Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Çokkk şirin bebiş odaları :)))

karakxixzz

💃🏻💃🏻❤️🎈💗
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
3.226
6
45
mo_01.jpg

mo_02.jpg

çok güzel bu odalar arkadaşlar ama benim favorim 1 numara kısmet olursa alacağım odada o olur inşallah

mo_03.jpg

mo_04.jpg

mo_09.jpg

mo_06.jpg

mo_07.jpg

mo_11.jpg

mo_05.jpg

ya karakızzzzzzzzzz bi park yatak alacaam o kadar diyom ama damarıma basıyonnnnnnnnnnn olmiy böle çok güzel bunlar nannnn

ya datlum 1 numero da çokkkkk sade bee kızına daha canlı bişi yap bencee

nannn karakızım buralarda mı geziyorsun sen gelsene kasım analarına sesini duyalım yaw

naNn karakız bunlar güzelmiş bende çok cafcaflı sevmiyorum ama dedigin gibi ilk sıradki kadarda sade olmasın süslemelerini falanda koydur..bende beyaz üzerine resimden tahta yapıtırıyorlar 2 ve 5 gibi o tarz birşey bakacam ama tam karar vermiş degiliz..birde büyüyen yataklara bakıyoruz biz..

Böyle birşey okudum ama...1. gerçekten güzel

Günümüzde çoğu bebek odasında kullanılan pastel renkler en ideal olanlarıdır. Mavi ve yeşil gibi soğuk renkler sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda sinekleri de uzak tutar. Koyu renk boyalar odayı küçük gösterir. Açık renklerse odayı ferah kılar. Karbeyaz renk bebek odaları için tavsiye edilmiyor. Bu renk odaya rahatlatıcı olmayan bir hava vermekle beraber hastahane odası gibi bir izlenim de bırakabiliyor. Bebeğin odasında fildişi, buz rengi veya opak renkler rahatlıkla kullanılabilir. Kırmızı renk oldukça dikkat çekicidir. Bu nedenle bu rengi birkaç eşyada kullanarak odaya canlılık katabilirsiniz.

Böyle birşey okudum ama...1. gerçekten güzel

Günümüzde çoğu bebek odasında kullanılan pastel renkler en ideal olanlarıdır. Mavi ve yeşil gibi soğuk renkler sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda sinekleri de uzak tutar. Koyu renk boyalar odayı küçük gösterir. Açık renklerse odayı ferah kılar. Karbeyaz renk bebek odaları için tavsiye edilmiyor. Bu renk odaya rahatlatıcı olmayan bir hava vermekle beraber hastahane odası gibi bir izlenim de bırakabiliyor. Bebeğin odasında fildişi, buz rengi veya opak renkler rahatlıkla kullanılabilir. Kırmızı renk oldukça dikkat çekicidir. Bu nedenle bu rengi birkaç eşyada kullanarak odaya canlılık katabilirsiniz.

güzel bi öneri sağol etkisi olduğuna eminim

cokk güzelmişş bunnar beyaza bayıldım bende beyaz düşünüyorum hem kız hem erkek için ideal bence yannız bilindik bi marka mı bunnar bulabilrmiyim aydın da acaba

benim oğlumun odasıda hemen hemen aynı.1 ,2 farklılık var pencere yerleri,ve bizim renk olarak uçuk mavi kenarlar ,zemin yine krem.:nazar: gibi.çok kullanışlı.şimdi 5 yaşında artık yatağı büyüttük,ayak ucundaki komidinleri baş uclarına koyduk böylede güzel.
emeğinize sağlık...daha iyileri sizlerin olsuna.s.

Eklentiler

• $mo_06.jpg
    $mo_06.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 74
benim oğlumun odasıda hemen hemen aynı.1 ,2 farklılık var pencere yerleri,ve bizim renk olarak uçuk mavi kenarlar ,zemin yine krem.:nazar: gibi.çok kullanışlı.şimdi 5 yaşında artık yatağı büyüttük,ayak ucundaki komidinleri baş uclarına koyduk böylede güzel.
emeğinize sağlık...daha iyileri sizlerin olsuna.s.

nerden aldınız özel mesaj atarmısınız

bu bebek odaları çok güzelde marka belirtmemişsiniz ..bilen varsa lütfen mrka yazsın..

X