Yatak Odası Dekorasyonu Country Gardrobum

Seaslug

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
1.313
1.415
$dsc01571.jpg
Camlı kısma perde yaptırıyorum ve kıyafetler görülmesin diye perde arkasını da kapattırıyorum :KK66:

Çok güzelmiş canım güle güle kullan. Perdede olabilir aynada yapılabilir.

Eki Görüntüle 1058402
Camlı kısma perde yaptırıyorum ve kıyafetler görülmesin diye perde arkasını da kapattırıyorum :KK66:

dolabın çok güzelmiş cnm iyi günlerde kullanmak nasip etsin allah. ve çok mutlu oldum country seven birini daha görmek :KK70: bende dolabımı bütün yatak odamı baştan aşagı country yapacam marangozla anlaşırsak inşallah. cnm bide dolabında hangi rengi kullanacaksın. ve tuvalet aynasını yatagını felanda görmek isteriz cnm :)

Canım onları ben tek tek seçtim istediğim gibi takım yaptım o yüZden boyanmış halleri yok yine de ekliyim :KK66: eskitme boyalıydı aslında ama ben düz mat beyaz boyatıyorum $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397122774.097340.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397122800.355464.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397122827.965445.jpg

Canım onları ben tek tek seçtim istediğim gibi takım yaptım o yüZden boyanmış halleri yok yine de ekliyim :KK66: eskitme boyalıydı aslında ama ben düz mat beyaz boyatıyorum Eki Görüntüle 1061580 Eki Görüntüle 1061581 Eki Görüntüle 1061582

sende bendensin desene cnm :KK70: bende öyle yaptım gardolabımı başka bi model tuvalet aynamı başka bi model yatagım başka ayrı ayrı :KK70: tuvalet aynalarımız benziyor cnm bende country yaptıracagım inş. ben kırık beyaz mı yoksa normal beyazmı olsun diye kararsız kaldım ama resmini aldım ürünelrin boyası hoşuma gitmişti ne oldunu tam bilmiyorum senin gardolabının boyasından hemen hemen ondan sorudm cnm marangoz inş bu konuda net yardımcı olur yoksa ben anlamam boyanın renginden felan öyle detaylı bir şekilde :KK70:

Bana parlak mı mat mı olsun diye sordu bir de eksitme yapalım mı diye sordu kreme kaçmasın bembeyaz olsun dedim ben de çok anlamıyorum boyadan bakalım merakla bekliyorum son hallerini yine paylaşırım :KK66:

cnm çok güzel dolabın.bunların küçükleri oluo onuda kızımın odasına istiorum ben çok şirinler.güle güle kullan.kaça yaptırdın acaba sadece dolabı fiyat öğrenebilrmiyim?

Canım ben tam takım aldığım için tek fiyatını bilmiyorum malesef ama istersen mobilyacı bilgilerini verebilirim

Canım ben tam takım aldığım için tek fiyatını bilmiyorum malesef ama istersen mobilyacı bilgilerini verebilirim

toplamda ne kadara mal oldu diim ozaman. şu yüzden sordum.internetten baktığım da aşırı fiyatlar war 8-9-10 fln.mobilyacıda dahamı ucuza gelio die merak ettim:)

fiyat uygun aslında birçok yere göre ve çok hoşlar
ben istanbulda yaşıyorum nişanlımla inegöle gittik mobilya bakmaya birkaç model beğendik baya uygun orda da fiyatlar
cnm mobilyalarını nerden aldın bilgisini verebilirmisin tabi istanbuldaysa :)

fiyat uygun aslında birçok yere göre ve çok hoşlar
ben istanbulda yaşıyorum nişanlımla inegöle gittik mobilya bakmaya birkaç model beğendik baya uygun orda da fiyatlar
cnm mobilyalarını nerden aldın bilgisini verebilirmisin tabi istanbuldaysa :)

arkdaş sanırım mobilyalarını marangoza verdi yaptırmaya cnm sadece marangozlar veriir bu fiyatları onlar satın alma fiyatının aşağısında hatta yarı fiyatına yapııyorlar bende öyle yaptırıyorum çünkü

Gardrop
2 komidin
Yatak
Yatak başlığı
Bazası
Makyaj masası
6 bin tl

cnm size iyi fiyat vermiş.. sanırım biz baya uygun aanlaşmışız :KK70: adam salon takımını yani 3 lü koltuk 2 tane iki tanede berjer bdie orta sehba. ve yatak odası içinde: gardrop 2 komidin yatak başlığı makyaj masası hepsine 7 yada 8 tutar demişit bu hafta tam anlaşıp kaporasını verecegiz inş. gerci bazasını biz alacagız ayrı.

X