Saç Kesim Şekilleri Dalgalı/Kıvırcık saçlar için saç köpüğü

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Betussss1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2017
1
0
27
Merhaba. Saçlarım kısa ve dalgalı kıvırcık arasında, saç köpüğü kullanmadan olmuyor, birkaç saç köpüğü denedim ama çabuk yağlandirdi ve sertleştirdi. Tavsiye üzerine urban care adında bir saç köpüğü almayı düşünüyorum, bilen veya kullanan var mı nasıldır?

Merhaba. Saçlarım kısa ve dalgalı kıvırcık arasında, saç köpüğü kullanmadan olmuyor, birkaç saç köpüğü denedim ama çabuk yağlandirdi ve sertleştirdi. Tavsiye üzerine urban care adında bir saç köpüğü almayı düşünüyorum, bilen veya kullanan var mı nasıldır?
Internetten kullanici yorumlarina bak istersen..

saç köpüğü uzun kullanım sonrasında saçı sertleştirip döküyor ve saçlar çok yıpranmış gözüküyor.Sana önerim daha güzel bukleler için durulanmayan saç kremleri tabi onu da belirli bir süre kullanacaksın yoksa oda aynı şeyi yapıyor fakat bunun avantajı kullanmayı bıraktıktan sonra da saçına sanki kremi sürmüşsün gibi kullanmana gerek kalmıyor,ayrıca loreal paris elseve nin parlaklık veren yağını haftada 2-3 kere kullan süper olur.Yine mi olmadı hindistan cevizi yağı en doğal çözüm hatta çok güzel kokuyor denemeni tavsiye ederim :KK52:

X