Daha çekici ve dişi bir kadın olmak ıstiyorum.

Guzelmis bu . Favorilerime ekleyeyim. :KK53:

Yani simdi cok kiz arkadasim oldu. Yanlis anlamayin ben erkek degilim. :KK70:Iki - uc tanesi gercekten cekiciydi derim ama her ne hikmetse cekicilik konusunda formuller havada ucusuyor. Ben de hiii hiii tamam deyip okuyup geciyorum.:deli:
ohfff yaa ama bisey dicemde ustume yurumeyin yaaa :)) bazi kizlarimizda bi hava oluyor...kuccuk dunyalari ben yarattim havasi..ya iste son derecek cekicilikten uzak, siz oyle olmayin :))

Çok ilginç yorumlar var mesela sarı uzun dalgalı saç denmiş artık günümüzde on kadından sekizi bu saça sahip ten rengi koyu olanlarda ombre yaptırıyor herkes gibi olmak istiyosanız bu saç ideal ama farklılık her zaman çekicidir bunu unutmayın. Kırmızı ruj kırmızı oje denmiş bunun da yeri ve zamanı var her zaman kırmızı rujla ve ojeyle gezilmez çok boğucu bir görüntü bence hele sarı saçla bütünleştiğinde assolist gibi görünürsünüz kafamda direk banu alkan canlandı mesela. Kısa boylu hele ki balık etliyseniz uzun saçtan uzak durun bence insanı çok aşağı çekiyor kısa ya da orta boylarda modern bir kesim daha çok yakışır saç renginizi de ten renginize göre ayarlamalısınız ben sarı saçı pek tercih etmem esmerlere zaten gitmiyor beyaz tenlilere de siyah saçı çok yakıştırıyorum süt gibi bembeyaz tenim olsa sarıdan ziyade siyahı tercih ederdim. Giyim tarzı da ortamına bağlı bi durum her zaman her yere mini etek giyilmez vücut tipinize ortama uygun temiz ve modern kıyafetler giyiyorsanız sorun yok. Kesinlikle fit bir vücudunuz olmalı bence çünkü bu özgüveni de artırır giyilen kıyafetin yakışma oranı da artar özellikle muhallebi gibi sallanan bir göbek hiçbir kadında tercih edilmez. Hal ve hareketlere gelince sohbetiniz iyi olmalı karşınızdaki insanı eğlendirebilmelisiniz kıvrak bir zekaya ve mizahi yeteneğe sahipseniz bu kesinlikle bir artı. Sürekli şikayet eden her şeyi eleştiren özellikle dedikodu yapan kadınlar hiç ama hiç sevilmiyor. Argodan küfürden lan dan lun dan mümkün olduğunca uzak durun bir ara küfür eden kadın samimidir gibi bi geyik vardı kim çıkardı bunu bilemiyorum ama hiçbir erkek hoşlanmıyor direk kanka kategorisine atılıyorsunuz. Prensipleriniz olsun ve bunlara uyduğunuzu da karşı tarafa belli edin ben şunu yapmam diyorsanız onu gerçekten yapmayın karşı taraf memnun olsun diye bunlardan vazgeçmeyin çünkü memnun olmaktan ziyade sizi değersiz görmeye başlıyorlar. Gülmekten kaçınmayın en azından yüzünüzde hep bi tebessüm olsun bön bakmayın bakışlarınızda bir anlam olsun. Akılda kalıcı bir kokunuz ve özelliğiniz mutlaka olmalı özellikten kastım her şey olabilir size bağlı. Erkekler safi seksilikten değil masumlukla harmanlanmış bir seksilikten daha çok hoşlanıyorlar yeri gelince masum bir kedi yavrusu gibi olmaktan da çekinmeyin ortamlarda sesinizi yükseltmeyin insanlar sizin yanınızda rahat olsun sizi huzurla özdeşleştirsinler gerginlikle gereksiz triplerle değil. Zekanızı belli edin ama yeri gelince salak ayağına yatmaktan da çekinmeyin erkekler çok bilmiş kadınlardan hoşlanmazlar özellikle bel altı muhabbetlere girmenizi pek tavsiye etmem kafa kız olucam diye harun abiye dönmeyin

Siz kilo verip ,asgari bakiminiza dikkat ettikten sonra.Ekstradan icten gelmeyen ,yapmacik duracak işveye ve cilveye ihtiyac yok bence.Manikür iyi bi başlangıc olmuş.Erkekler düşünuyor mu hic nasil etkileyecegiz kadinlari diye.Rahat ve dogal olun .Gereksiz erkekleri de cekmenin hic manasi yok.

kk'da bakımla ilgili açılan her konunun sonu aynı oluyor, alıntı yapmadan birbirine sallıyor millet. hayır sıkıntın varsa alıntılarsın "neden öyle konuşuyorsun" dersin yoksa cidden baya komik görünüyor dışarıdan. konu sahibi tavsiye istemiş millet tavsiye vermiş konu bitmiş arkadan dedikodu yapılıyor "hehe inandık bakımlısın he" diye. ne mana şimdi...

kk'da bakımla ilgili açılan her konunun sonu aynı oluyor, alıntı yapmadan birbirine sallıyor millet. hayır sıkıntın varsa alıntılarsın "neden öyle konuşuyorsun" dersin yoksa cidden baya komik görünüyor dışarıdan. konu sahibi tavsiye istemiş millet tavsiye vermiş konu bitmiş arkadan dedikodu yapılıyor "hehe inandık bakımlısın he" diye. ne mana şimdi...
Onun turkce karsiligi kiskanclik beybisi

Karatay diyetini araştırıyorum bu ara.bir sitedeki nerdeyse tüm yorumları okudum %95 olumlu. Şekeri pilav makarna un bunları kesiyoruz. Bir çok insan dinçleşmiş sağlıklı hissetmeye başlamışlar. Araştırıp deneyebilirsiniz.

X