İnsan babası ölsün ister mi ben istiyorum

monoson

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
62
14
28
Herkese merhaba iyi günler diliyorum.
Konuyu kısaca anlatıp geçicem yorumlarınızı merak ediyorum çünkü ben düşünemez hale geldim.
Eşimle bi konudan ötürü tartıştık bende öfke kontrolü problemi var eşimde biliyor, psikiyatriye randevu aldım zaten bu olaydan sonra çünkü bende çok ama çok hatalıyım biliyorum. Eşimle tartıştık o sıra bak sinirleniyorum lütfen gider misin dedim çık şuan salondan sonra konuşalım diye hemen hemen 10 kere söyledim, durmadı daha da damarıma bastı ve bende küfür ettim baya ettim hemde ( asla etmemem gerekiyor biliyorum ama inanın elimde değil ağzımı tutamıyorum)

Daha sonrasında evden çıkmak istedim o sıra daha da damarıma bastı eşim bende daha çok küfür ettim o sıra gizli gizli videoya alacak videoya alma sesi geldi sonra öyle bir kışkırtıyor ki beni bilerek ben küfür edeyim oda kaydetsin herkese dinletsin diye.
Farkettim ona bunu söylediğim de ilk hayır almadım dedi sonra evet aldım senin ailene dinletecektim dedi neyse annemlere gittim bi iki gün kafamı dinler dönerim dedim çünkü evde kalsam olaylar daha kötü yere gidecekti baktım eşim babamı aramış doldurmuş 2,3 kere aramış artık neler dediyse tabi benim babam da baba değil hiç bir zaman olmadı.

Evine git yarın sabahtan gidicem zaten dedim hayır şimdi gitçeksin elimde telefon vardı sabahtan beri bu telefon elinde dedi şarjı telefonu elimden çekti fırlatacak bende napıyosun sen sakın deyince kalktı pencereyi kapatıyor dövecek beni üstüme yürüdü bende dedim ki artık küçük değilim böyle bişey yaparsan direk polisi ararım eskiden di o günler dedim polisi aramazsan seni oros**** falan dedi annem perişan oldu en çok ona üzüldüm daha sonra evime geldim ama o kadar kötüyüm ki ne yaşadım ben diyip diyip duruyorum olay hep aklımda sürekli ağlıyorum çok ama çok kötüyüm hepsinden nefret ediyorum eşimle konuşmuyoruz asla da konuşmam zaten boşanmak istiyorum ama arkamda duran bi babam yok ne yazık ki insan babası ölsün ister mi ben istiyorum bu zamana kadar bana anneme yaşattıkları tak etti artık canıma ölüsün de hepimiz kurtulalım ben ne yapayım kafam çok karışık okuyan herkese teşekkür ederim

Hayır çalışmıyorum. Çalışsam bile alacağım parayla nasıl yeni bir hayat kurabilirim ki keşke mümkün olsa
Calisin da bi, parayi sonra düşünürsünüz.
Yeni bir hayat kuramam diyorsunuz da, suan evliyken neden çalışmıyorsunuz mesela?
hem eve katkiniz olur hem de meşguliyet sebebiyle daha iyi hissederdiniz belki.
Boyle evde aksama kadar kurup kurup adama kufur ediyorsunuz.

Calisin da bi, parayi sonra düşünürsünüz.
Yeni bir hayat kuramam diyorsunuz da, suan evliyken neden çalışmıyorsunuz mesela?
hem eve katkiniz olur hem de meşguliyet sebebiyle daha iyi hissederdiniz belki.
Boyle evde aksama kadar kurup kurup adama kufur ediyorsunuz.
Kocam izin vermiyor ?????
Küçük bebeğim var kocama kuracak vaktim kalmıyor merak etmeyin küfür etmem yanlış dedim sadece küfür edecek raddeye nasıl geliyorum bunu da düşündünüz mü mesela merak ettim

Küçük bebeğim var kocama kuracak vaktim kalmıyor merak etmeyin küfür etmem yanlış dedim sadece küfür edecek raddeye nasıl geliyorum bunu da düşündünüz mü mesela merak ettim
Kocaniz sizin sahibiniz değil, siz de köle değilsiniz, kufur ederek tepki gostereceginize calisip tepki gosterseydiniz.

