Darp Edildim....

Allah yardımcınız olsun, sinirle ne yaptığını bilmemiş ve düzelmeyecekti, en ufak bişeyde hep pişmanlık duyacaktınız, kurtuluyorsuunuz.

Allah yardımcınız olsun. Merak etmeyin. Herşey sizin lehinize inşAllah. Ve böyle bir evde büyümesindense sizinle daha mutlu olacaktır yavrunuz. Allah korumuş onuda sizide.

Henüz o akıl edememişken evleri tekrar kardeşine devredemez misin?
Yoksa evlilik içinde edinilen mallardan sayılıyor
Allah sabır versin yolunu açık etsin inşallah
En dogrusu kardesinin parasiyla o evlerin alindigini kanitlamasi. Simdi kardesine gecirse bile bu islerde birkac yillik geriye donuk islemler iptal ettirilebiliyor. Mal kacirmaya giriyor🤦‍♀️

Şiddet gösteren babanin kızıyım. Keske annem zamaninda biraksaydi. O tokatlar bizede geldi çünkü zamanla. Hele biraz daha buyudugumuzde anneme değil bana vursun razıyım dusuncesine girdik. Psikolojik destek aldık.

Dinen de boşamışmış, karısını kucağında bebeğiyle döven adamın ettiği lafa bakın.
Din, iman onda ne gezer?
İnsan olamamış daha.
Bebeğiniz için dertlenmeyin alamaz sizden.
Kardeşim avukat oradan biliyorum biraz.
Hele mahkemede kucağımda bebeğimiz varken vurdu bana derseniz hiç şansı yok o insan müsveddesinin.

Sorsanız çocuğuna çok aşık bir baba. Ama bebek kucağımdayken beni yumruklaması ve bu esnada bebeğimle birlikte yere kapaklanmamız gitmiyor gözümün önünden.
aşka bak aşka!! Adi
kararınızdan dönmeyin
o sonradan pişman olup barışalım diye tutturacak da inanmayın
önceki konunuza baktım da kabus gibi yengeye bakacakmış da vs

Şiddet gördüğünü kabul etmek ve bunu uygulayan kişiyi seviyor, onunla evlilik bağınız olmasına rağmen gidip şikayette bulunabilmek çok zordur. Öncelikle bu zorluğu aştığınız, sineye çekmediğiniz için tebrik ediyorum. Siz güçlü bir kadınsınız, eminim her zorluğun da üstesinden gelirsiniz. Bundan sonraki hayatınız hep mutlu geçsin umarım.

Sorsanız çocuğuna çok aşık bir baba. Ama bebek kucağımdayken beni yumruklaması ve bu esnada bebeğimle birlikte yere kapaklanmamız gitmiyor gözümün önünden.

keşke bu olay olurken sokakta dek gelseydik bu adama tokadı basardım köpek gibi sürürdüm. şerefsiz

Şiddet gördüğünü kabul etmek ve bunu uygulayan kişiyi seviyor, onunla evlilik bağınız olmasına rağmen gidip şikayette bulunabilmek çok zordur. Öncelikle bu zorluğu aştığınız, sineye çekmediğiniz için tebrik ediyorum. Siz güçlü bir kadınsınız, eminim her zorluğun da üstesinden gelirsiniz. Bundan sonraki hayatınız hep mutlu geçsin umarım.
Teşekkür ederim umarım

Dinen de boşamışmış, karısını kucağında bebeğiyle döven adamın ettiği lafa bakın.
Din, iman onda ne gezer?
İnsan olamamış daha.
Bebeğiniz için dertlenmeyin alamaz sizden.
Kardeşim avukat oradan biliyorum biraz.
Hele mahkemede kucağımda bebeğimiz varken vurdu bana derseniz hiç şansı yok o insan müsveddesinin.

Karakoldaki ifademde özellikle belirttim kucağımda bebek varken saldırdığını. Düşerken bebeğimin yanağında sürtünmeye bağlı kızarıklık olmuş ona da hastaneden rapor aldım.

Gittiniz mi o evden konu sabibi? Allah kahretsin böyle kocayı da babayı da. Şeref yoksunu herif.
O evden ayrıldım. Kardeşim ve eşi geldiler almaya şimdi başka bir şehirde onların yanındayım. Haftasonu yasaklarından sonra asıl evimin olduğu şehre geçeceğim. Şiddet gördüğüm eve 2 ay önce eşimin işi nedeniyle taşınmıştık.

O evden ayrıldım. Kardeşim ve eşi geldiler almaya şimdi başka bir şehirde onların yanındayım. Haftasonu yasaklarından sonra asıl evimin olduğu şehre geçeceğim. Şiddet gördüğüm eve 2 ay önce eşimin işi nedeniyle taşınmıştık.
Hayırlısı olsun hakkında 🙏 zorluk çıkardı mı sen giderken?

Bunların dini imanı para ...kurban olsunlar onlar dini nikaha Allah'ın huzurunda hanımım diye soz verip darp eden adiler hasret kalsınlar inşallah kadına yavruya yuvaya...güçlü dur yeter ..o evleri hemen dava tarihi açılmadan devret durma sakin

avukatlar bilir ama evleri devrederseniz haksız görünürsünüz mal kaçırmaya girer
ispata çalışın daha çok

O asıl ev ikinizin mi ? Eşiniz peşinizden oraya gelmesin?

X