Daha çekici ve dişi bir kadın olmak ıstiyorum.

Dis gorunusunuze ufak mudahelerle disilik katabilirsiniz ama davranis durus vs bunlar icinizden geldigi gibi olmali aksi takdirde cok egreti durur.

yav güze

lim de çekici hiççç değilmişim yorumlara bakınca mini etek yok ben de kırmızı ruj sarı saç kırmızı oje de yok.:KK43:

Taşlanacagim ama anlaticam. :KK70: Ben de etek, elbise giyebilen bir insanim buarada belirteyim.
Zamaninda bir erkek arkadasim anlatmisti. Yüz güzelligine guvenmeyen kadinlarin devamli olarak daha cok dekolte verme, devamli açma egilimde oldugunu ve kendisinin beyin olarak çokta olgun olmadigi zamanlar, en cok açan kadinlarin gozune asiri guzel geldigini ama sonra olgunlaşmaya başlayinca yüzlerine bakinca aslinda o kadarda güzel olmadiklarini siradan kadinlar olduklarini farkettigini soylemişti. :KK70:

Bazi seylerin doygunlugunu yasamamis bir adamin gozunde dekolte ve miniyle ortalama siradan bir kadinken dunya guzeli olunuyormuş yani.

Zaten güzelken farkedilmek için etek giymeye gerek yok.

yav güze

lim de çekici hiççç değilmişim yorumlara bakınca mini etek yok ben de kırmızı ruj sarı saç kırmızı oje de yok.:KK43:
hahaha birak yaa bencede oyle degil..her mini etek giyen cekici olsaydi cekici olmak isteyen kadinlarin hepsi mini giyerdi. herkese yakismiyor inanki..bazen ucuz basit bile durdurabiliyor. yerine gorede giymeyi bilmek lazim tabii. herkesin kendi tarzi kendi bilecegi is, ama cekicilik miniden sari sactan gecmiyor bencede

Taşlanacagim ama anlaticam. :KK70: Ben de etek, elbise giyebilen bir insanim buarada belirteyim.
Zamaninda bir erkek arkadasim anlatmisti. Yüz güzelligine guvenmeyen kadinlarin devamli olarak daha cok dekolte verme, devamli açma egilimde oldugunu ve kendisinin beyin olarak çokta olgun olmadigi zamanlar, en cok açan kadinlarin gozune asiri guzel geldigini ama sonra olgunlaşmaya başlayinca yüzlerine bakinca aslinda o kadarda güzel olmadiklarini siradan kadinlar olduklarini farkettigini soylemişti. :KK70:
iste bunlari yurumek isteyen biri anlatmazki, arkadas olarak oturmus anlatmis ama..simdide mesela instada filan videolar filan var..millet twerk yapip atiyor..ee bazi erkeklerde; yuzune guvenmeyen popoyu aciyor diyor..valla ben demedim

Bazı yorumları okudum gerçekten insanlar bilmeden sırf yorum yapmak için yapıyorlar.
Mesela aura doğuştan gelen bişey değil herkesin aurası vardır kimi bunu zamanla kendi Yok eder, kimi zamanla daha parlatır. Bu tamamen bilinçaltınıza kodladığınız korkularınızın Veya özgüveninizin saçtığı enerjiyle alakalı bir durum.

Bir diğeri dişil enerjide zamanla körelebilir, yükselede bilir. Malesef küçük yaşta kız çocuklarını baskı altına alan ülkede yaşadığımızdan dolayı kız olmaktan utanan yada erkek gibi yetiştirilen çocuklar olduk Veya bi takım sözlerden etkilenip kendimizi eril hale getirdik. Tüm kadınların doğasında işve, cilve, flörtöz ruh var onu çıkarmakta kendi elimizde.
Öncelikle kadın olmaktan mutlu olmak kadın olmanın güzelliklerini görmekle başlamalı. Bir kere kadın berekettir yahu karnında can büyütebilen bi varlık nasıl muhteşem bi canlı kadın. Bunların farkında olmak lazım. Ruhu böyle arındırıp dişil enerjiyi yükseltikçe dişiliğe yatkınlığımız artar. Dişil enerji yükseltmek için güzel meditasyonlarda var YouTube bakarsanız bulutsunuz tavsiye ederim.

