Daha ilk bulusma bile olmadan!...

yani senin de ne beklediğine bağli karşındaki erkek sana saygı gösteriyorsa ciddidir ....kriterimiz bu ....sen desen ki ben cinselliğimi evlendiğimde yaşamak istiyorum bakalım seni beklemek isteyecek mi .....yoksa sen cinsellik yaşamayı problem atmiyorsan bak bakalım başka konularda sana saygı gösterecek mi

her konuda saygı gösteriyo kişiliği çok oturmuş birisi zaten aklı başında olgun efendi biri..
ama o birbirimizi her bakımdan tanımamız gerektiğini söylüyo..cinsellik konuşmamızın çok normal olduğunu yoksa ilerde problem çıkabileceğini söylüyo..
hayır bide düşünüyorum adam gayet mesleği elinde durumu iyi yakışıklı böyle kötü bi amacı olsa benden başka kız mı yok dışarıda bi ton istediğini yapabileceği kız var etrafında çok kız var..

ayy konuyu okudugum da cok eskı sevgılım geldı aklıma .

bı'De aynı kısıymıs ne sasısırım :KK1: o da aynı boyle ve fotografcı moda cekımlerıyle

ılgılenıyordu .ısmının bas harfı de '' C '' neyse aynı kısı degıldır herhalde:KK1:

tatlım konuya donecek olursak eger ,bence hıc kafaya bıle takma adamın

derdı nıyetı bellı .yolver gıtsın :KK34:

her konuda saygı gösteriyo kişiliği çok oturmuş birisi zaten aklı başında olgun efendi biri..
ama o birbirimizi her bakımdan tanımamız gerektiğini söylüyo..cinsellik konuşmamızın çok normal olduğunu yoksa ilerde problem çıkabileceğini söylüyo..
hayır bide düşünüyorum adam gayet mesleği elinde durumu iyi yakışıklı böyle kötü bi amacı olsa benden başka kız mı yok dışarıda bi ton istediğini yapabileceği kız var etrafında çok kız var..

Tamam uzun zamandır beraber olabilirsiniz de birbirimizi tanıyalım derken sürekli konuşulmaz, üstüne birde düşkünüm demiş.:26:
Ayrıca bu işler mesleğe, paraya bakmaz kesinlikle böyle söyleyerek bazı şeyleri görmezden gelme.
Tabi senin için önemli ise söylüyorum...

sorunun cevabı belli ....ilişkinin arkasında durabileceksen birgün ayrılsanızda yıkılmayacaksan neden olmasın ki.....sonuçta basit bir ilişki değil sizinki

evet tatlım benim sevgilim de çok konuşuyo ama ben bundan rahatsızlık duymuyorum şu anlamda yeni değiliz artık birbirimizi biliyoruz ama yine de şimdi bu yorumları okuyunca soru işareti oluşuyo insanın aklında..
evlilik bahane mi acaba diye... çoğu konuşmasında böyle çünkü zaten düşkün olduğunu da söylüyo..
bilmiyorum ama korkuyorum:KK43:

bak dediğim gibi gerçektn niyeti öyle olmayabilir de bunu anlamanın yolu sana istemediğin şeylere zorlayıp zorlamadığı.
bilemiyorsun ki o kişiyle evlenecek misin yoksa birşeyler yaşayıp ileride pişman olacak mısın..

Tamam uzun zamandır beraber olabilirsiniz de birbirimizi tanıyalım derken sürekli konuşulmaz, üstüne birde düşkünüm demiş.:26:
Ayrıca bu işler mesleğe, paraya bakmaz kesinlikle böyle söyleyerek bazı şeyleri görmezden gelme.
Tabi senin için önemli ise söylüyorum...

tabiki de çok önemli ben hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum..
özel şeyler yaşadıktan sonra hepsinin boşa gitmesi çok kötü bi durum bence..
bu konuda çok ciddi yani ya ayrılıcam ya da onu böyle kabul edicem..

Aklima gelmedi gelseydi soylerdim:)bazen coook aptallasiyorum, kendimi taniyamiyorum o derece:KK43:
ne tür iç çamaşırı diye sorduğunda "paçalı don" giyiyorum deseydin keşke,oracıkta şok olup küt diye giderdi dünyada sapkın düşünceli bi adamdan kurtulmuş olurdu

Ciddi dusunce derken; kesin evlilik gozuyle bakmak anlaminda degil tabiki, bana eglenecek kiz gozuyle bakmamasi anlaminda soylemistim ve gecici oliski istemedigimi belirtmistim,
Peki daha ilk buluşma bile olmadan hangi "ciddi düşünme" ben de oraya takıldım... Yoksa gerisi açık, beyefendi nabız yoklamış, ama olmamış, o da başka kapıya gitmiş, ve nedense sizden önce davranarak...

