Damla Protez mi Yuvarlak Protez mi?

Kendi göğsünüz gibi yumuşaması bi kaç sene sonra olur belki öyle olduğunu söyleyenler de var. İnşallah en kısa sürede benimkilerde iner sağ sanki indi de sol daha şiş ve yukarıda gibi 🤦🏻‍♀️🙄
Yok canım 2 sene geçti nerdeyse bunun yumuşaması mümkün değil, benimkinin yani. Çünkü yerleştirilen malzemenin sertliği o. Protez zamanla yumusayacak değil ki. Ben bunu böyle kabullendim artık. Beklentim olmadığı için sorun yaşamıyorum ))

Yok canım 2 sene geçti nerdeyse bunun yumuşaması mümkün değil, benimkinin yani. Çünkü yerleştirilen malzemenin sertliği o. Protez zamanla yumusayacak değil ki. Ben bunu böyle kabullendim artık. Beklentim olmadığı için sorun yaşamıyorum ))
Oo baya olmuş sizim evet ben orayı atlamışım olsun mutlusunuz doğal görünüyor diyorsunuz en önemli olan bu 😊

Kızlar merhaba!

Kesinlikle meme buyutme ameliyatı olacağım fakat hangi protez daha iyi olur bir turlu karar veremedim.. Taktıranlar yorum yaparlarsa çok sevinirim :)
Şubat sonu gibi ameliyatı olmayı düşünüyorum, daha henüz ameliyat günü almadım. Şu ana kadar iki doktor ile görüştüm, iki doktorla daha görüşeceğim ve son kararımı vereceğim.. fakat damla mı daha guzel olur yoksa yuvarlak mı bir türlü karar veremedim.. ikisinin de avantajları ve dezavantajları var. Yuvarlak silikon destekli sütyen takmış gibi duruyor fakat resimleri incelediğimde de acaba çok mu yapay duruyor diye düşünüyorum sonuçta memenin kendi yapısı o kadar yuvarlak ve bombeli durmuyor. Damla protez de doğala çok yakın fakat acaba bi süre sonra sarkık meme gibi mi duruyor? Damla silikon taktıranların bir kısmı da keşke yuvarlak taktırsaydım, memenin üst kısmı çok boş duruyor diye yorumlar paylaşmışlar.. İnanın çok kararsız kaldım ve yanlış karar verme şansım yok. Meme dokum biraz var, gittiğim iki doktor da 300cc sana olur dedi. Biri damla da olur yuvarlak da sana olur dedi, diğeri ise sana kas altı yuvarlak daha iyi olur dedi. Her ne kadar kasımın kesilmesini istemesem de kas aldı hem kapsül oluşması bakımından hem de daha doğal durması bakımından en iyi seçenek gibi geliyor. Damla protezi de kas altı yaptıranlar var.. Deneyimli arkadaşlar bana fikir verebilirse çok sevinirim. Ayrıca taktıranlar her iki seçenek için de öncesi ve sonrası resim paylaşabilir mi? Bana simülasyondan nasıl görüneceğini yaptılar fakat neredeyse hiç bir fark yoktu damla ile yuvarlak arasında, dolayısıyla o görüntüye çok güvenemiyorum. İnternetteki resimlerde de hiç belirtilmemiş ne tur silikon takıldığı..
Damla protez .efsane

merhaba ben haziran 2020 de oldum ameliyatımı. Dual plan damla takıldı mentor. Bir göüğüsüm diğerinden farklı olduğu için bir taraf 255cc diğer taraf 225cc. Ben göğğüslerimden aşırı memnunum. Dönme konusuna gelince doktorum tamamen şehir efsanesinden ibaret olduğunu söyledi. Ancak sanırım şöyle bir durum var damla daha sert oluyor gibi bir duyumlar aldım net emin değilim bunu zamanla göreceğiz :) Bu arada gögüslerim aşırı doğal duruyor. zayıf olduğum için doktorum bana yuvarlak önermemişti.
Merhaba merak ettim de yumuşadılar mı ?? Ben de damla taktırdım da 1 hafta önce,

Öncesinde 0 bedendi :) Zaten dolgulu sutyenler alıyordum. Daha doğrusu yok gibi bişeydi bedeni bile yoktu galiba. Şu an 80 C cup ideal oluyor. Boy 169 kilo 53
waoooww 275cc ve 80C çok iyi! ayyy ne güel güle güle kullanın :))) Gözünüzü dolduruyordur eminim

Acaba benimkiler de boyle olur mu?? Bana 325 takıldı 168 boyum 50 kiloyum, omzum geniş olduğu için ben daha buyuk takılsın istiyordum. Şimdi de acaba çok mu küçük oldular diye kendi kendimi yiyorum. İnşallah benimkiler de bu ameliyatı yaptırdığıma değer.