Ve bende kadınların kuvvet gereken işleri yapmaması taraftarıyım erilleşmemek için. Fıtrat gereği erkek ve kadın arasında güç dengesi vardır kadın daha naif daha kırılgandır. Erkek kuvvetli olanın işleri onlara aittir el atmamak lazım.

Dış görünüş içinse cildinizi, fiziğinizi gerçekten tanıyıp ona göre ürünler almanız lazım. Kıl tüyden kurtulmak ışıl ışıl cilt için en önemlisi. Daha önce çok yazan olmuş parfüm gerçekten kadının imzası niteliğinde iyi parfüm seçmek önemli kendi teninizi tanıyıp parfüm seçerseniz Zaten kalıcı olacaktır her an buram buram mis gibi kokarsınız.

Saçlar için modern kesimler, kendinize yakışan renkleri tercih etmek, cilt tipinize göre makyaj ve kendinizi içinde çok iyi hissedeceğiniz kıyafet. Aslında herşey kendinizi iyi tanımaktan kusurlarınızıda güzel yanlarınızı da görmekten iyi bilmekten geçiyor.

En en en en önemliside güzel kalp herzaman yüze yansır, gülümsemede gözlere :)) güzel kalplerimizi hiç karartmayalım kinden, öfkeden, hasetten uzak duralım fiziksel durumlar ufak rütuşlarla değişir Zaten.

mini etek kırık yılda bir oda kışları opek çorapla Jean etekle giyerim ustune dar bluz dekoltesiz altına kısa bot saclar ya atkuyruğu ya dağınık topuz .kadınlar bakıyor sadece bana o yüzden yaşasınnnn zaten istedığım de bu ben kadınlar için giyiniyorum abii yalan yokkk.biraz markacıyım erkekler anlamaz markadan ondan bundan

iste bunlari yurumek isteyen biri anlatmazki, arkadas olarak oturmus anlatmis ama..simdide mesela instada filan videolar filan var..millet twerk yapip atiyor..ee bazi erkeklerde; yuzune guvenmeyen popoyu aciyor diyor..valla ben demedim

Öyle ama benim bi kuzen vardi yasittik ergen zamanlari. Hoslandigi cocuk + benle birlikte ayni ortamda bulunacaksa en mini etegini giyerdi giyilmeyecek yerde bile :KK70: asla pantolon giymezdi

Seksilik dişilik neden kalıplara sokuluyor ki
Etek yakışana etek giymeli
Havuç pantolon giyip seksi olan
Spor giyinip dişi olan da var
Herkesin tarzına göre
Yasına göre bence.
Sac boyu da bana göre yüz tipine bağlı hatta yaşa göre Bİle degişiyor
Sarı saçta ten rengine bağlı yine belli yaslarda sanki daha hoş ...
Bi ev Topuz’u ile seksi olanlar da var.
Bir bere takıp güzel olan da kürkle cekici olan da var.
Ten rengine, tırnak yapısına bağlı yine oje seçimi kısa küt ellere acık renk mesela

Erkeklerde kimi bordoyu seksi bulur kimi french ...
rujda ben bordo kırmızı ruj aşığıyım ama herkese yakışmıyor kimi gündüz abartılı bile bulur ama benim için tüm kombinimin yıldızı kırmızı rujum Sabahın besinde dahi sürer çıkarım :KK70: Her Allah’ın günü topuklu giymem
Etekte ,Taytta giymem
Göğüs yırtmacı vermem cok vücut hatlarımı belli de etmem.

Bi kot bi tsort -bi boğazlı kazak giyerim oldu bitti ama dişimiyim, erkek arkadaşıma göre evet dişiyim.

Kimi esprili kadın sever
Kimi güçlü kadın
Kimi erkeksi
Kimi çocuksu seviyor bu benimmm

Kimi Şişe kapağını dahi açamayan ki bu da benim sanırım o_O :KK70:

Bana göre de dişilik.ince ayak bileği, bakımlı eller.geniş omuzlu ,köprücük kemiği belirgin. Gülen eğlenen kadın.
Sarı sac hayranıyım mesela ben ama kimi simsiyah saçlarıyla
Kimi kızıl saclarıyla güzel

Ama ne olursa olsun kendi gibi Olmalı insan.

