Damata smokin yakışır!!

4üncü smokin gerçekten harika çok kalite duruyor ama bir arkadaşın dediği gibi papyon bana biraz itici geliyor kravatla tamamlanırsa daha hoş olacağına inanıyorum:smiley-cool:

birçok kişi benim gibi 4.yü beğenmiş.gelinlikte damatlıkta sade olmalı.bazıları renkli yelekli,simli oluyor.hoş görünmüyor.bencede papyon yerine parlak gri bir kravat olabilir.

1. ve 4. güzelmiş. Gerçekten de(tabi şahsi fikrim) damat dediğin siyah smokin giymeli. Tek başına garsona benzeyebilir(garsonlar bu kadar şık mı oluyor yaw? siz hangi restoranlara gidiyorsunuz?) fakat beyaz bir gelinlik giymiş gelinle yan yana gelince süper görünüyorlar. Klasik ama çok hoş bir damat-gelin görüntüsü.

1. ve 4. güzelmiş. Gerçekten de(tabi şahsi fikrim) damat dediğin siyah smokin giymeli. Tek başına garsona benzeyebilir(garsonlar bu kadar şık mı oluyor yaw? siz hangi restoranlara gidiyorsunuz?) fakat beyaz bir gelinlik giymiş gelinle yan yana gelince süper görünüyorlar. Klasik ama çok hoş bir damat-gelin görüntüsü.

aynen katılıyorum damat dediğin smokin giyer kardeşim :1closedeyes:

bencede smokin giymeli tabii vücudu smokin taşıyabiliyorsa :KK1: fotolardaki beyler gibiyse daha çok yakışır.
türk erkeklerinde smokine karşı bi antipati var nedense , benim beyin başına silah dayasam giymez mesela..

uzun boylularda smokinin şık duracağı kesin bende şimdiden bakıyorum fikir edinmek adına ondan cok ben hevesliyim sanki

1. ve 4. muhteşem.
Oyyyy benim aşkıma ne yakışır bunlar yaa...

Bende allah kısmet ederse o gün smokin giymesini istiyorum.

kızlar insan sevdiğine damatlığı nasılda yakıştırır dimi düşünsenize bunlarla sevdiğinizi ayy

bence de damada smokin yakışır :)) ama tek gece için fazla masraflı buluyorsa, siyah takım elbiseye saten kaplama da yaptırılsa olur, ama papyondan taviz yok.
bence kravatla damat çok sıradan oluyor, şerit ve yeleği hiç bir zaman beğenmedim.

tercihimiz papyonlu takımdan yana olacak inşallah.
yelekli takımları ben ve nişanlım sevmiyoruz.

Papyon bana da cok komik geliyor damatlık takımları giymek sanki daha hos.fakat damadın takım elbise giymesine de karsıyım sanki baskasının düğününe misafir olarak gelmiş gibi.

X