Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Bu arada ben mecitefendi çörekotu yağı kullanıyorum.
Marka farkedeceğini de zannetmiyorum.kaydirigubbakcemile2

çörek otu yağını kullanalı 2 gün oldu ama sanki göğüslerimde kaşıntı var:) psikolojik mi bilmiyorum ama inş.fayda eder:)

bügun mersin yağı da buldum aldım bigun onla bigün diğeriyle yapıcam bakalım inşallah işe yarar

dikleştirmek için ellerinizi önde birleştirin iki elinizlede birbirine baskı uygulayın göğüslerin sıkıştığını göğüs kaslarnnz calıstığını hissettiğinizde hareketi doru yapıyorsunuz demektir göğüsleriniz öne doru gidip gelir hareket esnasında her gün 100 kere sıkıştırıp bırakın..

bende bugn alıcam akşam sürücem bakalım... ya biz bunu 2 kere kullansak günde acaba fazladan etki gösterr mi ki

iyi okuyun arkadaşlar , çörek otu yağını memelere sürmek göğüs kanseri hicrelerinin gelişmesine engel olurmuş !!! ayrıca benim kombine olarak uyguladığım çörekotu , mersin , portakal yağı kürüm 3 cm büyüme yaptı ama çok fena ağrıyo şuan göğüslerim.. reglim yaklaştı ondandır diyodum ama 1 haftadır böyle..

ya okduum eet ama yine de sormak istedim... sabah akşam sürsek cidden etkisi artmaz mı ki

ben de başladım 2 gündür sürüyorum..dün çok ağrı vardı göğüslerimde ama bugün o kadar şiddetli değil..hafif hafif.. işe yarayacak gibi görünüyor bende zemuszemus

ben de başladım 2 gündür sürüyorum..dün çok ağrı vardı göğüslerimde ama bugün o kadar şiddetli değil..hafif hafif.. işe yarayacak gibi görünüyor bende zemuszemus

canım her başlıkta karşılaşıyoruz seninle:) hangii marka aldın? ben de başlim bari.çok kokuyo mu ki tatlım malum aile olduğu için ulu orta yapamıyorum da

Ooof of benımde tam tersi yaşıma göre büyük ..
imkanım olsa hepiciini verirdim valla
annemin de büyüktür genlerden heralde..
Umarım hepiniz istediğiniz sonucu alırsınızz :)

ben de başlıycaktım çörek otu yağına ama doktora gitmeyi bekliyordum göğsümde bir kitle tespit etmiştim ve iyi huylu tümor olduğu ortaya çıktı 2 cm yi geçtiği için de büyük ihtimal alıncak gerçi basit bir operasyon ama ben de büyüsün diye uğraşrken birden böyle birşey çıktı yani kızlar çok takmayın kafaya gerçekten yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…