Daha bakımlı olmak

diz altı etekler daha çekici bana göre, (hafif dekolte) ve altına conv.., v.ns tarzı ayakkabılar, veya ince sandaletlerle harika oluyor. temiz saçlar ve yazlık efiltili bir bandana, ve fitilli atletler (özellikle beyaz ve krem rengi) her renk eteğin üzerine çok iyi duruyor. Kadında en sevdiğim yaz kombini. Fresh ..

Bakımlı olmak etek giymekle olmuyor. Bana göre yüzün bakımı, kılsız tüysüz yumuşacık ten, temiz giysiler, bakımlı canlı parlak saçlar, mis gibi kokmak. Bunlardır bakım. Üstüne giydiğin giysiler senin tarzındır. Tarzını da yavaş yavaş değiştirebilirsin. Elbise veya eteklerin kısa olması gerekmiyor. Uzun veya diz boyunda yırtmaçlı etekler veya elbiseler daha seksi bence. Hafif topuklu ayakkabılara alışırsın, sonrasında topuk boyunu arttırırsın ama ayak sağlığına da dikkat et. Erkek arkadaşına gelince önce sağlığı için kilo versin. Sana karşı çıkışını hoş bulmadım.

gibi mesela ..

Eklentiler

• kombin.jpg
    kombin.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 29
  • etek.jpg
    etek.jpg
    16 KB · Görüntüleme: 30
Ay dur linkini bulursam atayım elbiselerin-eteklerin altına tayt giyiyorum ben kom ve nbbnin pamuklu yakmıyor da pişikte yapmıyor çok rahat🥹 pantolon giyersem geberirim gerçi ben genel anlamda pantolon giymiyorum yaz kış ama neyse sjfkfl
Peki onu giyince bi potluk veya belde bir beden oynaması daha geniş gösterme vs olmuyor mu?

Ay dur linkini bulursam atayım elbiselerin-eteklerin altına tayt giyiyorum ben kom ve nbbnin pamuklu yakmıyor da pişikte yapmıyor çok rahat🥹 pantolon giyersem geberirim gerçi ben genel anlamda pantolon giymiyorum yaz kış ama neyse sjfkfl

kısa bayan boxerler var, her markada mevcut, hem güvenli ayrıca acil durumlarda (kaza, regl vb.) kurtarıcı. ben hep giyerim.

Bence çiftler birbirini uyarabilir kırıcı olmamak şartıyla, ben de sevgilimin tarzını begenmezdim her yere eşofmanla gelir giderdi toplu bir alışveriş yaptık ona ben beğendiklerimi sectim aldık kendi de çok beğendi aldıklarını hep o tarz alıyor artık. İyi ki almışız diyor :)
O da saçlarımın rengini begenmiyordu doğal hali daha güzel diyordu eski halime döndüm ondan mutlusu yok şu an, uzatirsam bı de havalara uçar heralde :)
İnsan hep kot tişörtle ne yapar bu sıcakta bilemiyorum, sonbaharda giyerim sadece o tarzı üstüne trençkot çanta ve şapka ile.
Bence siz yeni tarzlar deneseniz size de iyi gelir uygun fiyatlı bir kaç etek elbise alarak baslayabilirsiniz ise

Peki onu giyince bi potluk veya belde bir beden oynaması daha geniş gösterme vs olmuyor mu?
Yok zayıflık konusunda sıkıntı olmaz yani genis göstermiyor. Görüntü olarakta hiiiç belli olmuyo ki ben cok cok mini giyinirim hatta dar etek falan giyince bile anlasılmıyor. Sadece bir kere yakalandım onda da kınam da tarlatan kafama geçince jartiyer görmek isteyen misafirler beyaz tayt gördü JDDJFJFK

ay bende etek giyemiyorum. Kendime yakıştıramıyorum sanırım. Onun yerine şort etek giyebilrsin bence o hoş veya elbise giy etekten daha iyi bence tiril tiril. :halay:

Etek giyince bakımlı mı olunuyor :KK51:
Ben sevmem etek, giymem de bence rahatsız bir kıyafet. Yazları günlük şort giyerim, elbise veya etek akşam dışarı çıkarken giyerim onda da bazen tulum terich ederim.
Boşverin bence, nasıl rahatsanız öyle giyin.
İşte elbise ya da tulum ta
Mini mi giymenizi istiyor? Çoğu erkek aksine miniye laf eder 😅
Şaka yapmış onu

Pantolon rahatligina alisinca etek giymemek peki😐😂😂

Etek baskasinda hosuma gidiyor banada yakisir ama pantolon dururken etek giymem.. belkide cocuklu oldugumdan, sanki ayagima dolaniyo hissim olusuo.. eskiden cok spor ayakkabisida giymezdim mesela ha bire topuk topuk.. simdi şık terlikleri ya da spor terlikleri bile seviyorum.. ayaklarim mahvoluyo filan o yuzden cok giymiyorum ama sicakta ne giyelim😐

