Damata smokin yakışır!!

Ben ikna edemiyorum arkadaşlar ya, bence son derce şık olur. biz nasıl ki özel birşeyler giyiyorsak o da giysin istiyorum, çok şey mi istiyorum :97:

3.damatlığın gömlek kolları çok komik:KK1:şifon bayan gömleklerine benziyor fırfırlı filan..:KK1: aşkımı düşünemiyorum öyle :KK1::KK1::KK1:

ben de smokini beğenmiyodum ama evlenen bi arkadaşımın eşini görünce gerçekten şık duruyo

2.si çok güzel :21:
yelekli takımlar çok yakışıyo benim canıma ya :nazar:
ama papyondan ziyade kravat tercihimdir :KK34:

benm bebegımde sonuncuya benzer gymıstı damat marka superdı bıdaha asık oldum ona. saclarıda sımsıkı toplamıs:KK16:
ama herkese yakısmıyo ya:KK52:

papyon kadar damadı kötü gösteren birşey yok sanırım. asla taktırmam nişanlıma

Kesinlikle papyon-smokin giyinilmeli :KK34:. Kravat her gün takılıyor. Bir de süslü püslü takımlar var yelekli, sünnet çocugu gibi onlara hiç gerek yok:KK52:

Kesinlikle papyon-smokin giyinilmeli :KK34:. Kravat her gün takılıyor. Bir de süslü püslü takımlar var yelekli, sünnet çocugu gibi onlara hiç gerek yok:KK52:

bencede sana katılıyorum cnm.zira benim eşimde smokin+papyon giydi.kiğılı'dan almıstık.coookk karizmatik olmustu benim prensim :KK19:

ben de papyon-smokin giymesini istiyorum...

ama o boya posa benim aşkım ne giyse yakışır zaten manken gibi maşallah :nazar:

:)

Son düzenleme:
bencede sana katılıyorum cnm.zira benim eşimde smokin+papyon giydi.kiğılı'dan almıstık.coookk karizmatik olmustu benim prensim :KK19:

bende nişanlımın smokin giymesini istiyorum o her ne kadar inat da etse..ben fiyatını merak ettim açıkcası siz almışsınız ya..ne kadardı acaba

papyonla ilgili bazı yanlış anlaşılmalar var. atatürk yaka denilen gömleklerde papyon takılması gayet asil gösterir. garson gibi görünenler normal yakada papyon uygulayanlardır.

gidip normal yaka gömleğe papyon takarsanız garson gibi görünüyorsun derler tabi. bu ayrıntıya dikkat ederseniz sevdiceklerinizi de ikna edebilirsiniz. ikisi yaka arasındaki farkı izah edin yeter. :13:

eger boylu poslu bir erkekse bencede smiokin super durur ama kısa celimsiz bir ekege pek gidecegini sanmıyorum

Bencede damat smokin giymeliii çok şık duruyor yelekli takımlarda demode oldu özellikle yanar dönerli alacalı olanlar tabi yine herkesin kendi zevki ama... Bende sonda ki takımı beğendim siyah ve beyaz sade ve şık :21:

biz de D's Damat'tan smokin aldık. nişanlım kapıdan girerken bak kesinlikle smokin almam diyodu ama giyince ne kadar yakıştığını kendi de gördü çok severek aldı :)

$vakko-smokin_01.jpg
esımınkının aynısı cok guzel duruyo ya tabı fızıkte lazım

X