Dalga mı geçiyor?

sen neden günü kendin belirlemiyorsun?
neden karşı tarafa bırakıyorsun ki?
bence derhal ipleri eline al ve atıyorum, bu çarşamba müsaitim, sana da okeyse çarşamba şurada görüşelim de geç
çarşamba ona uymazsa (ki insanız, uymayabilir ama en azından tamamen belirsizlikten iyidir) o zaman cumartesi olsun de
ona da bi bahane bulursa bi daha görüşme
uygun olduğunda haberleşelim, müsait olunca söyle bilmem ne deyince havada kalıyor
bazen arkadaşlarımla ben de yaşıyorum bunu
en net çözümü sana dediğim yöntemde buldum
ben direkt gün söylüyorum yani

ben de su gun ya da su gun bulusalim diye iki secenek sunuyorum gorusmek isteyen ikisinden birine ayarliyor. ikisine de sorun yokken bahane buluyorsa daha teklif etmiyorum

ben de su gun ya da su gun bulusalim diye iki secenek sunuyorum gorusmek isteyen ikisinden birine ayarliyor. ikisine de sorun yokken bahane buluyorsa daha teklif etmiyorum
iki farklı gün önerisi de sunulabilir, önemli olan kendimize uydurmak
atıyorum haftaya çarşamba veya cumartesi gibi. bi hafta içi bi hafta sonu önermekte mantığıma epey yatıyor hatta
zaten karşındaki insanın hayat akışını az çok bilirsin sahiden ikisine de uyamayacak durumda mı
yoksa bahane mi buluyor insan anlar az çok

O çok üstüme geliyor saçma sapan şeyler söylüyor. Böyle yaparsan insanlar uzaklaşır elinden alırlar bilmemne.
Aman alıp bir şey yapsınlar dicem de zaten onu yapıyorlar.. 🙄😁 biz annelerimiz gibi değiliz, erkekler babalarımız gibi hiç değil. Annenizin eski usül yorum yapıyor normaldir

Selamlar,
Bir arkadaşım var karşı cinsten. Bu kişiyle ne zaman görüşme ayarlamaya çalışsak bir gariplik oluyor. Mesela buluşmalardan birinde hadi gün ayarlayalım ben her gün müsaitim demişti. Ben de ertesi gün boş olduğumu söyledim. 1 gün sonra "x de gelsin öyle görüşsek olur mu?" Yazdı. Anlam veremedim ama iyi tamam dedim. X 2 hafta sonra boşmuş ve bana haber vermek için yazdı. Ben de gün belirleyelim dedim tamamdır bakarız dedi?? Çalışıyorum, sürekli müsait olamam deyince zar zor gün belirleyip görüştük. Sonrasında tekrar yazdı görüşmek için o sırada memleketindeydi. Ben de tamam gelince haber ver görüşelim dedim. Haber vermedi. Neyse en son yine yazdı okey dedim o sırada da ben memleletteydim. Dönünce yazdım burdaysan görüşelim ne zaman müsaitsin diye. Yine doğru düzgün bir gün belirtmedi. Yani hem kendisi buluşmak için yazıyor, sonra ben yazdığımda net bir gün vs belirtmiyor. Dedi ki şu şu günler işim var sonra boşum. Tamam ben de şu tarihe kadar boşum dedim. Bana yazdığı cevap "oo çok iyi" :KK70: tamamdır deyip geçtim artık. İletişimde bir gariplik var ama benden mi kaynaklı anlamadım? Hem kendi diyor görüşelim diye ben yazınca da oralı değilmiş gibi davranıyor.
Salvak, seni ciddiye almayan bir tip işte.sizde ne sorunu olacak?

Çok sallamıyorsa niye görüşelim deyip duruyor anlamıyorum. Daha önce hiç böyle bir davranışa maruz kalmamıştım.
Var böyle saçma tipler.çok var hem de.duzenli aralıklarla yazarlar ama hiç doğru dürüst iletişime yanaşmazlar.kafaları karışık işte ne istediklerini kendileri de bilmiyor.erkek sonuçta işte.şuursuzlar ordusu.

