Concord neo? Graco symbio? mamas papa urbo? YARDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mrlz

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2014
7
0
34
merhaba arkadaşlar,

size birkaç sorum olacak, tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum

1) şu üç araba hakkında bilgisi olan varmı; Concord neo 2013 bebek arabası (1000 tl), graco symbio travel system (1000 tl), mamas papas urbo travel sistem (1000 tl). hangisini tercih ederdiniz, neden? concord sadece bebek arabası diğerleri travel sistem, concord fiyatına puset de eklenecek yani

2) concord ve graco bebek arabalarında koltuk kademesini yatışa getirince bebek ayakları havaya kalkıyo ve rahat olmıyacak gibi geliyor. tecrübesi olan var mı?

çok teşekkürler şimdiden..

Hiçbiri ben Jane matrix light travel sistem aldım çok kkkk memnunum her sorana gönül rahatligiyla tavsiye ediyorum

Biz concord kullanioruz cok memnunum her yonden bize gore de tek sikinti bahsettiginiz konu ..bize rahatsizmis gibi gelio ama cocuk bi sikinti cikarmadi bu konuda rahat rahat uyuyo ..sarsmamasi tasli cakilli yollarda ses cikarmamasi manevra kabiliyeti surus kolayligi tek elle mudahele katlama kolayligi artilari ..digerleriyle kiyaslayamicam bilmedigim urunler..travel sistemi 1.600civariydi yslniz fiyat olarak coj uygun degil

Concord kesinlikle tavsiye ederim cok saglam ve cok kullanisli.Tentesi dalgic giyisisi kumasindan yapilmis su gecirmiyor. Gizli ruzgarligi var 3 kademe yatis pozisyonu bence harika

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X