
cnm kan degerlerıı ölçturdunmu hc? bi kan tahlılı yaptr ıstersen demır eksıklıgı vesaıre de vardır.. snra kan hapı fln verdgnde onlarda kılo aldrıo..
onun dısındaa pekmek ye sbhları fln.. bide sabah aç karnına kuru incirin içine anason koy bıtane at agzına öle..
balık yagı hapı kullanabılırsın..
ama once bı dktra gt vitamin hapı fln verir.

arkadaşlar,ablalarım size bi sorum olucak ;15 yaşındayım 1.62 boyundayım 38 kilodayım henüz adet olmadım. kaç senedir alabildiğim 3-4 kilo oldu ne yapmalıyım ekmek ve ev yemeği pek sevmiyorum ama yine de yeterince yerim abur cunbur çok yiyyorum hala kilo almadım.Bi öneriniz var mı? Bir de bi şey duydum bağırsak kurdu falan çok korktum napıcam bilmiyorum böyle bir hastalıgı olan var mı yardım ederseniz çok sevinirim

bende 17 yaşındayım ve boyum 1.70e kilom 45 ve gayet sağlıklıyım her bölüme bakıldım takma derim :)

kk iyice oyun parkına döndü.

damla diyor bende kurt mu var yardım edin. kk bioenerji dalgalar yayıyor sanki,

evrem geliyor, damlanın patolojik neyi yok neyi var bilmiyor, araştır vs. demiyor,

damla 38 kilo.

belki sıvı değerleri maximumda. hiçbirşey bilmiyor. boşver tatlım takma lalalalall lalal laaa.

damlacım. bu konu bebe bisküvisi ile deneme yanılma yapacağın şey değil.

doğru düzgün git bir hekime, tahlil filan gereken değerlerini ölçtür.

biz nereden bilelim sende kurt mu var ne var.

kk iyice oyun parkına döndü.

damla diyor bende kurt mu var yardım edin. kk bioenerji dalgalar yayıyor sanki,

evrem geliyor, damlanın patolojik neyi yok neyi var bilmiyor, araştır vs. demiyor,

damla 38 kilo.

belki sıvı değerleri maximumda. hiçbirşey bilmiyor. boşver tatlım takma lalalalall lalal laaa.

damlacım. bu konu bebe bisküvisi ile deneme yanılma yapacağın şey değil.

doğru düzgün git bir hekime, tahlil filan gereken değerlerini ölçtür.

biz nereden bilelim sende kurt mu var ne var.

kesinlikle katılıyorum ya biz nerden blelim sende kurt murt oldugunu

öneriler için teşekürler gerçekten yaşımdan çok küçük gözüküyorum aslında boyum yerinde hiç bir kıyafeti üstüme uyduramıyorum ne yapıcam bilemedim her yerde ayrı ayrı tarifler yazmışlar bu bebe büsküvisini bi kaç kişi de daha duymustum hem kolay elde edilebilicek bi şey denicem sanırım lise 2 ye gçtim geçen gün bir avmde lise için burs kayıtı yapan birileri geldi ilkokullu sanmış arkadasımla beni (arkadasım da biraz öyle de :KK70:)

damla bnce sen hiç burda oyalanma dogruca bi doktora git tahlil yaptır sonrada bi diyetisyene git

X