dana gibi yiyorum

evet başlıkta da okuduğunuz gibi tabiri caizse dana gibi yiyorum.bendeki bu iştahın cidden sonu yok. etraftan utanıyorum artık.

millet "yassy çantanda yiyecek bişey yok mu ya,çıkar da yiyelim" diyor. :oha:

sürekli abur cubur bir şeyler atıştırıyorum. yemekte de çok yiyorum.

bir insan 4 lahmacun+2 porsiyon iskender yer mi? ben yiyorum. sevgilimin tabağında kalanları da yiyorum hatta.:KK14:

yemekten sonra kotumun düğmesini falan açıyorum o derece şişmiş oluyorum.

sabahları evden 8 de çıkıyorum haftaiçi her gün. eve gelmem 11i falan buluyor. yani evde yemek yiyemiyorum hiç. çok sağlıksız besleniyorum cidden. çantamdan çikolata hatta küçük boy pringles eksik olmuyor cidden kendime hakim olamıyorum. o_O

sabah kahvaltı yok,derse giderken kahve alıyorum o bile en kalorili olanından. aralarda sürekli abur cubur. öğle yemeğinde 2 kişilik yiyorum. dersten çıkıp proje grubuna giderken tekrar yiyorum. eve gelince bi daha yiyorum. ve hep sağlıksız cidden düşününce kendime çok zarar veriyorum.

Size sormak istediğim,aynı durumda olan var mı? nasıl baş edeceğim bu durumla? yanımda okula bir şeyler götürmek mantıklı olur mu ve bunun için ne yapabilirim yani sürekli de sandviç yiyemem sanırım.

okuyan herkese teşekkürler. sabote edilmemesi dileğiyle açılmış masum bir konudur. Sevgiler.
Sağlıklı atistirmaliklar bulundur cantanda bence meyve kurusu gibi ara ara yersin. Yemekhane falan yok mu öğle yemeği için yedigin miktarı mutlaka azalt çünkü şimdi kilon olmasa da vücut depoluyordur ileride sorun çıkmasın sana.

Ahahah harika ruh ikizimi buldum :KK70: bende tek seferde çift lavasli iki çiğ köfte üstüne 3 tane büyük bildiginiz pide yedim ve hemen üstüne gidip evde 1 ekmekle birlikte yemek yedim ve hala yiyecektim utandim yani bilmiyorum bende çok istahliyim sürekli yeme iç gudusu var nolucak bilmiyorum :KK43: konuyu takipteyim elma falan yiyemem iyice acikiyor um meyva yoğurt yemek beni çok aciktiriyo

Sağlıklı atistirmaliklar bulundur cantanda bence meyve kurusu gibi ara ara yersin. Yemekhane falan yok mu öğle yemeği için yedigin miktarı mutlaka azalt çünkü şimdi kilon olmasa da vücut depoluyordur ileride sorun çıkmasın sana.

yemekhane çok kötü ya zaten pahalı içinden böcek vs çıkıyor yemiyorum ordan. okulda hep fastfood tarzı şeyler var. meyve kurusu da deniycem ama sürekli yiyorum yani bakalım işe yarar mı

aile hayatım sıkıntılı ama kafama takmıyorum ki artık. bir ara baya takıyordum ama o zaman da iştahım kesildi.

yemek yerken dünyanın en mutlu insanıyım ya. iyi bir haber alınca direkt "yemeğe gidelimmmm kutlayalııımmm" diye deliriyorum. benim için mutluluk=yemek. yani mutlu olmak için de yiyorum,mutlu olduğum için de :KK48:
Canim benim sen diyetisyene değil bence psikoloğa git . Neden? Coulugunda ve ergenliginfe yaşanılan tüm olumsuz duyguları kapatma isteğidir yemek yemek... bin altında saklı olan olan mutsuzluklardir ymk yemek... değerlerin normal troitlerin gayet normal çalışıyorsa tek sorun bilinç altındaki mutsuzlugun olabilir diye düşünüyorum.

Ağır Yaşamlar programından öğrendiğim kadarıyla genelde çocukluğunda kötü bir şey yaşamış ya da ailevi problemleri olanlar onu yiyerek kapatmaya çalışıyormuş ve sonunda önünü alamayınca da 300-400 kiloya ulaşıyorlar doğal olarak.. Şu an kilo almıyor olabilirsin ama yaşın ilerledikçe hep böyle kalmayacaksın. Benim anlamadığım yanında neden bir şeyler bulunduruyorsun, yanında olmazsa doğal olarak yemeyeceksin. Bir insan nasıl yemeden duramaz hiç hayal edemiyorum. Aç durabilir insan sonuçta.. Misal oruçluyken nasıl bekliyorsak sen de gün içinde bekleyebilirsin bence.. Az yersin sonra.. Bana bahane geliyor hep çok yiyorum duramıyorumlar..

Ağır Yaşamlar programından öğrendiğim kadarıyla genelde çocukluğunda kötü bir şey yaşamış ya da ailevi problemleri olanlar onu yiyerek kapatmaya çalışıyormuş ve sonunda önünü alamayınca da 300-400 kiloya ulaşıyorlar doğal olarak.. Şu an kilo almıyor olabilirsin ama yaşın ilerledikçe hep böyle kalmayacaksın. Benim anlamadığım yanında neden bir şeyler bulunduruyorsun, yanında olmazsa doğal olarak yemeyeceksin. Bir insan nasıl yemeden duramaz hiç hayal edemiyorum. Aç durabilir insan sonuçta.. Misal oruçluyken nasıl bekliyorsak sen de gün içinde bekleyebilirsin bence.. Az yersin sonra.. Bana bahane geliyor hep çok yiyorum duramıyorumlar..

ailevi problem kısmı doğru olabilir ama yani şuan aklıma pek takmıyorum. Ha bazen aklıma geliyor annem neden böyle vs diye ama o zaman da genelde iştahım kesilir benim.

yanımda neden bir şeyler bulunduruyorum asla bilmiyorum. Gündüz okulda onları yiyorum mesela,akşam eve giderken saat kaç olursa olsun bir poşet daha doldurup gidiyorum gece de onları yiyorum.

sevgilim arıyor "okula geliyorum bir şey lazım mı?" diye,ben çikolata istiyorum. hep getirirdi artık getirmemeye başladı.

şuan için çok fazla hareketli olduğumdan kilo almadığımı düşünüyorum. ama böyle giderse sanırım yaş ilerleyince obez bile olabilirim.

ailevi problem kısmı doğru olabilir ama yani şuan aklıma pek takmıyorum. Ha bazen aklıma geliyor annem neden böyle vs diye ama o zaman da genelde iştahım kesilir benim.

yanımda neden bir şeyler bulunduruyorum asla bilmiyorum. Gündüz okulda onları yiyorum mesela,akşam eve giderken saat kaç olursa olsun bir poşet daha doldurup gidiyorum gece de onları yiyorum.

sevgilim arıyor "okula geliyorum bir şey lazım mı?" diye,ben çikolata istiyorum. hep getirirdi artık getirmemeye başladı.

şuan için çok fazla hareketli olduğumdan kilo almadığımı düşünüyorum. ama böyle giderse sanırım yaş ilerleyince obez bile olabilirim.
Evet çok dikkat etmen gerek, inşallah zamanla azalır iştahın..

X