çözüm bende ama ben ataga gecemiyorum kızlar yardım

Sevgilinin kendi akli yok galiba.Her soylenene inaniyor.

Sen kendini biliyorsan gerisi önemsiz.Böyle kiskanc trip atan erkek hayat boyu cekilmez.

Evlenmeyi bir daha düsün.Hatta hic düsünme vazgec su an.

Cevapladigin icin tesekkür ederim arkadasim evet bende kararsızım artik ve sürekli atni davranislar bi öle bi bmle baksan seviyo kiskanclil artik giba geldi

Peki suan o kisinin beni aramasi sormasi bukadar sey üstüne sanki onlari hakli cikartmiaşm gb hissetmeme vicdan yapmama sebep oluyor ama

Peki suan o kisinin beni aramasi sormasi bukadar sey üstüne sanki onlari hakli cikartmiaşm gb hissetmeme vicdan yapmama sebep oluyor ama
İnsanin normal erkek arkadaslari da olabilir.Sevgilisi olunca dünyayla bagimizi koparmiuoruz sonucta.

Sevgilin bunu kaldirabilecek medeniyete sahip degil ne yazik ki.

Vicdan azabi hissedecek bir durum yok takilma.Onune bak.

Bende öle düsünüyorum ama istiyor ki boyundurugu altına gireyim anladikca adam yerine koydukca tepeme cikti. Simdi artik yeter deyip kendşmi korumaya gecşnce cildirmalar basladi.

A

İlk kişiyi bırakın. İkinciye de hemen fırsat vermeyin. Kendinize zaman verin. Hayatınızda illa birinin olması gerekmiyor.

Zaten illa biri olacak demedim sadece yasanan olay benim kafami karistirdi. En önemlisi sevdigim deger verdigim erkegin bana böyle yaklasimi incitti

Bende öle düsünüyorum ama istiyor ki boyundurugu altına gireyim anladikca adam yerine koydukca tepeme cikti. Simdi artik yeter deyip kendşmi korumaya gecşnce cildirmalar basladi.
Evlenince bu yuzunu gorsen daha mi iyiydi.

Gec olmadan gormus oldun.Bu adam senin hayatini hapishaneye cevirir.Onunla gorusme bununla konusma.

Cekemezsin.Yol yakinken uzak dur.

Bana yaptıklarini unutamiyorum kizlar su nisan ayından beri sürekli bana sorun cikarma suclama derdinde bende insanim benimde hayatım var en önemlisi babamda ölümden döndü cok süküt iyi ayaga kalktı benide anlayacagi yerde hala üstüme üstüme sanki tek derdim kendi

Cünkü her zaman anlayan kendini dinleyen destek olan hic bisekilde kendinden menfaat beklemeyen jep arayan soran uyuzla minnosa alisti.

Nezaman neyse karsi ciksam haksizliga gelenesem bi ataga gecme ve beni sevdigi icin heseye katlandigi sanki ben bunca zaman cogu seye katlanmadim hatta amneme bile savundum

Hala psikolojik olarak üstüme geliyor buda beni yıpratıypr kisacasi kizlar verdigim ayrilik kararının ardinda durmak en mantıklısı...

Bencede sonradan gelen çocuğa için ısındıysa görüş.Zaten eski sevgilin sana inanmamış.Bundan sonra ne yaparsan yap o sana diyeceğini demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…