Gebeliğe Hazırlık Çoook yoruldum.. Sık tekrarlayan düşük

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Manisa’da kulada . Orda bazı teyzeler var ablama yardımcı oldular dua ve yapması gerekenler konusunda orda toprak falan yaladı ablam yani bilmiyorm isterseniz iyice bi araştırın
Hic duymadm oyle bisi arastiririm ama zatne isterken Allahtan istiyoruz yani bilemiyorum ki aklim oyle karisikki

Onun içinde tüp bebekte testler yapıyolar diye biliyorum ve ona göre tedavi uygulanıyo. Sen araştır güzelce en azından sağlıklı bebekle şansın daha fazla olacak
bebekler zaten sağlıklı... genetik testleri normal geliyor... tüp bebek maalesef çare değil... bende gittim tüp bebek doktoruna 9 ve 15 haftalık iki yavrumuda kalp durması sonucu kaybettim sizin tüp bebekle işiniz yok dedi.. çok paranız varsa yapayım siz bilirsiniz dedi hatta.. kanamayla olan sorun ise hematoloji bölümüne gitmenizi tavsiye ederim.. rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmaz inşallah...

bebekler zaten sağlıklı... genetik testleri normal geliyor... tüp bebek maalesef çare değil... bende gittim tüp bebek doktoruna 9 ve 15 haftalık iki yavrumuda kalp durması sonucu kaybettim sizin tüp bebekle işiniz yok dedi.. çok paranız varsa yapayım siz bilirsiniz dedi hatta.. kanamayla olan sorun ise hematoloji bölümüne gitmenizi tavsiye ederim.. rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmaz inşallah...
Bebekler derken düşük yapıyosunuzya patolojiye giden bebeklermi. Benim dediğim spermle yumurtayı dölleyip Biyopsi alıp Teste gönderiyolar sağlıklımı sağlıksızmı ona bakıyolar. Ama tabi bunuda yaptırdıysanız bilemedim bu şekilde düşük yapan ve sağlıklı embriyo konuldugunda kucagına alan cok kişi var demekki tüp bebekde çare değil bilemedim

Canım senin iki gebelikte kanamaların olmuşmuydu

Bizede oyle diyorlar cok paranız varsa yapalım ama gerek yok diyorlar bi hafta once kurtaj oldum kanamam yoktu su an yine kanama basladı 2 gündür bugun pihtilar geliyor nedeni nedir yarın bi doktora gidicem adet olmuyorumdur degilmi cok erken...

Bizede oyle diyorlar cok paranız varsa yapalım ama gerek yok diyorlar bi hafta once kurtaj oldum kanamam yoktu su an yine kanama basladı 2 gündür bugun pihtilar geliyor nedeni nedir yarın bi doktora gidicem adet olmuyorumdur degilmi cok erken...
Canım benim ikincide öyle oldu bitti zannettim tekrar başladı adet gibi oldu doktorum normal demişti rahim temizleniyor sen yine de bir sor, 2. hafta kontrole gel demişti zaten,seni çağırmadı mı kontrole

normal canım bi hematoloji bölümüne git kanamalarınla ilgili...

Bebekler derken düşük yapıyosunuzya patolojiye giden bebeklermi. Benim dediğim spermle yumurtayı dölleyip Biyopsi alıp Teste gönderiyolar sağlıklımı sağlıksızmı ona bakıyolar. Ama tabi bunuda yaptırdıysanız bilemedim bu şekilde düşük yapan ve sağlıklı embriyo konuldugunda kucagına alan cok kişi var demekki tüp bebekde çare değil bilemedim
tüp bebek çare değil keşke olsa... keşke.. bu acıları yaşamasak biz de...

benim ne kanamam ne ağrım olmadı.. ikinci gebeliğimde kan sulandırıcı iğne kullandım yine durdu yavrumun kalbi... normal muayeneye gidiyorum kalbi durmuş diyorlar bana yıkılıyorum bende...
Ben senin beta artışların az diye hatırlıyorum canım ilk başlarda yazışmıştık sanki konu açmıştın

Ben senin beta artışların az diye hatırlıyorum canım ilk başlarda yazışmıştık sanki konu açmıştın
aynen canım... ikinci gebeliğimde beta hcg iki katı artmadı o zaman 5 6 haftalıktı bütün doktorlar düşecek dedi.. ama düşmedi ve 15. haftaya kadar geldi ve kalbi durdu.. normal doğumla doğurdum ölü bebeğimi.. allahım bir daha yaşatmasın inşallah...

Genetikli tup bebek denedini mi bilmiyorum ama inşAllah bundan sonra sağlıklı gebelikler olur ankarada bir dr var instagramda takip ediyorum riskli gebelik uzmanı cagrı gulumser istersen onuda bir arastır bende de pıhtılaşma var aspirin bende kanama yapıyor sadece iğne kullanıyorum birde rahim yetmezliği şimdi dikiş var rahmim de

Genetikli tup bebek denedini mi bilmiyorum ama inşAllah bundan sonra sağlıklı gebelikler olur ankarada bir dr var instagramda takip ediyorum riskli gebelik uzmanı cagrı gulumser istersen onuda bir arastır bende de pıhtılaşma var aspirin bende kanama yapıyor sadece iğne kullanıyorum birde rahim yetmezliği şimdi dikiş var rahmim de
Sizde mi genetikli tüp bebek yaptırdınız?

Hayır ben yaptırmadım ama 9 düşükten sonra çare olabilir Rabbim bir daha yasatmasın çok zor süreçler benim bir erken doğum birde düşüğüm vardı
Benimnm de 2 zorunlu kurtajim var sağlıksız gebelik nedeniyle...Nedeni de yok, ama denemeye devam edin diyorlar

Cagri beyin musyene ucreti nekadar bideyeri nerde acaba 0850li no cikiyor muayenehaneyi aramak isteyince

Hayır ben yaptırmadım ama 9 düşükten sonra çare olabilir Rabbim bir daha yasatmasın çok zor süreçler benim bir erken doğum birde düşüğüm vardı
O erken dogumu 15. Haftadayken ben evde ellerime yaptım oyle zorduki anlatamammm elime geldi

Kesinlikle bak benim senin gibi kalp atımı bile yok kimle konussam genetikli tüp bebek diyo denemekte fayda var bikaç doktora gidin ve kafanıza yatanla devam edin
Bide kalp atımı olmayana vucut bebegiistemiyorda olabilir diyorlar bagisiklik sistemi redediyormus deltacortril i denedinizmi gebelik sirasnda

Çok geçmiş olsun.. Antalya'dan prof.dr. Selahattin Kumru yu araştırır mısın? Önceliği asla para değil ve riskli konularda çok iyi. Telefon, mail ya da doktora sorulan sitelerden bile durumunu yazsan yol haritası çizersiniz. Çok uzak şehirlerden bile hastası var.. Şifa olur umarım..

X