Damla Protez mi Yuvarlak Protez mi?

Merhaba kızlar bende düşünüyorum yaptırmayı ama korkuyorum sizde nasıl duruyor eski hali ile yeni hali memnunmusunuz yardımcı olur musunuz yaptıranlar yardımcı olsun görünüm felan nasıl kararsızım ya.
Benim tübüler ve neredeyse hiç yoktu tabikide her şekilde eskisinden iyi🤗

merhaba bende de 390 cc damla mentoır var ve ben hiç mutlu değilim. 3. ayım bitecek. üst dekolte bomboş hiç mutlu etmedi beni bunlar. sizin memeleri merak ettim. özelden resim yollarsanız kendimle karşılaştırma yapacam.
merhaba fotoğraf atamam ama üst kısım benimde dolgun değil. Ben zaten doğal dursun diye böyle istemiştim o yüzden memnunum

Merhaba kızlar bende düşünüyorum yaptırmayı ama korkuyorum sizde nasıl duruyor eski hali ile yeni hali memnunmusunuz yardımcı olur musunuz yaptıranlar yardımcı olsun görünüm felan nasıl kararsızım ya.
merhaba ben çok memnunum hiç göğüsüm yoktu iyiki yaptırmışım diyorum. artık daha seksi hissediyorum kendimi

Biliyorum ama 5.aydan sonra normal meme kıvamına gelmese bile yumuşaklıkta artış devam ediyor mu onu merak ettim. Yani mesela 6. aya kadar son hali mi yoksa yine ufak da olsa bir gelişme oluyor mu yumuşaklıkta. Bir de sizinki damla protezdi diye hatırlıyorum damla yuvarlağa göre bi tık daha sertmiş edindiğim bilgiye göre. Bende motiva ergonomix var biraz daha yumuşak tüm protezlere nazaran ama kas altı olduğu için ele gelen şey protez değil kasımız oluyor bundan dolayı da protezin yumuşaklığı çok etkili olmuyor kas altı olduğunda. Kas üstü ve kas zarı altında daha yumuşak oluyormuş.
merhaba bence evet yumuşaklıkta artış oluyor. yer çekimi var deri esniyor kilo alıp veriyoruz bu etkenlerden dolayı ben zaman geçtikçe daha da yumuşayacağını ve gerçek meme gibi olacağını düşünüyorum

merhaba ben çok memnunum hiç göğüsüm yoktu iyiki yaptırmışım diyorum. artık daha seksi hissediyorum kend

merhaba ben çok memnunum hiç göğüsüm yoktu iyiki yaptırmışım diyorum. artık daha seksi hissediyorum kendimi
Benimde küçükler ama kafam karışık görüntüsü felan nasıl sonradan tekrar eskisi gibi olur mu acaba.

Yok artık ne iki silikonu😂😂 doğal bir geçiş olsun diye silikonun yarısı kas altına yarısı kas üstüne konuyor. Dual plan yazıp aratırsanız anlarsınız demek istediğimi. 49 kiloyum derimin inceliğine rağmen çok doğal durdu. Özelden fotoğraf atarım
Merhaba rica etsem foto atar misiniz??Birde memnun musunuz??

Zekeriya Kul’a oldum doktorumdan şuana kadar çok memnunum
Şuan çok şiş ve sert ama en yumuşak protezlerden biri ergonomix, zamanla aşağı inip yumuşayınca daha sağlıklı yorum yapabilirim korse sütyen takılı şimdi zaten..
Merhaba meme operasyonunuzdan memnun musunuz??

Silikonun başka yan etkileri oldu mu vücudunuzda?? Bir kesim var hiç önermiyor , diğer bir kesim çıkarttiriyor.4 gün sonra kas alti olacak benimde.dikleştirme toparlama büyütme.Çok kararsızım

Silikonun başka yan etkileri oldu mu vücudunuzda?? Bir kesim var hiç önermiyor , diğer bir kesim çıkarttiriyor.4 gün sonra kas alti olacak benimde.dikleştirme toparlama büyütme.Çok kararsızım
Hayır yan etki olmadı. Motiva ergonomixe de güveniyordum ben nanotexture yüzeyinden dolayı 6.nesil implant vücuda uyumluydu. Sadece kas altı daha rahatsız kas üstüne göre. Kas üstü daha konforlu onu belirteyim. Ama tabi ikisinin de avantaj ve dezavantajları var.

Hayır yan etki olmadı. Motiva ergonomixe de güveniyordum ben nanotexture yüzeyinden dolayı 6.nesil implant vücuda uyumluydu. Sadece kas altı daha rahatsız kas üstüne göre. Kas üstü daha konforlu onu belirteyim. Ama tabi ikisinin de avantaj ve dezavantajları var.
Benim dokum olmadığı için kas altı denildi.Zaten çok fazla büyük istemiyorum.Sizin kesiler ne şekilde oldu .Birde 1 yılı doldurdunuz mu??? Ben karın gerdirmede yaptircam ayni anda.çok okudukça çok kafam karışıyor.bu arada benim silikon markam mentor

Merhaba ben 16 Kasım'da kas altı 375 CC HP motiva marka yuvarlak silikon taktırdım. Ameliyata o kadar zor karar verdim ki tek endişem mutsuzluktu ve 2.ameliyati olmaya zamanım falan da olmazdı.
Ameliyata girerken doktorum sen zor hasta kategorisindesin her şeyi en ince detayina kadar arastirmissin bu yüzden kafan karisiyor ama iyi yani en az asistanlarım kadar da bilgi sahibi olmussun dedi.
Damla isterken doktorum sayesinde vazgeçtim. İyi ki de vazgeçmişim üstler gerçekten boş kalıyor. 2 haftadır günde 2 kez 5 dakikalık masaj yapıyorum memelerim indi ve silikonlar yumuşadı. Orta kisimdaki boşluk çok iyi kapandi hatta doktoruma artık yaklaşmasın bunlar dedim 😀
1.70 boy 60 kiloyum hocam 400 CC denemiş ama rahat edemezdin çok büyük oldu cep zor kapandi dedi. Şuan boyutundan çok memnunum evet küçülme oldu çünkü ödemler gitti o füze görüntüsü kalmadi.
Kesinlikle yuvarlak yaptırmanızı öneririm doğal olsun diyen ben bile yuvarlak yaptırdım. Tabi doktorun da iyi olması gerekiyor sürekli ayna karşısında bakıyorum iyi ki yaptirmisim 😊

Kesinlikle yuvarlak öneririm. Benim meme dokum sıfırdı 300 cc mentor yuvarlak takıldı ve dual plan takıldı. Asla ama asla silikonun kenarları belli olmuyor aksine çok doğal duruyor. Ameliyattan önce görüştüğüm bir doktor damla taktıranların ilerde pişman olduğunu söylemişti. Ayrıca damla protezin içerde dönme riski de var. Yuvarlak protezin bir çok farklı modeli var. Siz istediğiniz şekli doktorunuza iletirseniz kendisi size yardımcı olur tabi işinin ehli bir doktor olmalı
merhaba, ameliyatınızı kime oldunuz acaba ?

X