Dogru, haklisiniz... bu huyumu birakmam lazim:KK43:
Aptallaşmak değil de, bence fazla iyi niyetlisin. (bu tür erkeklere karşı)

[/B][/QUOTE]

Evet, bna da ayni izlenimi verdi ama emin olamamistim...
normal olan zaten ilk gorusmede deiginiz gibi olmasi, ama oyle olmadi. demek ki niyeti bozuktu..
Henüz bir hafta olmuş tanışalı ve ilk buluşmayı sinemada istiyorsa zaten adamın ne olduğu ortaya çıkmış oluyor.
Birde üstüne cinsel sorular soruluncaa.....
Düzgün biri olsaydı eğer ilk buluşmayı seni rahatça görebileceği, konuşabileceği bir yere gitmek isterdi.
Bence çok şanslı olduğunun farkına varmalısın.
Aksi taktirde zamanın boş yere boş birisiyle geçmiş olacaktı.
Gidiyorsa gitsin, emin ol karşına çok iyisi çıkacaktır. :)

Dikkatli olmaya calistikca bazi seyleri hepten mi yokediyorum acaba diye dusundugum de olmuyor degil acikcasi.. :KK43:
Evrimini tamamlayamamış ve muhtemelen hiç bir zaman da tamamlayamacak olan bir erkek müsveddesi daha. Kurtulduğunuza sevinin ve bir dahaki ilişkilerinizde daha dikkatli olun.:KK34:

Aynen oyle oldu, cok dogru... boyleleri gercek sevgiyi aski da bilmezler...
-Aman bu da pek kastı ya..Kızım oyalanamayacağım seninle,öyle aylarca kurlar,romantizler falan bana göre değil..
Ortalık hiç uğraşmadan yatağa atacağım kızlarla doluyken böyle sevgi pıtırcığı şeklinde dolaşamam.Ters bana o işler.Sen de fazla nazlandın.Hadi güle güle..

Mesajının açıklaması bu canım o adamın..
Geçmiş olsun..Ama bir süre sonra rehberdeki kız stoğu tükenince arar o şimdi.Bu modeller öyle olur.Kazanova tarafları da vardır iki güzel söz,seni özledim falan,kimse senin gibi
değiller.Çiçekler böcekler..İnanırsan üç gün sonra yine aynı adama oluverir..Amann pek de dertliymişim gibi yazdım da gözlemlerim sadece yanlış anlaşılmasın:KK33:

Böyle kestirip atması gayet normal, zira amacını baştan belli etmiş ve sen de amacına ulaşacağı o kız tipi değilsin..

Sen layık olduğun birini bulacaksın eminim, bırak o sapığı dert bile etme :KK19:

canım bı'de ılıskıye baslama seklın cok yanlıs .

kotu nıyetlı erkegın elıne koz verırsın ,bence once sen

dusuncelerını degıstır dedım .

sozlesmelı ılıskıye baslanmaz tatlım .hepımız ılerıye donuk

cıddı bır ılıskı ısterız fakat yenı tandıgımız ınsana pat dıye

bu soylenmez ."ılerıye donuk dusunursen beraber olalım

ama dusunmez ısen bana hıc dokunma "demen karsında kı

kotu nıyetlı ıse onun ıcın bu cumlen koz olur .adam ılerıye

donuk dusunmese bıle dusunuyorum derkı faydalansın senden .

o yuzden bı daha yenı tanıyacagın ınsanlara boyle cumleler kurma canım .

kendın otur tanımaya calıs .zaten hal ve hareketlerını kendını verır.

kendınden cok sey bahsetme bıraz gızemın olsun .dusuncelerını fıkırlerını

sen soyleme ,bırak o senı cozsun :KK34:

ya adam kendi yaşını düşündükçe çıldırıyordur; malum 31 kritik bi sayı erkekler için:)

Son düzenleme:
sorunun cevabı belli ....ilişkinin arkasında durabileceksen birgün ayrılsanızda yıkılmayacaksan neden olmasın ki.....sonuçta basit bir ilişki değil sizinki

arkasında durabilcek miyim bilmiyorum ayrılırsak ve ben özel bişeyler yaşamış olursam yıkılırım gibi geliyo..
çok kafam karışık gerçekten beni dış görünüşüm için değil özümü sevdiğini söylüyo ama her fırsatta da fiziğimle ilgili falan çok beğendiğini söylüyo..bu tabi hoşuma gidiyo ruhumu okşuyo ama hayal kırıklığına uğramak korkutucu..

