Daha yeni başladık Asla son olmayacak !

Gönlünüze emeklerinize sağlık.Haklısınız bu son olmamalı...İyi gün dileklerimle ...Gücümün yettiğince varım....

Ne kadar iyi yürekli insanlarsınız..Çok duygulandım yaşadıklarınızı okurken...Bu son olmayacak demişsiniz...Bi dahakine bende varım
güçüm yettiğince..

Kazen Bey öncelikle sizi ve ekibinizi tebrik etmek istiyorum.Nostaljinizi duygu yoğunluğu içerisinde okudum daha çok öykü gibi geldi bana dvm etmesini ve bitmemesini istediğim...
Çocuklarımızın gözlerindeki mahzun sevinç yüzlerine yansımış.2.resimdeki kızımızın başını mahzun ve masum bir şekilde öne eğmiş olduğunu gördükten sonra o kdr burkuldu ki içim.Her türlü imkan elindeyken halinden hala şikayetçi olanlara acıdım,acıdım,acıdım...
Sanki böyle insanlar eskide kaldı,böyleleri de var mı cnm bu devirde dedirtiyor bazılarına hatta çoğuna*Ama var işte,malesef ki var...Bunu görmeyen,ya da göremeyen hatta görmek istemeyen o kdr çok insanımız var ki.Bu dünya da sadece kendileri varmış gibi düşünen,bugünü atlattık tamam;ileride bzmde ne olacağımız belli değil deyip de elindekileri yastık altı yapanaz da olsa,çok çok ufakta olsa yardımlarını esirgeyen mahlukları hiç bir şekilde çekinmeden protesto ediyorum.İnsanları duyarlılığa,at gözlüklerini çıkarmaya davet ediyorum....
İçim o kdr dolu ki ve yazacak o kdr çok şey var ki...Sadece şunu bilin Lösemili çocuklara olan kampanya da oradaydım yorgunluktan belimde olan ağrı sebebiyle hafif topallıyorum ve dün gece iğneyi yedimkafamçokkarıştı
Elimden geldiği kdr yardım etmeye çalıştım ne kdr yardımcı olabildim bilmiyorum.Evt hastayım fakat önmli olan bu değil.Bzm hastalığımız geçici çok şükür,ya çocuklarımızın o hali,onlara sen-ben-o yardım elini uzatmazsa;onların hayat hastalığı nasıl geçecek,kim yardım edecek?
Eğer ki bir kampanya düşünürseniz ki düşüneceğinizi umuyorum bunu duyurmanızı istiyorum.Belki bir logo halinde daha görünür olmasını sağlayabilirsiniz.Nacizane bi tavsiye daha iyisi de olabilir bilemiyorum.
Ama elimden geldiği kdr yardımcı olmak istiyorum.Yardımcı olunmasını sağlamak istiyorum.Çünkü en azından böylece kendimi bir nebze olsun iyi hissedebiliyorum***

Ayrıca kitabınızdan bahsetmişsiniz merak ettim..Ayıptır söylemesi biraz kitap kurduyum da İsmini verirseniz temin etmek isterim.HERKESE DUYARLILIK DOLU GÜNLER DİLİYORUM***SEVGİLER...

Son düzenleme:
size diyecek bir söz bulamıyorum

nedeni ise sizleri ancak ayakta alkışlaya bilriz gönlünüze ve emeklerinize sağlık diyorum yapılan yardımlar için allah razı olsun sizden siz ordaki küçük yavrularu sevindirdiniz allahta siz vesile olan kişileri sevindirsin diye bilrim ancak süpersinizz....:

MAŞALLAH NAZAR DEĞMESİN SİZLER kıskanan siteler catlasın

slm ellerine saglık çok güzel düşünmüşsün allah böyle zor koşullarda egtim görenlerede yardım etsin daraltmasın

bende bilirim ne zor şartlar altında çocuk okutmayı.dişimden tırnağımdan artırarak okuttum çocuklarımı.şükürler olsun ikiside ünv. biri üçe diğeri dördüncü sınıfa gecti.hala bitmedi mücadelem.
yani ne olduğunu tüm zorlukları birebir yaşayanlardanım.çocuğuma para gönderemedim diye,o orda acsa bende ac yattım.
ahhh keşke imkanım olsada bende yardım edebilsem.ama bu isteğimi çocuklarım kendini kurtarır kurtarmaz yapacam.çok zor çünkü çok zor.
kazen size ne kadar teşekkür etsem azdır.vallahi bizzat şahsıma yardım yapmış gibi sevindim.
allah, binkere razı olsun sizden

canım ya seni ve emeği geçen herkesi kutluyorum...inan okurken resmen ağladım...çünkü bende çocukluğumda eksik şeyler yaşadım...burnu delik ayakkabılarla okula gitmek gibi...
anlatmak zor tabii o günleri...yaşayan anlar...ne güzel yapmışsınız...allah sizi kalbinize göre versin..

canım ya seni ve emeği geçen herkesi kutluyorum...inan okurken resmen ağladım...çünkü bende çocukluğumda eksik şeyler yaşadım...burnu delik
ayakkabılarla okula gitmek gibi...
anlatmak zor tabii o günleri...yaşayan anlar...ne güzel yapmışsınız...allah sizi kalbinize göre versin..

Çok güzel bir anlatım çocuklar adına ben burda sevindim kendim aklıma geldi okulumuza getirirlerdi bayramda giysi öğretmenim yollardı benide hem arkadaşlarımdan utanir hem sevinirdim çocuk sevindirmek çok güzel

Okurken duygulandim keske herkes sizin kadar duyarli ilgili olsa .
Bilmedigimiz görmedigimiz haberimizin olmadigi ne aileler ne çocuklar ne insanlar vardir acaba ?
Rabbim bu soğuk günlerde hic kimseyi evsiz aşsız birakmasin insallah.

29 Mayıs 2007

bugün 4 Nisan 2021 üzerinden 14 sene geçmiş : )

Ahtapot Anne konuda yazmış olmam lazım eniştem müsteşardı onun yanında çalışanlardan birinin oğlu o köyde öğretmendi.

Yardım etmek güzel. Hele de çocuklara...

belki aralarında liseye üniversiteye geçmiş olanlar vardır kazen :)

yukarıda bir yerde yardım yapılan çocukların isimlerini listelemişiz. Silmiştik etik değil diye fakat kalmış bir mesajda bunun için üzgünüm.

Her ne ise az önce bir araştırma yaptım, içlerinde veteriner olan, şu anda Fen edebiyat fakültesinde okuyanlar var...

çok keyif aldım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…