Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Eskiden kullanan arkadaşlardan bırakıpta aynı dolgunluğu koruduğunu söyleyen var mı? :eek:

aslında büyümesinden daha çok dolgunluk istiyorum ben
dolgun olunca küçükte olsa güzel görünür göğüsler

yok kızzzz valla ben büyüsün istiyorum çünkü ufacık tefecik yani bunun dolgunluğundan ne olur....ama sneinki bizimkilerden biraz daha büyük sanırım kaçki ölçülerin baktınmı cnm

70 beden kullanıyorum 27 yaşındayım

6 sene önce 85 küçük 90 beden büyük gelirdi sinir olurdum

zayıflayınca direkt memelerden verdim
heryerden verdim gerçide, ama en önce memişler gitti :KK43:((((((((((

kızlar benim hem dolgunlaştı hem de büyüdü bu yağ ile ama spor da yapıyorum ben onun da çok etkili olduğunu düşünüyorum

Bu masajı kaç dakika yapmalıyız? Ben 1 dakika bile dayanamıyorum bırakıyorum. Zaten yağ da hemen emiliyo biticek bu gidişle =)

kızlarrrrrrr bu okuduklarım beni çok heyecanlandırdı yaa :) bende hemen denicemmm çörekotu yağını nişanlım 2 ay sonra askerden geliyo evlenicez nasipseee o zamana kadar umarımmm bi gelişme kaydederim :))

kızlarrr malesef bende işe yaramadı bu yağ hiç tık yok ben şimdi birde göğüs büyütücü kemeri almayı düşünüyorum kullanan ve memnun kalan varmı?CADIARZUCADIARZU

ayy ben çok mutluyum ya hemen yazıyım dedim 3 ay oluyo yaklaşık çörek otu ve rezeneyle masaj yapıyorum sabah akşam aklıma ne zaman gelirse işte ara sıra hurma yiyorum haftada bi iki kere adaçayı içiyom ama en çok masaj işe yaradı sanırım alt 66 ucu 76 yazmıştım 78 - 77,5 çıkyo artık zaten evlenene kadar yapıcam belki o zamana kadar kalıcı olur amin amin kaydirigubbakcemile2 darısı başınıza belim ince oldugu için 78 bile çok güzel gözüküyo bayanssulusmile

tebrikler canım, spor olarak ne yapıyorsun, anlatır mısın?

evde dambılla çalışıyorum canım ve göğüs kaslarını gelişririci hareketler yapıyorum mesela iki eli ortada birleştirip birbirine ittiğiniz zaman göğsünüzün kasıldığını hissediyorsunuz

çörek otu yağına bende başladım bakalım ne olacak bide çemen tozu ile zeytinyağını karıştırdım 9 gün bekletip ona başlıcam gelişme olursa yazarım herkese kolay gelsin

ayyy kızlar benim gögüslerimde çok ufak bendemi yapsam acaba belki yaza kadar büyürler hee ayy evet evet denemem lazım.

kızlar benim hem dolgunlaştı hem de büyüdü bu yağ ile ama spor da yapıyorum ben onun da çok etkili olduğunu düşünüyorum

hadi yaww...pfff benim şişe bitti ama büyüme yok dolgunluk oda azcık var sen nekadar süre kullandınki bu yağı bide kaç dk masaj yaptın cnm ya bende o elleri birleştirme hareketini 100 kere yapıyorum

hadi yaww...pfff benim şişe bitti ama büyüme yok dolgunluk oda azcık var sen nekadar süre kullandınki bu yağı bide kaç dk masaj yaptın cnm ya bende o elleri birleştirme hareketini 100 kere yapıyorum

1 şişe kullandım cnm 10 dk masaj yaptım gözle görülür şekilde dolgunlaştı ölçtüğümde de 2 cm büyüme olduğunu gördüm. aynı zamanda kilo da aldım onun da etkisi olmuş olabilir ama tatlım dolgunluk yapması bile güzel bence ben 1 hafta oldu kullanmıyorm eski haline dönmedi yani. bakalım şimdi de mersn yağını denemeyi düşünüyorm bırakmıycam bu işin peşinikaydirigubbakcemile3 sırayla deniyoruz bakalımm =))

1 şişe kullandım cnm 10 dk masaj yaptım gözle görülür şekilde dolgunlaştı ölçtüğümde de 2 cm büyüme olduğunu gördüm. aynı zamanda kilo da aldım onun da etkisi olmuş olabilir ama tatlım dolgunluk yapması bile güzel bence ben 1 hafta oldu kullanmıyorm eski haline dönmedi yani. bakalım şimdi de mersn yağını denemeyi düşünüyorm bırakmıycam bu işin peşinikaydirigubbakcemile3 sırayla deniyoruz bakalımm =))

ya önden bakınca bişey yok ama yandan bakınca hafiften dolgun duruyo buda gene iyi ama benim istediğim bu değil tabi....10 dk masaj yapıyosn peki tek göğsüne bi hareketi kaçkere uyguluyosun mesela aşağıdan yukarıya doğru yaparken kaçkez tekrarlıyosun ben çok yapınca ağrıyo....bi şişe nekadar süre gitti sana

ya önden bakınca bişey yok ama yandan bakınca hafiften dolgun duruyo buda gene iyi ama benim istediğim bu değil tabi....10 dk masaj yapıyosn peki tek göğsüne bi hareketi kaçkere uyguluyosun mesela aşağıdan yukarıya doğru yaparken kaçkez tekrarlıyosun ben çok yapınca ağrıyo....bi şişe nekadar süre gitti sana

tatlım hiç öyle saymadım ki yağ iyice emene kadar yapıyordum.1 şişe bana 1 buçuk ay gitti

benimde çokk küçükk yaaa sinir oluyorum 21 yaşındayımm ama yok gbiler bu çörek otu yağının gerçekten etkisi varmı bende alıyımm

X