Yok artık ne iki silikonu😂😂 doğal bir geçiş olsun diye silikonun yarısı kas altına yarısı kas üstüne konuyor. Dual plan yazıp aratırsanız anlarsınız demek istediğimi. 49 kiloyum derimin inceliğine rağmen çok doğal durdu. Özelden fotoğraf atarım
Merhaba bende çok merak ediyorum ve damla önerdi özelden foto rica edebilir miym 🙏🏻

Evet, dual plan damla 390 cc. haftaya 1 ay olucak sizin iyileşmeniz tam ne zaman oldu ve yumuşama ne zaman başlad
Aynı boyutlarda damla önerdi ama sarkıl durcak diye korkuyorum nasıl durdugunu anlatabilir misiniz 🙏🏻

Bende 380 CC yuvarlak kas üstü protez var. Doğum emzirme kilo al ver derken sarkma oldu, Ağustos ayında toparlama yaptıracağım bir de daha küçük bir protez koydurmak istiyorum, tercihim yine yuvarlak olacak, damla sevmiyorum, sarkık gibi duruyor.

Aynı boyutlarda damla önerdi ama sarkıl durcak diye korkuyorum nasıl durdugunu anlatabilir misiniz 🙏🏻
Başlarda top gibi yusyuvarlak duruyordu öyle kalır diye çok korktum ama şimdi ödemler gitti o top görüntü yok yine de dimdik duruyor. Damla protezi olan arkadaşlarım vardı 6-7 sene önce taktırmış onları referans alarak yaptırdım çok doğal duruyor diye. Ben onu sarkma olarak görmüyorum aksine hafif kendini salınca doğallaşıyor meme. Şuanki görüntüsünden memnunum ama biraz daha aşağı inerse efsane olur O da zamanla artık şuan çok yeni.

5.aydan sonra yumuşama artıyor mu?
benim 5 ay doldu ama şuanki yumuşaklık tam tatmin edici düzeyde değil
asla normal meme yumusaklığında olmayacak zaten beklentinizi çok yükseltmeyin derim bu konuda. şuanki haliyle 1. aydaki halini kıyaslayın ve kendinizi o şekilde tatmin edin :)

asla normal meme yumusaklığında olmayacak zaten beklentinizi çok yükseltmeyin derim bu konuda. şuanki haliyle 1. aydaki halini kıyaslayın ve kendinizi o şekilde tatmin edin :)
Biliyorum ama 5.aydan sonra normal meme kıvamına gelmese bile yumuşaklıkta artış devam ediyor mu onu merak ettim. Yani mesela 6. aya kadar son hali mi yoksa yine ufak da olsa bir gelişme oluyor mu yumuşaklıkta. Bir de sizinki damla protezdi diye hatırlıyorum damla yuvarlağa göre bi tık daha sertmiş edindiğim bilgiye göre. Bende motiva ergonomix var biraz daha yumuşak tüm protezlere nazaran ama kas altı olduğu için ele gelen şey protez değil kasımız oluyor bundan dolayı da protezin yumuşaklığı çok etkili olmuyor kas altı olduğunda. Kas üstü ve kas zarı altında daha yumuşak oluyormuş.

merhaba ben haziran 2020 de oldum ameliyatımı. Dual plan damla takıldı mentor. Bir göüğüsüm diğerinden farklı olduğu için bir taraf 255cc diğer taraf 225cc. Ben göğğüslerimden aşırı memnunum. Dönme konusuna gelince doktorum tamamen şehir efsanesinden ibaret olduğunu söyledi. Ancak sanırım şöyle bir durum var damla daha sert oluyor gibi bir duyumlar aldım net emin değilim bunu zamanla göreceğiz :) Bu arada gögüslerim aşırı doğal duruyor. zayıf olduğum için doktorum bana yuvarlak önermemişti.
Merhabalar damla taktırmışsınız memnunmusunuz?

Yok artık ne iki silikonu😂😂 doğal bir geçiş olsun diye silikonun yarısı kas altına yarısı kas üstüne konuyor. Dual plan yazıp aratırsanız anlarsınız demek istediğimi. 49 kiloyum derimin inceliğine rağmen çok doğal durdu. Özelden fotoğraf atarım
merhaba resim yollarmısınız. kendimle karşılaştırma yapacağım.

merhaba bende de 390 cc damla mentoır var ve ben hiç mutlu değilim. 3. ayım bitecek. üst dekolte bomboş hiç mutlu etmedi beni bunlar. sizin memeleri merak ettim. özelden resim yollarsanız kendimle karşılaştırma yapacam.

Merhaba kızlar bende düşünüyorum yaptırmayı ama korkuyorum sizde nasıl duruyor eski hali ile yeni hali memnunmusunuz yardımcı olur musunuz yaptıranlar yardımcı olsun görünüm felan nasıl kararsızım ya.

X