çtı muayenesi

öyleymiş zuzucum hadi hayırlısı. sağlıklı olsunda ne zaman geldiğinin önemi yok artık.musyascım evet uzun süre ilişki yaşamayanlarda daha zor olduğunu duymuştum hatta doktorum özellikle 7. aya kadar kendisi teşvik edip duruyordu, ne kadar düzenli bir cinsel yaşam olursa doğumda o kadar kolay diyordu.ve sanırım onun rahatlığınıda yaşıyorum ben.

ay benimde korkulu rüyamdı daha olmadım bari gitmeden kocişle antreman yapalım evdeee ilişkiye girmeyi unuttuk vallaa:kedi:

anamm biz amnio sentezden beri adamla nerdeyse kardeş gibi yatıp kalkıyozz ne cinselliği aaaaaaaa devam eden var mı normal hayatınaa -tatlicadiarzu-

tatlim hamileligin basindan beri oncesi kadar SIK olmasada bizim devam ediyor:)
dogumun baslayana kadar izin var dedi ebekaydirigubbakcemile3

anamm biz amnio sentezden beri adamla nerdeyse kardeş gibi yatıp kalkıyozz ne cinselliği aaaaaaaa devam eden var mı normal hayatınaa -tatlicadiarzu-

az kaldı zaten canım biraz burdan biraz da doğumdan sonra, ondan sonra kavuşursunuz kocişle kaydirigubbakcemile3

vallahi alıştım rahata desem yeri hehe minigim saglıkla gelsinde biz beklemesini biliriz:kedi:

ayy çok hoşsunuz hanımlar yaaa :roflol: az kaldı sabır sonrada 40 gün sonra yelkenler fora :sm_cool: hatta şöle bi hamam keyfi falan :jeyyar:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kocişler kocişler kocişlerr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…