Saç Uzatma Yöntemleri Dax Supergro kullanan var mıı

Masallardiyari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2020
34
22
Saçlarımı ocak ayında kahkul kestim yetmedi omuz hizamda kestim şuan da sadece 2 cm uzamış resmen. İnternette bu ürünü önermişlerdi sipariş edip aldım kullanan var mı cidden saç uzatıyor mu

Ben çok araştırdım benim saçımda yandığı için kesmek zorunda kalmıştım ama birçok kişi işe yaramadığını söylüyor tabi bu İnternet bilgisi uzun zaman araştırdım. Ama aşırı bir bakım yapıyor diyorlar. Fakat sadece bakım için o para verilmez. Ben onun yerine hindistan cevizi yağı almıştım hem bakım yapsın hem uzatsın diye. Şimdiye kadar saç uzatma da bende en çok işe yarayan yöntem soğan suyu oldu denemenizi öneririm koku yapmıyor

Benim saçlarım normalde hızlı uzar uzamasında sıkıntı yok. Ama kısa kestirmek zorunda kaldığım için, hızlı uzasın diye aldım kullanıyorum yaklaşık 5-6 aydır. Çok bi etkisi olmadı aylık 1-2 cm uzuyor benimkiler

Saçlarımı ocak ayında kahkul kestim yetmedi omuz hizamda kestim şuan da sadece 2 cm uzamış resmen. İnternette bu ürünü önermişlerdi sipariş edip aldım kullanan var mı cidden saç uzatıyor mu
şuan fiyatı çok fazla bence ben hindistan cevizi yağı maskesi yapıyorum o benim ihtiyacımı karşılıyo 2 senedir uzatamadığım saçlarımıda böyle uzattım

Ben kullanmadım ama sanırım bi tek omu kullanmadım. Saclarım normalde yavaş uzar ama kullandıgım yağlardan dolayı baya hızlı uzuyor . birtek dökülmeyeçare bulamadım..

X