Daha ne kadar ayr kalabiliriz? Bktm ya..

Moralini yüksek tut ve bol bol dua et cnm...şu anda elinden gelen bu...bir laf vardır bilirsin belki, dağın ardında olsun da yerin altında olmasın yeter...:Saruboceq:6 gün sana uzun gelir anlıyorum ama elbette geçecektir...:teselli:hep olumlu düşün...beynin seni şimdi olumsuz düşünceye sürükleyebilir ama sen hemen ötele olumsuzlukları...:nazar:dualarımız seninle...Rabbim en kısa zamanda kavuştursun inşallah sizi...:Saruboceq::nazar:

kızlar çok mutluyum esım baska bır nodan aradı çok ruzgar vardı alo cnm ben ıyıyım kendınıze ıyı bakın dedı kapattı sesını duydum ya o bıle yeter ama ben konuşamadım gözlerım doldu agladıgımı duymasın dıye

kızlar çok mutluyum esım baska bır nodan aradı çok ruzgar vardı alo cnm ben ıyıyım kendınıze ıyı bakın dedı kapattı sesını duydum ya o bıle yeter ama ben konuşamadım gözlerım doldu agladıgımı duymasın dıye

gözün aydın canım inan çok sevindim sesini duymanın bile dünyalara bedel bir anlamı olduğunu çok iyi bilirim..Allah ebedi kavustursun sizi..

güzelim okuyunca çok üzüldüm. bu günlerde geçecek. sağ ve sağlim olsun sana bu yetmeli. allah onunla beraber. kutsal bir görev yapıyor. tabii onunlada sende yapıyor sayılırsın. güçlü ve başın daima dik olsun canım. 1 paramı öp benim yerime. opuyorumnanaktan

güzelim okuyunca çok üzüldüm. bu günlerde geçecek. sağ ve sağlim olsun sana bu yetmeli. allah onunla beraber. kutsal bir görev yapıyor. tabii onunlada sende yapıyor sayılırsın. güçlü ve başın daima dik olsun canım. 1 paramı öp benim yerime. opuyorumnanaktan

ay öpmemmı hıç cnm şimdiş para verıldımı bu kaç dıyesoruyor kuçukse almıcak galıba

bir asker eşide benim bende doğudayım sorunlar aynı napalım kaderimiz be arkadaşım allah kötü günlerini göstermesin sabır bebişin varsa onunla uğraş takmamaya çalış

X