Çukur kadınlarını alalım böyle <--->

EternaaLLove

Moruk Ben Kemalist'im !!!
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2018
7.462
28.280
Evvvettttt sevgili kk hatunları içinizde yatan vartoli saddettini cumaliyi ara ara deliren yamaci biliyorum bildiğiniz üzere 3.cu sezona girmiş bulunmaktayiz her dizi için açılan topik varsa bendeniz de çukur için niçin olmasın diyip açtım etiketlemeyi sizlere bırakıyorum nerde cukurcu bir insan evladı gördünüz tutup kolundan getirin analizimizi yapalım topigimiz hayırlı olsun

Son düzenleme:
D Dilos06 Chocolita izliyonuz mu bakayım çukuru
İzlemem mi kuzummher pazartesi esimin iş stresi ile ugrasiyroum adam hatim indiriyor iş yazmayin lannn diooo uçağı inecekelr mümkünse 09. Dan 12 e kadar uçak inmesin diooo neler cekiommmm serommm. Nelerrrrrrrr bak gitti işeakşama evde olacammm diooo çukuru izlecezz iki biraz da icerikmk

Sende ki bu cevheri bilmiyodumm ya aynı benimki gibi desene öğlenden markete gönderdi aburcubur için kapının zilini kapatiyo pazartesi günleri zil calmasin diye hele adamı katıldı katilali daha bı cukurcu oldu Azer fanatigidir kendisi yanlız bu evlilikte bı problem var ya dizi konusinda bı çukurda buluşuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…