Dalga geçme gülüşü mü yaptı bu adam?

Eğitimsiz cahil kadınlar çok şanslısınız. İşteyim ve yanımda üni sınavında ilk 500e girmiş bir doktor var. Hemen soruyu ona soruyorum hepimizden zeki olduğu icin hemen çözer. Bekle konu sahibiciğim 🥳
onu boşver de dohtur beye sor 2 gündür aşıdan kolum felç oldu ne zaman geçermiş.çare bulursa inanırım ilk 500 de olduğuna :KK45:

Merhaba, daha önce sordugum bir soru ile ilgili gelişme oldu. Daha dogrusu adama işim düştü.
Bugün işle ilgili bir sorun oldu. Müşteri networkunden bize gelen cihazda gece kesintiler yasanmıs. Neyse, yönetici beni aradı gündüz, naptın baktın mı diye. Ben de evet aynı sorun dedim, mail attım ama cevap yok daha dedim. Müşteriyi ara istersen dedi. Müşteri dediği bu adam daha önce bana kibar, medeni davranmıştı. Burda da sorusunu sordugum adam. Linkedinden stalklamıstı filan. İstediginiz zaman ulaşabilirsiniz vs demişti. Neyse,öğlen aradım araba kullanıyormus, acilse şu an pc açık değil ama konusabiliriz dedi, ben de sonra arıyım ya da mail atıyım filan dedim. O da ben sizi eve gidince arıyım dedi. Yarım saat sonra aradı dediği gibi. ‘Hayrolsun x hanım ‘dedi güldü. Normalde ciddi konuştugum adamdı, gülerek açtı. Derdimi söyledim, başkalarından dönüş alamadım dedim. O da işi anlattı, falanca kişi incelemeli dedi onlar bakıyor ddedi biz direkt göremeyiz dedi. Evde yanındaki adama, neydi bu adamın adı falan dedi. Yanındaki adam da söyledi. Sanırım cok sevmedigi birisi. ‘Ben arıyım mı onu ‘dedi bana, ben de ‘ben ararım sorun degil’dedim. Numarasını verdi. Siz onu sıkıstırın , taciz edin biraz dedi olmazsa yine bakarız dedi güldü.’ Bol şans ‘dedi. Dalga mı geçti anlamadım. Ben de teşekkür ettim rahatsız ettim filan dedim. O da ne demek yardım etmek isteriz her zaman dedi. Ne şimdi bu? Dalga mı geçti? Bir de verdigi numarayı aradım basından attı. Yarın tekrar diyim mi dedigin adam basından attı diye. Yani bol şans demesi sanki o dediği adamın işi çözmeyecegini bilmesi gibi geldi.
Ay ne alaka ya ne dalga geçmesi hiç mi insanlarla iletişim kurmadınız bu yaşınıza kadar daha önce?

onu boşver de dohtur beye sor 2 gündür aşıdan kolum felç oldu ne zaman geçermiş.çare bulursa inanırım ilk 500 de olduğuna :KK45:
Onun cevabı ben de canım. Benim önerim beklemen. Djfjfkfk (online eğitimle hemşire olmuşumdur) şaka bir yana 3. 4. Gün düzeliyor. Bende de aynı ağrılar oldu. Ben bildiğim için izinli olduğum süre içerisinde yapmıştım yatmak için.

korkutma ya ben de bu akşam oldum henüz etkilemedi gerginlikle bekliyorum :KK70:
Ben aşı yapan arkadaşlarımı ağrı başlayınca (gece başlamıştı) gece arayıp şu hareket ettiremediğim kolum sana g.rsin naptın lan bana dediğim için 5.dozu yapacak arkadaş bulamıyorum.🥺

ay ne güzel adam gülerek konuşmuş zevksiz gece gibi suratsız konuşsa dahamı iyidi çizgiyi aşmadan samimi konuşan insanları severim adam müşterinin ne kadar zor olduğunu söylemiş ne var ki bunda biraz öküz altında buzağ arıyormuşsunuz gibi geldi

Ben aşı yapan arkadaşlarımı ağrı başlayınca (gece başlamıştı) gece arayıp şu hareket ettiremediğim kolum sana g.rsin naptın lan bana dediğim için 5.dozu yapacak arkadaş bulamıyorum.🥺
6 paket parol aldım bekliyorum. sabaha yatak başımda balya balya ağrı kesici bulunursa intihar etmedim yalnızca aşılandım bu bilgi burda dursun flknsflknsf :KK70:

X