El Sanatları Çorap çekmecenize Düzen Gelsin

toboti

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2007
272
0
45
spa0384dr5ll8.jpg

ÇORAP ÇEKMECENİZE DÜZEN GELSİN GÜZELLER.
YAPTIM PEK DE GÜZEL OLDU AÇTIKCA ÇEKMECEYİ İÇİM AÇILIO:)

Son düzenleyen: Moderatör:
ben anlamadım nereye dizdin çorapları
çorapların arasına bişimi koydun
biraz bulanık foto pek anlamadım

Tatlim Hakikatten Güzel Olmuş..nasil Yaptiğini Anlatirsan Sevinirim..ellerine Sağlik..

koyup kaçmış arkadaş sanırım :1rolleyes: eline sağlık çok düzenli görünüyor ben sepetlere koyuyorum çorapları ama bu da çok güzel olmuş ayrıca ikeada falan da var böyle bölmeli bişiler

Sanki kapitone kumaşı bölmeli bir şeye kaplamışsın gibi geldi iyi fikir canım eline sağlık

walla resmi küçültsen en azından pek makbule geçecek. ben de pek anlamadım açıkçası. kolaysa biz de yapalım da düzen gelsin çekmecelerimize.

çok iyi görünüyor gerçekten, benimkini kimse görmesin, çok utanırım =(

sen bide benim çekmeceleri gör çarşamba pazarı mübarek.süper olmuş valla eline sağlık

toboti canım resim o kadar büyük ki hiç bir şey anlaşılmıyordu
ben sana sormadan küçültülmiş halini ekledim umarım bana kızmassın bitanem :eek:
bu arada şahane fikrin içinde teşekkürler arkadaşım a.s.

spa0384dr5ll8.jpg

ayyy çok guzel olmuş çekmece toparlamaktan yakınıyodum.kapıtoneyı 3 ,4 cm katlayıp dıkmışsın sanırım içi çamaşırları için bile olur çocuklara bir şeyi alıp dağıtmalarından bıktım eline sağlık

eşim nerdeysee günde 4 çorap değiştiriyorr çorağ çekmecesinde sorun yokta çorak yıkayıp katlamaktan bıktım nerdeysee

Türk Kadini çalişkandir, Türk Kadini Akillidir, Türk Kadini Tertipli Düzenlidir; :hooray::hooray::hooray: BENİM ÇEKMECELERİMDE ÇOK DÜZENLİDİR ÇAMAŞIRLAR GİYSİLER İŞLEMELİ ŞASE İÇERİSİNDE DURUR HEP......

ne tip malzeme kullandığını anlatırsan .bizler de alıp yaparız belki

X