Dalga geçme gülüşü mü yaptı bu adam?

Konu sahibinin buradaki herkesin anlama probleminin olduğunu ima etmesi ama aslında anlaşılması gereken bir konusu olmaması :KK70:

Senin konun yok, sen beni çıldırtmak mı istiyorsun senin konun yok En Büyük KK
yoo var ben anladım sonunda konuyu.tek sorunlu telefonu verilen 2. adam :KK45:

Şimdi çalıştığımız insanlardan biri sürekli eksik hatalı iş yapınca. Bir süre sonra adı çıkar. Böyle bir durum olabilir. Adam size değil diğer adamın beceriksizliğine ya da umursamaz olmasına gülmüş olabilir.

Kadın milleti olarak bu cevabı yazınca elinize ne geçti? Siz hayatınızı çok düzgün bir şekilde yasadınız sanırım.
Şu mesajınızda ne demek istediniz anlamadım.
Ama konunuzu okurken daha anladım ki esas işi yapması gereken adam işi savsaklayan biri, konustugunuz kişi de bunu bildiği için size ima etmiş gibi geldi daha okurken.
Öyle de olmuş yani. Sizle dalga geçtiği falan yok.ama esas işi yapması gereken kişi ile dalga geçiyor olabilir. İşini düzgün yapsın o da yani

Ayol rezil bir dil kullanış biçimin var, bir de üstüne insanlara dil bilgisi dersi veriyor, mezuniyet falan soruyorsun. İyi bir kariyerin vs. olabilir ama belli ki sosyal hayatı çözemiyor, abuk subuk şeylerden anlamlar çıkarmaya çalışıyorsun. Kimse sana mühendisliğinle ilgili bir şey söylemiyor ki. İletişim becerini eleştiriyor.
Sorunun kadın olmanla alakası yok, sana kadınlar özellikle düşmanca tavır falan takınmıyor. Nerden bilelim seninle dalga mı geçiyor, ilişkilenme biçiminiz ne? Derdini anlatamıyorsun.

Arkadaşlar lütfen burada yabanci dilden 2007 ÖSS Türkiye 47.si eşit ağırlıktan 900.cu olduğumu yazabilir miyim cidden son zamanlarda bu konularda çok seviniyorum ve mutlu oluyorum ve evet şimdi diğer başarılarımizi da anlatalım geçen sene 99 kilodan 71e düştüm ve 30 gündür her gün en az 20 dakika yoga yapıyorum ve isyerinde müdürüm son raporumu çok beğendi sigara içmiyorum krisiklik kremimi düzenli sürüyorum ve içkiyi bıraktım bu krizde gram altın aldım ve son olarak instagramdan yakışıklı bir erkek bana takip isteği yolladı teşekkürler.

Arkadaşlar lütfen burada yabanci dilden 2007 ÖSS Türkiye 47.si eşit ağırlıktan 900.cu olduğumu yazabilir miyim cidden son zamanlarda bu konularda çok seviniyorum ve mutlu oluyorum ve evet şimdi diğer başarılarımizi da anlatalım geçen sene 99 kilodan 71e düştüm ve 30 gündür her gün en az 20 dakika yoga yapıyorum ve isyerinde müdürüm son raporumu çok beğendi sigara içmiyorum krisiklik kremimi düzenli sürüyorum ve içkiyi bıraktım bu krizde gram altın aldım ve son olarak instagramdan yakışıklı bir erkek bana takip isteği yolladı teşekkürler.

Of tam 3 dakika oldu kimse beğenmemiş kadın kadının düşmanı.

Bu adam sizin müşteriniz değil yalnız, siz onlardan hizmet alıyorsunuz ki arıza cıkınca onu arıyorsunuz...Müşteri değil, çalıştığınız firma...

Adam sana yardım bile etmemiş...Hoşlanma falan nerden cıktı? Arayayım mı falan demiş topu siana atmış..Sıkıştırın falan diyor...Böyle mi destek sağlıyorlar çok saçma değiştirin bence bu firmayı en başta..
Sen de aşk meşk nerden cıkarıyorsun? Adam hayrolsun die gülüp açmış demekki önceden seni komik buldu veya seninle ilgili garipliğin farkında yoksa niye gülerek açsın...

Kafanda senaryolar yazmayı bırakıp işine odaklansan? Mesela bu kişiyi arayıp, bu arızanın hallolması gerekiyor ilgilenir misiniz, patron sizden cvp bekliyor diyin, diye onların elemanının peşinde sen koşuyorsun? Bence once işini yapmayı öğrenmelisin, adam bana aşık mı die kafaya takınca saçmalarsın

Yazdıklarınızda hiç anormal bir durum yok belki adam gerildiğinizi hissedip ortamı yumuşatmak istemiştir.

adam sert çıksa bu sefer de sürekli gergin konuşan biri diye şikayet edicektin.

X