El Sanatları Çorap çekmecenize Düzen Gelsin

Ben Nasil Yaptiğimi Yazmiştim Buraya Canlarim Ama Mesajim Silinmiş Sanirim. Bir Daha Anlatayim.
Kartondan Bir Iskelet Yaptim. Yanyana 5 Tren Yolu Gibi. Alti üstü Boş. üzerine Silikonla Kapitone Yapiştirdim. Altini Da Kapitone Ile Kapattim. çok Sağlam Oldu.
Bir çekmece Için De Kartonla Uğraşmayayim Diye Kapitoneden Yapmiştim Direk Tren Yollarini. O Projeden Randiman Alamadim:)

süper... aslında böyle bölmeli organizerlerde var ama bölmeleri biraz büyük gelebilir ellerine sağlık

bayildim ya cok iyi fikir , ben esya dizmeye ,dolap yerlestirmeye bayilirim

ben de istiyom böyle bisey

ben buna benzer bölmeli bir kutu aldım koçtaştan...
içinde iç çamaşırlarım var ve gerçekten çok düzeli duruyorlar...
kendiniz yapmanıza gerek yok valla ben 5 ytl ye aldım...renk renk ara bölmeleri kartondan
dışı kumaş kaplı kapaklı raf...
bu da güzel olmuş...güle güle kullan arkadaşım
link vereyim...
ortadaki bölmeler çıkabiliyor....
zam gelmiş 8 ytl olumş...
http://www.koctas.com.tr/U/Bolmeli-Kutu/Pembe-36-x-28-x-10-cm/2350?R=114

Son düzenleme:
canım ya aradaki bölme kapitonelerin arasına sert tutacak birşeyler koydunmu.yoksa çorapları koyuncamı dik duruyorlar.ayrıca harika bir fikir

Benim çekmecemde bölme yok ama bu kadar düzenli duruyor. Ama erkekler ve çocuklar için şart bir şey bölme yapmak dikkat etmiyorlar çünkü. Benimkiler de sağdan soldan sıkıştıkları için düz duruyorlar resimi de koyayım bari gurur duyarım çorap çekmecemle sırnaşık şey Bide biraz çoklar galiba çorap manyağıyım da :eek:
dscn3264ow1.jpg

ya ben bayıldım harika bi fikir bu bıktım çorap çekmecesi toplamaktan aralarına herhalde karton gibi sert bişiy koydun ama öleyken nası yıkanacak makinede ?

arkadaşlar geçen gün milyoncu diye tabir edilen yerde gördüm

PETEK PETEK bölmeleri var çekmecenin tamammını kaplayacak büyüklükte çekmeceye yerleştireceksiniz çoraplarıda petek şeklindeki bölmeler tamam çok isterseniz arayıp bulabilirsiniz bence çok kullanışlı görünüyordu.

ben buna benzer bölmeli bir kutu aldım koçtaştan...
içinde iç çamaşırlarım var ve gerçekten çok düzeli duruyorlar...
kendiniz yapmanıza gerek yok valla ben 5 ytl ye aldım...renk renk ara bölmeleri kartondan
dışı kumaş kaplı kapaklı raf...
bu da güzel olmuş...güle güle kullan arkadaşım
link vereyim...
ortadaki bölmeler çıkabiliyor....
zam gelmiş 8 ytl olumş...
http://www.koctas.com.tr/U/Bolmeli-Kutu/Pembe-36-x-28-x-10-cm/2350?R=114

canım senin aldığın bölmeli kutu çekmeceye sığıyor mu?

X