Çözülemeyen konularım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
üstü kapalı boşanmayla tehtit ediyor🫠 klasik olacak ama sal ipini gitsin dalavereyle uğraşmasın Senide yıpratmasın böyle
Şimdi ailemin yanındayım buraya getirdiği için bizi sonrasında dön dedi ama dönmedim sen gel al bizi madem dedim o da sen kendin gel dedi olmaz dediğim için bozuk şuan da büyük ihtimal aksam da ailemle yemeğe çıktık kendisi abimi nabiyosun abi diye aradı abim yemekteyiz deyince bir kaç sn sonra kapadılar içten içe ona da bozulduguna adım kadar eminim

Arkadaşlar önceki konumu okuyanlar bilir eşimle anlaşmazlıklarımız vardi bana karışması sık sık müdahale etmesi sebebiyle. Kocam gitmiş abimi aramış anlaşamadığımız konular var demiş birkaç detay anlatmış. Abimde beni aradı gel kızım sen bize doğru dedi yarın yada ben gelip seni alayim dedi annen alt katimizda oturuyo gel bunalmissin sen biraz herhalde diye yapici bi konusma yapti bana tmm dedim... ertesi gün hazırlandık çocuğumla annemlere gitmek için sonra direk çıkmak yerine eşimin işten gelmesini, geldiğinde biz gidiyoruz abimi aradığın için, abim çağırdı deyip oyle gitmeyi düşündüm. Sonrasında anlaştık... eşim gelince tekrar konuşunca. Ama yinede ben anlaştık tmm madem ama bej bi gideyim annemlere abimle görüşeyim aklı kalmasın gel dedi kol kanat germeye çalıştı şimdi duymazdan gelmiş gibi hayatıma devam etmeyeyim dedim. Kocam da gitme mesaj at falan yada ara dedi. Olmaz dedim . Msjla aramakla.. sonra çocuğumuza sen gitme madem ben istem izim alır falan dedi hazırlanmış çıkmak üzere olan çocuk tutturdu ben gitmicem anneanneme babamla kalcam diye gidiyoruz yarın gelcez evladım desem de yok agliyo falan çocuğum aklını karıştırdı eşim benim düşüncem. Sonrasında ben naptiginin farkında mısın diye çıkışınca tekrar Nlasmazlik yaşadık... sonra kendisi bizi bıraktı annemlere abimlere.. Ve iki gün geçti gelip bizi almayı düşünmüyor musun diye mesaj attığımda siz kendiniz gelin dedi bende abim seninle de konuşmak istiyor. Ben kafama göre çıkıp gelmeyeyim dedim o da ararim ben abini anlaştık derim sen çık gel falan dedi. Bende olmaz öyle dedim. Sonra akşam biz annemler labimler yemeğe çıktık. Eşim de gelir belki arar die düşündüm ama yok böyle durumlar ne yapmalıyım bilmiyorum
Adamı niye bu kadar nazlasınız..sen ne hadsiz birisin ne demek abini aramak deyip o gelmeden çıksaydınız.

Esiniz abiniz sizin kulaginizi ceker diye ummus. Bakti adam zannettiginden normal cikti yanina bile gidememis istemedigi birseyler duyacak diye. Hani aileleri katmak ayri cocukluk da. Aradiysan bari arkasinda dur degil mi. Anlasamadiginiz konular ne bilmiyorum, ama profesyonel destek almaya calisin. Ona yanasmiyorsa ya bu anlasilmamazliklari cekeceksiniz yada ayrilacaksiniz. Ama sunu eklemek isterim: Cocugu kattigi an gömerim. Onun cocukluklugu yüzünden cocugun psikolojisini bozamaz. Ha denerse, o zaman onun psikolojisini bozma vakti gelmistir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X