Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

hım benimki küçük şişede 20 ml dir heralde ben 6 tl veriyorum bnm gittigim aktar % 100 doğal diyo valla ne kdr dogruysa artık hihoyyyt

saol canim cvp yazdigin icin avusturyadayim ve 20ml siseye 15 tl isteedi cok geldi bana acikcasi

Bende ikisinide kullanıyorum canım,4.banttayim ve çörek otu yağınıda kullanıyorum,hatta küçüde alıyorum suyla beraber,heralde bomba gibi olurum artık :) zararını görmedim ama banttan şüpheliyim biraz,umarım işe yarar

süphe derken?bandın tam yapısıyomu bırde_bugun benı ararlar musterı temsılcısıne sorucam bandın yanında yaglarıda kullanabılırmıyım dıye bakalım yazarım burdan tekrar canım valla ben umutluyum olacak gıbı sankı ıkı kutu aldım bıde bakalım olmassada en azından nıye kullanmadım dıye pişman olmam

süphe derken?bandın tam yapısıyomu bırde_bugun benı ararlar musterı temsılcısıne sorucam bandın yanında yaglarıda kullanabılırmıyım dıye bakalım yazarım burdan tekrar canım valla ben umutluyum olacak gıbı sankı ıkı kutu aldım bıde bakalım olmassada en azından nıye kullanmadım dıye pişman olmam
canım bu bant nedir ve nerden alınıyo ve nekadar ayy çok şey sordum galibaCADIARZUCADIARZU

canım bu bant nedir ve nerden alınıyo ve nekadar ayy çok şey sordum galibaCADIARZUCADIARZU

deowellın sıtesınden sıparıs verdım yanı ınternetten pıyasada deowell adı altında sahtelerı turemıs kendı sıtesınden baska yerden almamanı tavsıye ederım

Cörek otu yagindan baska birsey kullaniyo musun???

bi iki hafta düzenli küç yedim faydası yok die bıraktım onu, yaklaşık 2 ay oluyo yaglara başlayalı çörek otuyla yapıodum sadece sonra içine mersin yagıda koydum işten dolayı sadece akşamları yapıodum ama dolgunlugu görünce şevk geldi artık sabah akşam 5 10 dk masaj yapıorum o bitti sonra çörek otu yagıyla rezeneyi karıştırdım şimdi onunla masaj yapıorum başka bişey kullanmıorum nar ii geliomuş diolar sadece nar içmiorum karışık kırmızı meyvelerin meyve suyundan içiyorum onu sevdigimden içiorum faydası oluyosada süper ne diyim :dance: küçe başlıcamda aklıma gelmiyo üşeniyorum şimdilik böle regl halinden bile daha dolgun o yüzden umutluyum hihoyyytsositososito

arkadaslar az once musterı temsılcısıyle konustum herhangı bır sorun olmaz yanı bandın yanında rutin masajlara devam edebılırsınız dedı

Arkadaşlar aranızdan biri lütfen şu masajın nasıl yapabildiğini anlatabilir mi?

canım masajı aksam yatmadan önce avucuna ıkı-üç damla damlatarak assagıdan yukarı dogru ovmaya basla assagıdan yukarı cunku sarkmayıda onler tersı sarkmaya yol acıyo ben 15 er dakıka bırını 15 er dakıkada bırını yapıyorum aynı anda zorlanıyosun ve etkılı olmaz dıye dusunuyorum cörek otuyla yapıyorum ben ve en azından gece desteklı sutyen takıyosan eger arkadan ac veya cıkar memıslerı sıkmasınlar

arkadaşlar masaj yaparken mıncıklamayın. göğüsün yumuşamasına ve sarkmasına sebep olur
aşağıdan yukarıya doğru masaj yapın.

bu arada bugün bant kullanmaya başladım. aynı zamanda çörek otu yağıda aldım
gelişmeleri bildiririm size, sağlıcakla kalın

arkadaşlar masaj yaparken mıncıklamayın. göğüsün yumuşamasına ve sarkmasına sebep olur
aşağıdan yukarıya doğru masaj yapın.

bu arada bugün bant kullanmaya başladım. aynı zamanda çörek otu yağıda aldım
gelişmeleri bildiririm size, sağlıcakla kalın
canım şu bant hangi siteden ve nekadara aldın yazarmısın bana:Saruboceq:

adı deowell göğüs bantı bir çok sitede satışı var. google'a yazarsan bulursun göğüsbüyütümcüm diye site adı
kargo dahil 65 tl'ye aldım

canım masajı aksam yatmadan önce avucuna ıkı-üç damla damlatarak assagıdan yukarı dogru ovmaya basla assagıdan yukarı cunku sarkmayıda onler tersı sarkmaya yol acıyo ben 15 er dakıka bırını 15 er dakıkada bırını yapıyorum aynı anda zorlanıyosun ve etkılı olmaz dıye dusunuyorum cörek otuyla yapıyorum ben ve en azından gece desteklı sutyen takıyosan eger arkadan ac veya cıkar memıslerı sıkmasınlar

Çok teşekkür ederim açıklamalar için, bir sorum daha olucak. Uygulama noktaları denilen yere 7 kere bastırıyormuşuz o kısmı pek anlamadım :KK43:

Uyarı noktalarına göğüsün iç kısmından başlayıp 7 kere basıyoruz sonra birkeredaha 7 kere basıyoruz resimdeki gibi uyarı naktaları

kzlar 92.syfada badem yagı önerılmıs sakın sürmeyın tuylenme ve kıllanma yapar cunku badem yagı sac bakımnda kullanılır!!!

2günden beru kullanmiyorum o yaglardan cok sikinti icindeyim dün beni mahfedicek bu haber aldim size önerim kizlar eger adetiniz düzenli gelmiyosa yani 2ay yada fazla doktora gidin ben gitdim ve kan aldirdim ondan önce doktorla konustum bana neler ola bilecegini anlatdi belkide allah korusun hic bebegim olmicak bunu duydugumda dünyam yikildi neyse 2hafta sonra sonuclari alicam...

merhaba arkadaslar a.s.
ben avusturyada yasıyorum...cörek otu yagını eczaneden sordum aldım.
neredeyse 3 haftadır kullanıyorum ama hala fark göremedim
ama devam edicem!

MNYK nickli arkadasım sende avusturyadansın galiba
bi eczaneye gidip sormanı öneririm bilmiyorumkismile

X