Covid 19-karantina ve bu donemde diş ağrısı

Filyasyon ekibinden sizi günlük aramıyorlar mı, onlardan yardım isteyebilirsiniz.
Eşim filyasyon ekibinde her gün listesini arayıp durumlarını soruyor bir şeye ihtiyacınız var mı diyor, iki gün önce listeden biri eşimi aradı, babası kalp krizi geçirmiş kadın da karantinada, nasıl gidebilirim diye fikir sormuştu.
Siz de böyle bir fikir veya yardım talep edebilirsiniz
Geçmiş olsun 🌸

Merhabalar. Hepinize günaydın...
Covid 19 sebebiyle suan karantinadayiz evde pozitif vaka olduğu için.
Ama 2 gundur kizimin çürük disi cok agriyor. Karantinadayiz diye doktora da goturemiyorum.
Ama dis agrisini biliyorsunuz çok fena bir ağrı.
Karanfil denedik. Sirkeli tuzlu su gargara ağrı kesici. Karbonatli gargara. Aklimiza ne gelirse denedik. Ama ne yaptıysak geçmedi. Çocuk sabaha kadar disim ağrıyor diye yatmadi hiç.
Bu durumda yapılabilecek birşey var mı.
Şimdiden teşekkür ederim.
kaç yasında kiziniz?

Merhabalar. Hepinize günaydın...
Covid 19 sebebiyle suan karantinadayiz evde pozitif vaka olduğu için.
Ama 2 gundur kizimin çürük disi cok agriyor. Karantinadayiz diye doktora da goturemiyorum.
Ama dis agrisini biliyorsunuz çok fena bir ağrı.
Karanfil denedik. Sirkeli tuzlu su gargara ağrı kesici. Karbonatli gargara. Aklimiza ne gelirse denedik. Ama ne yaptıysak geçmedi. Çocuk sabaha kadar disim ağrıyor diye yatmadi hiç.
Bu durumda yapılabilecek birşey var mı.
Şimdiden teşekkür ederim.
Cnm çocuk kaç yaşında ben çocukların dişine ağrı kesici kırıp koyuyorum parol kediyi yarım koyuyorum ancak kesiyor

Filyasyon ekibinden sizi günlük aramıyorlar mı, onlardan yardım isteyebilirsiniz.
Eşim filyasyon ekibinde her gün listesini arayıp durumlarını soruyor bir şeye ihtiyacınız var mı diyor, iki gün önce listeden biri eşimi aradı, babası kalp krizi geçirmiş kadın da karantinada, nasıl gidebilirim diye fikir sormuştu.
Siz de böyle bir fikir veya yardım talep edebilirsiniz
Geçmiş olsun 🌸
Bizi hiç arayan soran yok 😏

Calpol yerine dolven verirseniz etkisi daha iyi olur, iltihaplı diş ağrılarında calpol etki etmez, gargara olarak da eczaneden andorex gargara veya majezik gargara alın.
Mesajlara cevap yaziyordum toplu alıntı yapmayi bilmedigim için ayrı ayrı yazdım. Hekimle görüştük agunent antibiyotikle dolven verdi. Çok teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için gargara vermemis yine de alayim mi bu ilaçlar yeterli mi

Ozel dis doktorunuz var mi? Belki fotograf ile de ilac yazabilir.
Koronanin ilk zamanlarinda oglum mantar olmustu, fotosunu gondermistim doktora, ilac yazdi o sekilde tedavisi oldu.

Mesajlara cevap yaziyordum toplu alıntı yapmayi bilmedigim için ayrı ayrı yazdım. Hekimle görüştük agunent antibiyotikle dolven verdi. Çok teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için gargara vermemis yine de alayim mi bu ilaçlar yeterli mi
Rica ederim alsanız tabi daha iyi olur antiseptik etki gösterecek 😊 geçmiş olsun 😘

X