Böyle tipleri hiç kafaya takmaya değmez. Buluşalım dediğinde buluşuruz yeaa diye savuşturun. Gelip yarın ve ya bu gün görüşelim mi diye sorduğunda da uygunsanız canınız isterse görüşün.

iş karışıklık falan bahane
zaman yaratmak isteyen yaratıyor
bundan sonra direkt 1 veya 2 gün sunuyorsun, çarşamba veya cumartesi gibi, atıyorum
uymuyorsa yallah
Evet çok haklısın.2 günden biri illa ki uyar.kossskoca gün.ister 4,5 gibi görüş ister 6, 7 gibi, ister 9, 10 gibi.koca koca insanlarız.ne zaman boşa çıkarsan yaz gel de.görüşecek olan görüşüyor.1 saat arabayla turlasan o bile görüşmek isteyene yeter.

Evet çok haklısın.2 günden biri illa ki uyar.kossskoca gün.ister 4,5 gibi görüş ister 6, 7 gibi, ister 9, 10 gibi.koca koca insanlarız.ne zaman boşa çıkarsan yaz gel de.görüşecek olan görüşüyor.1 saat arabayla turlasan o bile görüşmek isteyene yeter.
eskiden ben çok planlı programlı biriydim
biriyle buluşacaksam mutlaka önden haberleşmem falan lazımdı
sonra hayatıma, plan yapmayı sevmeyen, spontan bi tip girdi
ve beni hadi kalk şuraya gidelim, işin yoksa şunu yapalım gibi anlık şeylere alıştırdı
gayet de yetişkin işi valla koca koca insanlarız, gecenin on birinde sırf can sıkıntısına buluşmuşluğumuz var

eskiden ben çok planlı programlı biriydim
biriyle buluşacaksam mutlaka önden haberleşmem falan lazımdı
sonra hayatıma, plan yapmayı sevmeyen, spontan bi tip girdi
ve beni hadi kalk şuraya gidelim, işin yoksa şunu yapalım gibi anlık şeylere alıştırdı
gayet de yetişkin işi valla koca koca insanlarız, gecenin on birinde sırf can sıkıntısına buluşmuşluğumuz var
Bence bu durum biraz da adamdan hoşlanma seviyesiyle alakali.yeterince hoşlanmadığım birine işim olmasa bile 2,3 saat sonra, yarın falan diyorum ama hoşlandığım adam 12.30 tan sonra bile görüşelim dese koşa koşa gidiyordum yatağımdan kalkıp.

Bence bu durum biraz da adamdan hoşlanma seviyesiyle alakali.yeterince hoşlanmadığım birine işim olmasa bile 2,3 saat sonra, yarın falan diyorum ama hoşlandığım adam 12.30 tan sonra bile görüşelim dese koşa koşa gidiyordum yatağımdan kalkıp.
ben de gidiyorum valla
hatta arkadaşlarım sen neden ona gidiyorsun diyor ama ben ailemle yaşıyorum
o yalnız yaşıyor, her türlü ortamı rahat zaten
benimde yatağımdan kalkıp gitmişliğim var yani kaç kere
eximden bahsediyorum tabi :)

Çok genç ve tecrübesiz bir hanımefendisiniz sanırım iyi niyetinize, hatırladığım önceki konulariniza ve sabriniza binaen öyle bir cikarimda bulundum :) ben bu kadar sabırlı olamaz sana göre mi habire program yapicaz hayırdır dalga mı geciyorsun der terslenirdim . Arkadaşınız çok şanslı :)

Çok genç ve tecrübesiz bir hanımefendisiniz sanırım iyi niyetinize, hatırladığım önceki konulariniza ve sabriniza binaen öyle bir cikarimda bulundum :) ben bu kadar sabırlı olamaz sana göre mi habire program yapicaz hayırdır dalga mı geciyorsun der terslenirdim . Arkadaşınız çok şanslı :)
Evet ben de çok sabırlı olduğumu düşünüyorum ama annem yüzünden kendimi sorguluyorum. O hep çok çabuk kestirip attığımı söylüyor. Çocuk sana yazmış daha ne yapsın diyor.

X