Neyse sen kendin bakimli degilsen bakimli ol dersen inadina yapar.. surekli soyletiyorsa zaten seni takmiyodur bence😐 bazen ufak bir dokunus bile yetiyor insana.. giyim
Tarzi belki biraz makyaj.. ki
Hic sevmem
Makyaj ama ruj bile sursem afet oldum hissi olusuyor bende😐😂😂 saclarini baska bi modelde kestir bi sac bakimi, cilt bakimi, fazla kilo varsa onlar verilsin tabii birde.. yani daha napacan😐🙄
Mecburen bakımlı olmak gerekiyor bi yerden sonra en azından kıyafet değişikliği saç fazla kilom yok bide onunla ugrasicaktim ama onun kiloları var sürekli işini bahane ediyor 1 senedir vermedi kiloları sinir oluyorum bu duruma bu nedenle kendime bakmak içimden gelmiyor

Mecburen bakımlı olmak gerekiyor bi yerden sonra en azından kıyafet değişikliği saç fazla kilom yok bide onunla ugrasicaktim ama onun kiloları var sürekli işini bahane ediyor 1 senedir vermedi kiloları sinir oluyorum bu duruma bu nedenle kendime bakmak içimden gelmiyor
Ama onun bakimiyla senin bakimin dogru orantida olmamali.. insan bazen kendini saliyir hayat inisli cikisli ama bu kisinin kendisiyle ilgilidir genelde. Surekli soylersende ters teper.

etek değil ki olay, temiz ve şık giyinmek, temiz kokmak, cilt bakımını yapmak, özenli olmak aslında.
bakımlı olmak kapsamlı bir şey ve temizlikle başlıyor bence.

giyim konusunun içten gelmesi olayına katılıyorum ben de. ben küçüklüğümden bu yana renk uyumuna, eteklere, saç ve makyaja meraklı birisiyim mesela. sade giyinirim, çok az makyaj yaparım ama yapmadığımda içim rahat etmez. c

siz de önce kendinizi tanıyın bi, cildinizin, vücudunuzun bakımından sonra giyim kuşam geliyor, neyi giymek sizi mutlu eder, hangi renkler, hangi tarz kıyafetler, hangi takılar. mesela bir arkadaşım gümüş takıları o kadar seviyor ki, bileklikler yüzükler her yanında adeta, çok mutlu öyle, benimse hiç ilgimi çekmiyor, bunun gibi. etek size göre olmayabilir, buna siz karar vereceksiniz bir kere, erkek arkadaşınız değil.

etek değil ki olay, temiz ve şık giyinmek, temiz kokmak, cilt bakımını yapmak, özenli olmak aslında.
bakımlı olmak kapsamlı bir şey ve temizlikle başlıyor bence.

giyim konusunun içten gelmesi olayına katılıyorum ben de. ben küçüklüğümden bu yana renk uyumuna, eteklere, saç ve makyaja meraklı birisiyim mesela. sade giyinirim, çok az makyaj yaparım ama yapmadığımda içim rahat etmez. c

siz de önce kendinizi tanıyın bi, cildinizin, vücudunuzun bakımından sonra giyim kuşam geliyor, neyi giymek sizi mutlu eder, hangi renkler, hangi tarz kıyafetler, hangi takılar. mesela bir arkadaşım gümüş takıları o kadar seviyor ki, bileklikler yüzükler her yanında adeta, çok mutlu öyle, benimse hiç ilgimi çekmiyor, bunun gibi. etek size göre olmayabilir, buna siz karar vereceksiniz bir kere, erkek arkadaşınız değil.
Etekle görmek istemesi normal gibi geliyor zaten örnek verdi biraz hak verdim hep pantolon tişört giyiyorum

Merhaba,
Erkek arkadaşım biraz kilo aldı ve baya göbek oldu ilk tanıştığımızda çok fitti eski haline dönmesi konusunda hep soyleniyorum oda işi gereği hareketsizlikten olduğunu söyledi.Ama bunun için çaba göstereceğini söyledi.Bu konuşmanın ardından daha bakımlı olmam gerektiğini söyledi mesela hiç etek giydiğini görmedim dedi . Aslında bir bakıma haklı hep pantolon giyiyorum daha kadınsı ol dedi.Yani etek giymeye hiç alışamadım daha bakımlı olmak için ne yapmam gerekir.Sirf o istiyor diye değil kendimde değişiklik istiyorum.Onerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.Simdiden teşekkürler.
Valla ben de pek bakımlı olduğumu söyleyemem ama kolay değişik modelli saçlar yapıyorum. Farklı aksesuarlar deniyorum; değişik tokalar var zincirli, değişik küpeler, hoş koku, oje

X