ne tür çamaşır giyiyorsun tanımak için sorulan soru olmuş.. hay Allah ım ..........niyeti bozukmuş adamın kurcalamaya bile değmez.........

aa niye öyle diyorsunuz
ben kız arkadaşlarımın önce iç çamaşırlarına bakarım ondan sonra dost olurum
çok önemli bişey bu
erkek aarkadaşlarımda da şeye çok dikkat ederim şeye..ee .. neyse :KK1:

arkasında durabilcek miyim bilmiyorum ayrılırsak ve ben özel bişeyler yaşamış olursam yıkılırım gibi geliyo..
çok kafam karışık gerçekten beni dış görünüşüm için değil özümü sevdiğini söylüyo ama her fırsatta da fiziğimle ilgili falan çok beğendiğini söylüyo..bu tabi hoşuma gidiyo ruhumu okşuyo ama hayal kırıklığına uğramak korkutucu..

Eğer gerçekten seviyorsa bu kararınada saygı duyar evliliği bekler. Değer veren ciddi düşünen erkek zaten sevdiğine zarar gelmesin diye bu tarz eylemlere girmez.

Onun istekleri önemli değil senin isteklerin önemli arkasında duramayacaksan hiç girme bu işe yok istediğimi yaşarım diyorsan karar senin. O söyler amacına ulaşmak için zaten.

Forumu incele ne örnekleri var çevre bide tabi göz ardı etme.

Son düzenleme:
Hem de ne capsiz!
Bırak gitsin. Çapsız adam.

Evet, ben de oyle dusunuyorum,,, cok kotu hissediyorum kendimi bir taraftan da,,, :KK43:
Adamın niyeti belliymis tatlim cok zaman kaybetmeden hayatından çıktığı icin şanslısın :KK51:

Kesinlikle...
Kesinlikle eğlenilecek kız arıyormuş.. Eğlenemeyeceğini idrak ettiği anda da vazgeçmiş.. :KK50: Ki iyiki de öyle olmuş..

Taviz tavizi doguruyor kesinlikle...
Yasla filan alakasi yok bunun. 40 yasinda da p...nin resmini telefonda, internette desifre eden sapiklar var. Kisilik meselesi. Zamanla tanirsin. Boyle tipler genelde evlilik istemezler direk konuya girerler. Hayatim seninle evlenmek istiyorum ama uzerinde ne var gibi. Evlilik yalani sadece seni kandirmak icindir. O yuzden benimle evlenmek istiyor da her istedigini yapayim demeyeceksin.

Duzgunu var ama genelde uysal oluyor onlar, serefsiz degiller, kadinlarin ilgisini cekmezler.

Cok safim cok, salak derecesine de yukselebiliyor bazen..!
Arkadaşım sen hakikaten ya çok safsın ya da saf ayagına yatıyorsun.

Sordugun soru bile bir garip...
Neden kestirip atmışmış?

Ayrıca internetten tanıştınız muhtemelen...

Çünkü daha buluşmadık bile diyorsun.
Burdan herkesin buluşmaya şunu giy de git vs demesini mi bekliyorsun?

Cozuttular ve ben artik hic birine guvenmiyorum... :KK43:
ikinci aşamada baktı olmuyor bu erkek diyecek ki,ben aslında seni denedim nasıl tepki vereceğini ölçtüm,uyuz oluyorum bu lafa da. geçen gün gazetede okudum Türkiye'deki internet kullanan erkeklerin % 45i sanal seks yapıyormuş. Hal böyle olunca da bu erkek milleti iyice cozuttu :KK47:

:)
Lafi agzimdan almissin arkadasim. Benden cok yasicaksin.

Konu sahibi sen de arkana bile bakmadan kac bence.

Biri olmazsa digeri olur, nasilsa salak cok, haklisiniz...
Olur mu öyle şey elbette cinsellik konuşmak da yaşamak da ( tabi kendi hayat tarzıma ve düşünce yapıma göre) çok normal.
Hatta olmazsa olmaz.Ama cinsellik öyle politika gibi bir masa başında oturup konuşulacak bir şey değil ki.Sorun varsa çözümü
için konuşulur.Yoksa da yaşanır.
Bu konuda adam baştan bodoslama konuya dalmış.Konu sahibesi de bana dokunma ciddi değilsen diyerek çocukluk yapmış ya orası ayrı mevzu.
Yalnız adam pek bir acemi çapkınmış,ya da fazla doymuş bıkmış uğraşmaktan.Acelesi var olacaksa olur olmazsa yenisi gelsin..