Tek önemli nokta
Kişisel bakım
Güzel bir koku
Temiz pak olmak yoksa herkesin beğenisi farklı
Bide oturmasını kalkmasını bilmeli nezaket sahibi olmalı
Pozitif enerji vermeli karşı tarafa istediği kadar güzel olsun kim ukala veya negatif enerji vereni istet ki on para etmez dişiliği , güzelliği o zaman

Ha başarısız insan da son derece itici

Merhaba hanımlar dün konu açmıştım kiloyla alakalı belki hatırlayan vardır. Hatırlamayan için ise özet geçeyim ben 176 boyunda 83 kilo ağırlığında bugday tenli bir bayanim. Sıkıntı sadece kilom değil sıkıntı dişil enerjimin yetersiz olmasi. Kendimi cekici bir bayan olarak göremiyorum aura meselesi galiba. Çekici dişil bir kadın olmak ıstiyorum ancak cok erkeksiyim. Her isi kendim yaparım erkeklerden birsey istemem kısacası hani zayıf gotunmeyeyim diye neredeyse erkek olacağım. Ama karar verdim bundan sonra bende disi olacagim ancak nereden başlayacağım bilmiyorum. Bugun gidip manikür yaptirdim yediklerime de dikkat etmeye basladim. Baska neler yapabilirim bilmiyorum. Sizce bir kadin nasıl cekici ve disi olur?? Onerilerinizi bekliyorum hanimlar..

Gülün :) neşeli enerjik kadınlar hep sevilirler :KK66:

Bazı yorumları okudum gerçekten insanlar bilmeden sırf yorum yapmak için yapıyorlar.
Mesela aura doğuştan gelen bişey değil herkesin aurası vardır kimi bunu zamanla kendi Yok eder, kimi zamanla daha parlatır. Bu tamamen bilinçaltınıza kodladığınız korkularınızın Veya özgüveninizin saçtığı enerjiyle alakalı bir durum.

Bir diğeri dişil enerjide zamanla körelebilir, yükselede bilir. Malesef küçük yaşta kız çocuklarını baskı altına alan ülkede yaşadığımızdan dolayı kız olmaktan utanan yada erkek gibi yetiştirilen çocuklar olduk Veya bi takım sözlerden etkilenip kendimizi eril hale getirdik. Tüm kadınların doğasında işve, cilve, flörtöz ruh var onu çıkarmakta kendi elimizde.
Öncelikle kadın olmaktan mutlu olmak kadın olmanın güzelliklerini görmekle başlamalı. Bir kere kadın berekettir yahu karnında can büyütebilen bi varlık nasıl muhteşem bi canlı kadın. Bunların farkında olmak lazım. Ruhu böyle arındırıp dişil enerjiyi yükseltikçe dişiliğe yatkınlığımız artar. Dişil enerji yükseltmek için güzel meditasyonlarda var YouTube bakarsanız bulutsunuz tavsiye ederim.

Ve bende kadınların kuvvet gereken işleri yapmaması taraftarıyım erilleşmemek için. Fıtrat gereği erkek ve kadın arasında güç dengesi vardır kadın daha naif daha kırılgandır. Erkek kuvvetli olanın işleri onlara aittir el atmamak lazım.

Dış görünüş içinse cildinizi, fiziğinizi gerçekten tanıyıp ona göre ürünler almanız lazım. Kıl tüyden kurtulmak ışıl ışıl cilt için en önemlisi. Daha önce çok yazan olmuş parfüm gerçekten kadının imzası niteliğinde iyi parfüm seçmek önemli kendi teninizi tanıyıp parfüm seçerseniz Zaten kalıcı olacaktır her an buram buram mis gibi kokarsınız.

Saçlar için modern kesimler, kendinize yakışan renkleri tercih etmek, cilt tipinize göre makyaj ve kendinizi içinde çok iyi hissedeceğiniz kıyafet. Aslında herşey kendinizi iyi tanımaktan kusurlarınızıda güzel yanlarınızı da görmekten iyi bilmekten geçiyor.

En en en en önemliside güzel kalp herzaman yüze yansır, gülümsemede gözlere :)) güzel kalplerimizi hiç karartmayalım kinden, öfkeden, hasetten uzak duralım fiziksel durumlar ufak rütuşlarla değişir Zaten.
Ah aynı yorumları yapmışız hemen hemen
Kesinlikle katılıyorum
:KK200:

X