Çalışmak için eşten izin istenmez. Şunu kadınlarımıza öğretemedik.

Yani mükemmel hayatlariniz/evlilikleriniz varmis gibi bu ureme merakiniz güldürüyor beni, daha calismaniza izin vermeyen, izin vermeme hakkini kendinde goren herifle ne diye cocuk yapar ki insan, sonra da dusunursun böyle işte, calissam da yetmez ki nasil yeni hayat kurarim diye, düşünün düşünün.

Eşimle yeri geldi dünyaların kavgasını ettik bir kere ağzımızdan “salak” çıkmadı. Karşı taraf için değil kendimize öz saygıdan…
Kendinizi tutamıyorsanız bir probleminiz olduğuna inanıyorsanız tedavi olun🙏🏻
Babanızın da üslubu yanlış 😑
Çocukluktan beri oluşan travmalarınız var mı ben öyle hissettim.

Madem böyle sorunlu birisin neden tedavi olmadan çocuk yapıyosun? Senin küfürlerini krizlerini o çocuk görüyor hissediyor. Çalışmaya gelince eşim izin vermiyor ama küfür kıyamete gelince eşe verilen bi saygı yok. Bu denli kavga ettiğiniz birinin sözünüde dinlemezsiniz evde oturmak işinize geliyor. Ekonomik özgürlüğün yoksa arkanda duran ailen yoksa kırcan dizini evinde oturcan başka çözümü yok

Esin çok kötü niyetli. Kışkırtma olsun olmasın küfür elbette hata ama gizli kayıt almak ve aileye dinletmek ne demek. Hadi boşanma durumu olur kanıt olsun diye aldı derim ama öyle bir durum yokken aileye atmak için bunu yapan adam çok çok tehlikeli. Demek ki ailenizin size yaklaşımını biliyor. Kendi ailesine bile atması bir derece ama ne münasebet benim ailem. Babanız ise geri kafalı ve cahil ama eşinizi daha tehlikeli buldum ben. Sinsi insanlari hic sevmem. Iyi ve magdur rolu oynayıp ara bozuyor esiniz.Umarım ikisinin da olmadığı bir hayat kurup bir an önce kurtulursunuz.

Öncelikle öfke kontrolü için siz tedavi olun sonra eşinizden babanızdan nefret edersiniz.

Küfür hiçbir insana yakışmıyor iken hele bir kadına hayatta yakıştırmam, eşinize saygınız yoksa bitmiş evliliği çocuk için sürdürmeyin.

Sizin küfrünüz hoş değil ama eşinizin kavganızı kayıt altına almaya çalışması sizin küfrünüzden çok daha kötü. Eşiniz ailenize izletince aileniz kulağınızı mı çekecek ne yapacak? Babanızın da böyle bir yaklaşımda bulunması hoş değil. Öfke problemi yaşamanızı da ailenize bağlıyorum. Ama psikoloğa gittiğinizde gerekli tedaviyi başlayacaktır.

Burda yargılayanları da anlamıyorum. Kadın zaten öfke problemi olduğunu, bunun bir sorun olduğunu bir çare aramak için psikoloğa randevu aldığını belirtmiş.

Çalışmadığınızı belirtmişsiniz, umarım bu olaylardan ders çıkarıp, çalışıp kendi ayaklarınızın üstünde durmanız gerektiğini anlamışsınızdır.

Kendiniz eşinize küfrettiğinizde öfke kontrolüm yok diyorsunuz,babanız size küfrettiğinde ise babanız için ölmesini istiyorsunuz.Siz artık yetişkin bir bireysiniz.Kafanızda bir suçlu yaratmak istiyorsunuz.Eşinizle aranızda ciddi sorunlar var,babanızın ölmesini istemek yerine buna yoğunlaşsanız daha doğru olur.
Babanız,eşiniz ve çocuğunuz adına üzüldüm.

X