Dalga mı geçiyor?

Selamlar,
Bir arkadaşım var karşı cinsten. Bu kişiyle ne zaman görüşme ayarlamaya çalışsak bir gariplik oluyor. Mesela buluşmalardan birinde hadi gün ayarlayalım ben her gün müsaitim demişti. Ben de ertesi gün boş olduğumu söyledim. 1 gün sonra "x de gelsin öyle görüşsek olur mu?" Yazdı. Anlam veremedim ama iyi tamam dedim. X 2 hafta sonra boşmuş ve bana haber vermek için yazdı. Ben de gün belirleyelim dedim tamamdır bakarız dedi?? Çalışıyorum, sürekli müsait olamam deyince zar zor gün belirleyip görüştük. Sonrasında tekrar yazdı görüşmek için o sırada memleketindeydi. Ben de tamam gelince haber ver görüşelim dedim. Haber vermedi. Neyse en son yine yazdı okey dedim o sırada da ben memleletteydim. Dönünce yazdım burdaysan görüşelim ne zaman müsaitsin diye. Yine doğru düzgün bir gün belirtmedi. Yani hem kendisi buluşmak için yazıyor, sonra ben yazdığımda net bir gün vs belirtmiyor. Dedi ki şu şu günler işim var sonra boşum. Tamam ben de şu tarihe kadar boşum dedim. Bana yazdığı cevap "oo çok iyi" :KK70: tamamdır deyip geçtim artık. İletişimde bir gariplik var ama benden mi kaynaklı anlamadım? Hem kendi diyor görüşelim diye ben yazınca da oralı değilmiş gibi davranıyor.
Ay o kadar tanıdık ki. En son böyle bişi olduğunda "OOO COK İYİ NE A........K" ile başlayan bir mesaj atıp her yerden engeli basmistim. Dalga gecmiyo ama alık oluyor erkekler. Kafalarını zorlamıyorlar. Bir iki tokat çakmadan insan olacağı da yok hicbirinin. Eminim ben o mesajı attıktan sonra da erkek arkadaşlarina "de dedim ki şimdi yav" filan diye anlatmistir olayı. Erkeklerin hareketlerinin mantığını düşünmeye gerek yok genel olarak. Öyleler.

Bence bundan sonra ona bu kadar müsait olmayın. buluşalım bi daha demiş hemen sonraki gün boşum demişsiniz, o kadar üst üste buluşmak istemedi başkasını da dahil etti muhtemelen. buluşalım dediyse de yarını kastetmemiştir bence ya da ben yanlış anladım

X