Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Bende umutluyum ne güzel eşin fark ettiyse büyüyorr

ŞErbetciotunu arada yapıyorum gündüz sürüyorum kuruyo dökülüyo otlar gecede yağla masaj yapıyorum kremi aksatıyorum ama yağı mutlaka sürüyorum yatmadan
Yağ dan sonra hiç denemedim dene bakalım ne olucak

haklısın canım. ben de bunu düşündüm özelliğini kaybederse karıştıklarında diye.. ben de hepsini farklı vakitlerde sürüyorum karışık aklinialirimsmile

Internetde baya arastirdim Almanyadaki bayanlar Ceviz Yapragi Cayini iciyolar ve öneriyolar Kadin hormonunu destekliyomuymus ne ama herkez memnun bundan.. Günde 2bardak cay ictikten sonrada Yagla masaj yapiyorlar.. Denicem bakalim ne olcak...

Internetde baya arastirdim Almanyadaki bayanlar Ceviz Yapragi Cayini iciyolar ve öneriyolar Kadin hormonunu destekliyomuymus ne ama herkez memnun bundan.. Günde 2bardak cay ictikten sonrada Yagla masaj yapiyorlar.. Denicem bakalim ne olcak...

peki canım ceviz yaprağı çayı diye bir şey satılıyor mu nerede?ve onun yağıda mı var?o nerde satılıyor?

peki canım ceviz yaprağı çayı diye bir şey satılıyor mu nerede?ve onun yağıda mı var?o nerde satılıyor?

Her aktarda bulunmasi gereken bisey bence..Onun yagi yok dedigim gibi o sadece icilicek gögüslerede gögüs yada herhangi gibi bi yagiyla masaj yapilcak..

meraba ALLAHIM inşallah işe yarar bende kullenmaya baslayacagım sonuçları sürekli yaz lütfenzemuszemus

gerçekten değişme hisseden arkadaşlar sadece çörek otu yağıyla masaj mı yapıyorlar??

allah allah bende 3 gündür sürüorum hiçbir deişiklik yok bende kaşınma falanda olmuyo acaba benmi masaj yapmayı bilmiyorum

bende dün başladım ama herhangi bir kaşınma falan olmadı.ayrıca günde 1 kez mi sürüyoruz?

Yağlarla masaj yapınca fazla kaşınma olmuyo kızlar şerbetciotlu krem sürünce onda kaşınma oluyo yani olurda olmazda kişiden kişiye değişebilir

Dün gece galiba sert masaj yapmışım agrı oldu dikkat kızlar çok sert yapmayın regli döneminde daha çok agırır sertleşmeden şişmeden dolayı o zamanlar dahada yawaş yapın weya yapmayın tatamı canlarımopuyorumnanaktan

yaa kızlar gerçekten etkisi varmı bu çörek otu yağının? gerçi peygamberimiz(sav) bu otu çok övmüş.. "şu kara otun ölümden başka her derde devası vardır demiş" işe yaradımı sizlerde?mirmirmirmir

Ben regl dönemine yakın başlamıştım. İnanılmaz etkili oldu ki benim göğüslerim regl dönemi o kadar büyümez.
ama şimdi reglim bitti küçüldüler biraz:gitme:
Eskisine göre daha iyi ama yinede.
İnşallah o büyümeyi tekrar sağlayabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…