Burdayim evet ama teknik bir problemden dolayi aksilikler olustu ve hemen cevap yazamadim kusura bakmayin lutfen... :KK43: bilgisayarim da sicaktanmidir nedir fazla kasti...

Konu sahibi fikir istemiş neden hiç cevap vermiyor kimseye acaba burda olduğu halde ?

:KK43:Bu yuzden kendimi kotu hissediyorum, ben oyle bir kizmiyim ki bana hep o gozle bakiyorlar anlamiyorum :KK43:
Seni yatağa atmak için senle buluşmak istiyormuş, bir arkadaşımızında dediği gibi "iş çıkmayacağını anlayınca" vazgeçmiş.

Yazmaya calisiyorum ama azonce tum yazdiklarim silindi yeniden yazmaya calisiyorum :)
Az önce toplu yazmıştı cevapları
Yine öyle yazıyo olabilir

Atamiyorum. msj da atmadim. o da atmadi zaten:) kendini bulunmaz hint kumasi sanan ukela zengin musvettelerinden biriydi iste gecti gitti o da...
Hazır kendi görüşmeyelim demişken sakın ne mesaj at ne de ara
Dua et yani, bazıları var peşini bırakmaz psikopatlığın alasını yapar
Bu en azından kendi bırakmış senin o tür bir kız olmadığını anlayınca
Ve zaten kendini belli etmiş kesinlikle sağlam pabuç değil
Yat kalk dua et valla en kısa zamanda kurtulmuşsun..

Ben degil de, pc dondu. kasildi:)
dondu kaldı muhtemelen En Büyük KK

23 yaisndayim ama tecrubesizlikten bazi seyleri kacirmis veya atlamis ve de bilmiyor olabilrim, fikir almak istiyor olabilirim.. :)
konu sahibi acaba kaç yaşında :S

Dogru malesef oyle, iyi ki oyle olmus...
walla arkadaş direk içimden geçeni yazmış... senden iş çıkmayacağını anlamış...

23 yasindayim.. :)
Aynen şuan gerçekten yaşını merak ettim kaç acaba

Yasadigi birkac iliskisi olmus, yaridan cogu yabanci kadin zaten, guven veremisti ilk basta oyuzden sormustum:)
Bu adam fotoğrafçı mıymış?Kızlara,kadınlara ne sarkıyordur kim bilir? :KK53:

Evet:)
Adam 31 kendinden 8 yaş büyük dolayısıyla 23 galibaaa :44:

:))
Bak o meslek kısmını atlamışız belki de adam sanatını icra edecektii fotoğraflarını çekecekti ondan sormuştuuuu :44:

ortaya yem atılmış, balık yeme gelmeyince şimdi olta çekiliyor...
vakit kaybetmeden gitmeli ki başka balıkları elden kaçırmasın..
ama şunu da unutmasın kaçan balık büyük olur...:)

Konu içinde konu ilerliyor.Yeni bir konu açsanızda size orda yorum yapsak dedim ama okumadınız sanırım.neyseeee

belli ki seviyorsun yaşın da küçük ....alllah erkek arkadaşına akıl versin biraz daha bekleyemiyomuymuş.....senin karakterini ne kadar beğense de fiziğini beğenmeden seninle arkadaşlık etmez .....dediğim gibi kaldıramayacağını düşünüyorsan onu kaybetme pahasına da olsa cevabını vermelisin.....ama hayatımda kaç kez bir erkeği sevebileceğim diyorsan da istediğini yaşa ...bunlar ince konular

Konu içinde konu ilerliyor.Yeni bir konu açsanızda size orda yorum yapsak dedim ama okumadınız sanırım.neyseeee

görmemişim canım özür dilerim ben konu burda ilerledi diye tekrar aynı şeyi açmıyım diye düşünmüştüm..
ama haklısın böyle konular karıştı..

beladan kurtulmussun sevınmelısın..nıeytı gayet açık meydanda senı kullanmak ıstedı ama senden iş çıkmayacgını anladıgında da dehledı..boşşverr sapıgın tekı bellı ki bence artık gorusme bıle buyuk ıhtımal sana ulasmak ısteyecek (içinde kaldıgı için,gurur yaptıgı için) sende cevap bıle verme...

X