Dayanamıyorum artık

hemmam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2016
2.277
803
Kizlar ya ben çok yalnızım dayanamıyorum artık.

Büyükşehirden küçük bir yere gelin geldim en batıdan en doğuya.
Zaten burda. Bir sıfır geri başladım zorla kapattirildim.
Daha yeni evliyken sürekli sizde kalcaz dendi ki öyle de oldu bir sabah Cat diye geldiler.
Eşim aradı ben daha yatakteyken annemler bir süre bizde kalacak diye .
Bir geldiler ki bildiğiniz evi tasimışlar .
Onlar mesela hep kadının alttan almasini ister gelin =köle ben hiç susmadim hep hakkkimi savundum o yüzden her yerde dedikodum yapıldı dik başlı terbiyesiz diye oysa sadece hakkımı aradım .
Şuan eşimin ailesi lnden kimse ile görüşmüyorum
Bu sefer eşimin yaptığı bir çok şeyden dolayı ailemi aradım boşanmak istiyorum diye babam beni bir daha boşanmak için arama teli kapat dedi.
Annem abim telefon larımi açmadı
Kızını seviyorsan bosanmazsin kim mutlu çek dendi.
Zaten eşimin ailesiyle görüşmüyorum.
Kendi ailemden nefret ediyorum .
Eşimden de nefret Ediyorum.
Birde çalışıp kendim bosamak için kpss çalışıyorum ama ne çalışmak köpek gibi artık bir yıldır sadece ders çalışıyorum üstün körü temizlik ve yemek birde.
Çok sıkıldım çok bunaldım.

Eşimin en büyük sorunu ezik özgüvensiz su gibi insanlar yanında ben böyleyim demez hemen kabın şeklini alir onlar gibi olur .

Karşı gelmez düzene.
Dışarda kime sorsan çok iyi bir insan der ama gel birde bana sor .ona bakarken düşmanima bakıyorum gibi dayanamıyorum artık

Eşimin kumarı gözü dışarda oluşu sapıklığı bunları geçtim.bunlarla yaşamaya alıştım.Benim asamadigim eşim ile iyiyken çok iyi sürekli iltifat eder bir istediğimi iki yapmaz ağzimdan çıkan herşey almak yapmak ister amaaa ne zaman ben ona karşı görüş bildiren anında içine şeytan kaçıyor iyiysem iyi kötüysem o en kötüsü bıktım artık

Niye buraya yazdım bilmiyorum aslında biliyorum kimsem yok gibi hissediyorum kendimi

Ben de küçük bir ilden büyük bir yere geldim
Eşimin ailesi ilk zamanlar yakındı sonra biz taşınınca uzak kaldılar

Ben ailelerden uzakta da mutluyum

Sizin sorununuz yalnız kalmak değil
En büyük problem eşiniz
Onunla mutlu olamadıktan sonra nereye giderseniz gidin etrafınızda kim olursa olsun mutlu olamayacaksınız

İnşallah atanırsınız mutlu olmadığınız bir evliliğe devam etmek zorunda kalmazsınız🙏

Evlenmeden önce doğuya gelin gideceğinizi orda durumların böyle olduğunu bilmiyor muydunuz ? Doğuda ki kültür bu şekilde bunu en doğuyla alakası olmayan insan olarak ben bile biliyorum. Bir de çocuğunuz var galiba keşke onu yapmasaydınız en azından. Bölümünü okuyup çalışmayan birisın sanırım kpssye başlaman çok iyi olmuş ailen de başlarına kalacaksın diye korkuyor zaten mesele orda. Çalışırsan çocuğunu da alır ayrı eve çıkarsın o zaman ailen bakar ki başlarına çocukla dönmedin sahip çıkarlar. Ha o zaman da sen ister misin onları bilemem.

Kendi ayakların üzerinde durmaya en baştan başlasaydın belki böyle olmazdı ama zararın neresinden dönülürse kardır sen bu şekilde devam et atanana kadar da eşin şiddet vs uyguluyorsa karı kız ayakları varsa hep kanıt biriktir. Düğünde takılan altınları istersin zaten boşanırken onlar sana bir destek olur.

Evet sizin bir an evvel boşanıp kendi hayatınıza bakmanız lazım, bir an evvel iş bulun.

X